0

@kinioo zbyt wolni do gry w szybkim tempie ,sprawny inaczej=niepełnosprawni

0

Obawiam sie o 2 niewypały z M.City. Aż żal tyłek ściska ,że Ferran zajmuje miejsce Dembele, który razem z Traore powinien grać na skrzydłach. Gavi z Pedrim i FdeJongiem w drugiej linii (zmiennik Bussi). Niestety Alba i Pique zaczynają nadrabiać szybkość -ilością fauli i to samo robi Bussi(choć troche inteligentniej ).Jak dochodzi :4 dziadek" Alves to z tyłu mamy -"sprawnych inaczej ".Bardzo to widać by brak Araujo.Bez dobrego tyłu ,niezły przód jest nie do przyjęcia (Alves i Alba-lepsi z przodu niż tyłu)

0

Faul był ewidenty, celowy. Dani Alves zachował się prostak czy kretyn. Chciał żeby to wyglądało na przypadkowe .Już wcześniej faulował Casco na polu karnym.Wtedy mu sie upiekło. Trzeba go się bać z tyłu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Midast zdecydowanie tak,Aubameyang - to kolejna wtopa nieudanego transferu.Będzie grał jak w Arsenalu .I linia ławki rezerwowych.

1

Kolejny darmozjad i nieudacznik ? ja pierdziele ,jeszcze niech podpiszą kontrakt z Sergio R. i zmieniam klub ."nie kazde małżeństwo dobrze sie zapowiadające jest udane " To nasze psuje sie od 3-4 lat.W Arsenalu jest jest gorszym nieszczęściem od Dembele w FCB,a bierze podobną kase .Nic dziwnego ,że to koledzy.Wspierają się w tych ciężkich chwilach zarabiania ciężkich pieniędzy za to ,że nie graja .Gdyby grali żądali by sumy którą miał Messi.

0

jeśli zwolnią Albę to b.chętnie .Alba się "dręczy" ,że za takie pieniądze w ogóle musi biegać.

10

Niestety on on powinien mieć pensję Alby a Alba jego po ostatnich meczach.Podobnie z innymi graczami. Dla większości z nas jest on najpewniejszym punktem drużyny .Ważniejszym niż Ferran czy obecnie jakikolwiek zawodnik "Barki". Nawet Pedri ma zmiennika (Gavi luB F. De Jong).Obecnie Ansu jest niepewny, podobnie jak Ter Stegen. Więc nie powinien zarabiać mniej od np ; Ferrana .Mam nadzieję ,że nie stracimy go a kosztem Morraty ,Sergio R czy Alby.

0

@Pelart2 Ładnie Ująłeś "miał" wolny,mało zwrotny.Owszem ostatnie podanie jeszcze wychodzi,ale wiek zrobił swoje i Alves to on jest tylko z nazwiska.

0

Mimo pięknej bramki Torres nie zachwycił,zreszta drużyny podobnie. Araujo-nr1, Stegen nr.2,Pique nr.4 Pedri nr.5 Reszta lipa ,z taka gra do pierwszej 4-ki sie nie załapiemy,jeszcze kontuzjowany Fati i odstawiony (bez sensu )Dembele (,ma zapłacone) niech gra,nawet gdyby miał tylko ułatwić dostanie się do pierwszej czwórki.A tak "na złość babci ,odmorżę sobie uszy".Lepiej żeby On złapał kontuzje niż Fati,który ma być filarem. Zero szybkich zawodników,spowolniała i zęczona defensywa (Alba,Alves,Pigue,Bussi) i wysoki pressing to "strzał w kolano" Ter Stegena.Jeszcze tylko brakuje żeby wrócił Sergio Roberto (kolejny tytan szybkości).Dest i Balde przynajmniej by nie dali się szybkościowo.A Alba i Alves nie są w stanie wrócić w razie kontry.

0

Jesteśmy idealnym zespołem do kontrataków,gramy wysoko i mamy wolnego Bussiego, Albę, Alvesa i Pique'a.Tylko Araujo nadążą szybkością chyba ,że pójdzie do główki z rzutu rożnego i wtopa ,tył komletnie wolny .Niestety brakuje kogoś do asekuracji ...Bussiego.Mniej błędów rażacych robi De Jong ale niestety trochę gorzej rozdziela piłkę i jest problem kto ma gracć.Pierwsze skrzypce to Pedri i Gavi.

1

@jawor2201 Tylko tłumok może mówić ,że pandemia jest fajkowa. Pracuję 20 lat w Służbie Zdrowia i strach w oczach ponad 90% lekarzy jest przerażający .Czasem zdarza sie przypadkowy oszołom niedouczony ,który chce zaistnieć i się wypowiada brz sensu.Ale to ma taki sens jak ortopeda wypowiadajacy sie na temat aborcji czy zaćmy.

0

Kto w końcu uporządkuje rubrykę skład drużyny ? nie ma w nich ;Abde,Gaviego,Nico? może czas poprawić ten bajzel.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niestety za dużo osób w ataku,Torres nieco lepszy technicznie od Depaya - i hiszpan ale tez jako napastnik w reprezentacji Hiszpanii nic nie pokazał,dlatego grzeje ławę w MCity,podobnie jak było z Ericem Garcią.Dla mnie zamieniłbym go za Depaya ale mieć obu to przesada bo któryś z nich wyłączy z gry Abde i rozwijający sie dobrze skrzydłowy zniknie.Trzeba było poszukać obrońcy.A jeszcze jak dojdzie Cavani to Judga też się nie załapie na grę,chyba ,że w Pucharze Króla.Dziwne ,że Guardiola ich nie chciał a FCB bierze,chyba na handel.Bardziej podoba mi się pomysł z Cavanim ,ostatnie 15-20 minut gry, dobry technicznie i w powietrzu (OBrona plus Atak) i na przedpolu.To wartość dodana ,Torresa -nie widzę ,obym się mylił bo wierzę w Xaviego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dziś Dembele strzeli gola ,tak czuję ,pozdr

3

To kto jest wszechstronny ,Depay ? no w sumie - tak , potrafi spierdzielić sytuację na każdej pozycji

0

Luuk de Jong jest tak przydatny w FCB jak Amantadyna w Covidzie.Podobno działa ,ale b.rzadko ,b.słabo i ma dużo skutków ubocznych, czyli na 100 os.zakażonych u 1,5 osoby ma dobry efekt,u 25osób - da dużo skutków ubocznych a u reszty nie działa (czytaj na 100 meczów-1,5 bramki, w 25 meczach ,zajmuje miejsce, w pozostałych -go nie widać ). Luuk podobnie jak Messi ,jest z innego świata.Miedzy nimi można sklasyfikować wszystkich zawodników ,którzy kiedykolwiek grali w FCB)

1

@Recha_0684 Amantadyna tak pomaga na wirusa jak Luuk de Jong Barcelonie w ataku.Efekt podobny,zajmuje miejsce i robi wiatr

0

Niedługo cały klub sprzeda Xavi.To ,że wypadł Depay mnie cieszy,może odpocznie i zrozumie ,ze tu się nie da gwiazdorzyć z taka techniką.Początkowo dobrze wypadał na tle innych bo był lepszy kondycyjnie ale jak przyszła zadyszka to wszystkie braki wyszły.Przerwa dobrze im zrobi bo głównie mentalnie i fizycznie są do niczego.Poza Gavim nikt nie wytrzymał fizycznie (może Bussi biorąc pod uwagę wiek).Obawiam się ,że De Jong to głupi ruch bo Nico go nie zastąpi a Bussi jest stry i jeszcze wolniejszy,Puig niestety mimo techniki jest słaby fizycznie do walki ciałem (wystarczy porównać go z Gavim )

1

W zasadzie prawie chwytam jego myślenie ,nie bardzo rozumiem po co mu Depay i Sergio R., dlaczego oddaje Balde .Ale nie mu większego guru niż on ,więc liczę na to ,że wie co robi

3

Mecz pokazał ,że młodość ma swoje prawa i nie jest w stanie pociągnąć tylu meczów jako trzon drużyny. Pedri wysiał (zajeżdżony),Gavi też jedzie na rezerwie ,Nico -dawno (3 lub 4 mecz bez zachwytu)fizycznie i psychicznie odpada,jest silny ale zagubiony,na boisku go nie widać .De Jong kondycyjnie nie daje rady ,Bussi i Pigue -zwrotnośc szybkość -walca,Depay -to kolejna wtopa umiejętności i pomyślunku. Mingeza - to też nieporozumienie. Dzisiaj z Lengletem patrzyli jak wbiega Muller i strzela z głowy bez oporu.Nie ogarnia gry w FCB ,pomijając technikę.Nawet Griezman grając już w Atletico powiedział ,że w FCB tak ciężkich treningów nie ma .Widać braki (wytrzymałości ),braki(w obronie),braki(strzeleckie ).Ma kostkę Rubika- Xavi. Ale też jest światełko w mroku (czyli młodość ), Ansu Fati, Abde, Pedri, Gavi , De Jong, Nico, Araujo,Garcia ,Balde(nawet bez Dembele) jest z czego składać i musimy rok wytrzymać.Sukcesem będzie kwalifikacja do LM w przyszłym roku ;albo wygranie Ligi Europy albo 4 miejsce w lidze hiszpanskiej. Na więcej nie licze i trzymam kciuki za Barkę.

0

Jego odwaga i szybkość przerasta umiejętności techniczne i pomyślunek ,technicznie tylko obrońcy są na tym samym poziomie ,niestety to on powinien grać końcówki ,wtedy jego braki techniczne może nadrobić szybkością. Kolejny słaby mecz.

0

Złota Piłka jest ważniejsza. To nagroda indywidualna ,max.I tak bez trofeów drużynowych nikt nie dostaje Złotej Piłki.

0

Niech otworzy knajpę i skończy z piłką.Kombinował ,negocjował aż przekombinował."Jak w piosence ,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".Nie można grać dobrze 7 lat a dobrą kasę brać 15 lat .A on jeszcze się targował i zastanawiał mimo tego ,że Messi zgodził się na obniżkę.

0

Żadnych staroci(Aguero,Cavani itp) i żadnego drewna (Luuk de Jong,Wegner),chyba Xavi ,aż tak głupi nie jest .Wystarczy "mistrz "techniki Depay..
Może Eto i Iniesta jeszcze wrócą...

0

@XTobiX zastanów się co mówisz,niektórzy całe życie słuchają ,mamusi,potem żony a na koncu mają nieudane życie ,a winowajcami są Ci którzy ich do tego namówili

2

Zanim go oskarżycie trzeba się zastanowić ,czy klub nie popełnił błędu przyjmując takich zawodników jak Dembele ,Couthinio,Griezman .Każdy ponad 100 mln,żadn nie osiągnął 50% swoich możliwości. Widać ,że psycholodzy,ternerzy i personel medyczny dał tyłka.("Ryba śmierdzi od głowy"). Wielu zawodników po przyjściu z Ligi Angielskiej (gdzie futball jest większym wysiłkiem ) pada zdrowotnie (Bail i Hazard) u nas Dembele + zajeżdżony Pedri ,wszyscy wiedzieli ,że nie wytrzyma obciążenia a i tak grał. Zaraz wysiądzie Gavi ,bo Nico juz nie daje rady.. Dzisiejsza medycyna powinna znać możliwości medyczne zawodnika ,a oni pierw przyjmują a potem ..zobaczymy. Jestem za Dembele ale jak chce zrobić to co Neymar (zachłysnął się pieniedzmi i nic nie osiągnął) to niech odchodzi. Abde gra obiecująco.Nie ma pracownika z niewolnika. Z drugiej strony każdy z nas w tym wieku szczególnie ,robi wiele rzeczy (pod naporem Innych ;sympatia,rodzice,koledzy)które czuje się ,że są złym wyborem ,ale i tak je robimy. Więc uważam ,że tu więcej smordu zrobił sztab niż Dembele.Dzieci są odzwierciedleniem rodziców ( w tym wypadku ;sztab FCB).Jak oni nie wychowują to robi to otoczenie . Skoro sztab nie potrafi go zachęcić do pozostania za niższą kasę tzn, że nie umieją do niego dotrzeć.Przecież mnóstwo zawodników może odejść dla kasy (Pedri ,Araujo,Gavi )zobaczymy. Teraz o tych 3 bardziej sie martwie. pozdr

0

Poruszę3 sprawy ; 1) Od długiego czasu nie ocenia się kto jest najlepszym piłkarzem ,tylko kto ma najlepsze wyniki z drużyną i ludżmi z którymi gra.Wg.to inna kategoria. 2) Gdyby szczerze oceniać najlepszego piłkarza w danym roku na świecie ,to Messi powinien wziąść wszystke piłki od czasu otrzymania pierwszej ,gdyż umiejętnościami- to CR7 był mocno w tyle. Od Ostatnich 2 lat Messi już nie jest najlepszym piłkarzem. Oczywiście może na 15-20 minut nadal by był. Ale to już Nie ten wiek ,nie ta dynamika itp. Poza " Lewym"jest już kilku zawodników lepszych (mówimy o 90 min spotkania),np; Bernardo Silva,Jorginio ,Salah...3) Szacum dla Messiego ,że docenił Lewandowskiego (gdyby to nie chodziło o Lewego to może by tą nagrodę rok temu przyznali ) Messi w tym roku to co chciał osiągnął -wygrał mistrzostwa Copa America i robił wrażenie jakby był zdziwiony że dostał Złotą Piłkę .Dali to dali ,ale nie o to walczył. Wystarczy popatrzyć jak zachowywał się wygrywając Puchar a jak dostając Złotą Pilkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?