ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem za co jest tak chwalony Gundokan .Oczywiście przy bramce błysnął ale ostatnie 50-60 min zniknął z pola widzenia jak w każdym meczu stąd też Xavi wymyślił przerzuty,bo nie ma kim prowadzić gry bez Pedriego i FDJ ..Jeszcze jak Lewy się zabiera za rozgrywanie to już napewno bramek nie będzie.
0
Nie ma szans na wygraną ,nie w tym składzie i nie dziś
3
Remis będzie wygraną .Z tą grą, w tym składzie - możemy pomarzyć o wygranej.
1
W tym składzie ,remis będzie sukcesem dla FCB. Mając Araujo,Kristensen,Martineza jest szansa.
0
Cekawe kiedy na dłuższy odpoczynek pójdzie z przymusu Gavi. I tak już wytrzymał ponad stan,gra coraz gorzej ale musi bo nie miał dużej kontuzji.
3
Szkoda ,że nie wypadnie na dłużej.Może młodzi ,szybsi dostali by więcej szans.
0
Jak będzie za bardzo podobny do tamtego Ronaldo ,to tego również w szczycie możliwości zwolnią bo komuś podpadł. Tamten wylądował w Milanie ,potem wykupił go Real Madryt.Barcelona już GO "nie chciała...?!
0
Odpowiedź jest prosta. Za 10 lat Lewy będzie wystarczająco dobrym trenerem aby zostać trenerem reprezentacji narodowej.
0
za to FdJ z uszkodzonym więzozrostem ,bez leczenia operacyjnego nie da się wyleczyć, co najwyżej podleczyć,więc medycznie wyglądamy gorzej niż na boisku.
0
nastepny nieudacznik
0
Powinni napisać o nowym "rekordzie" o zawodniku ,który z młodego pokolenia rozegrał najwięcej meczów bez kontuzji .Bravo ,Panie trenerze.Kolejny trener dla którego sukces przysłonił "rozum".Od kilkunastu meczów widać ,że jedzie na rezrewie ,al trzeba było czekać do urazu.
0
Ty się znasz na piłce jak na ortografii. Gundo chodzi po boisku i brak mu inwencji i odwagi.2-3 podania na mecz to za mało jak na rozgrywającego,
3
Coraz bardziej podziwiam Guardiolę ,wiedzę na temat zawodników i brak skrupułów .Wcisnął nam 3 nieudaczników.Garcia ,Torres i Gundokan.facet miał dyrygować grą , a tym czasem zwalnia akcje ,podaje asekuracyjnie do tyłu(współwinien przy straconej bramce,nie zdążył zablokować podania),potrzebuje całego meczu na 2 udane zagrania.Trochę mało jak na rolę którą miał grać.
1
Mecz pokazał ,że wciąż jesteśmy za słabi na "MARZENIA". nIE CHCIELI GRAĆ Z yAMALEM JAK KIEDYŚ Z dEMBELE. Gundokan -bieda z nędzą od początku sezonu kilka udanych zagrań .Portugalczycy -niewiele pozytywnego w ciągu całego meczu . Najlepszy bez wątpienia; 1) Kunde 2)Ter Stegen 3) "sędzia"(nie dał karnego i póżno dał 2-gą kartkę Gaviemu,Romelu -chyba za " twarz " nie dostał. Wystarczy 2 -óch ważnych kontuzjowanych i nie ma drużyny. Akurat o Raphini nie myślę. Yamal gra na równym poziomie choć mam wrażenie ,że prawą stroną nie chcą grać.
3
Kolejny słaby mecz niesprawiedliwy wynik na korzyść FCB.szkoda.Mimo wszystko najlepszy gracz Kunde i Ter Stegen.
8
Poza jednym podaniem niewidzoczny. Miał wieść prym w drugiej linii ,tymczasem bed FdJ i Pedriego 2-ga linia nieistnieje. Gundo gra wciąż przeciętnie.
0
Nie zasłużyli na wygraną w ostatnich dwóch meczach ,nawet na remis nie zasłużyli.
0
Niestety zespół cieniuje .Widac braki osób mogących pokierować grą tj,FdJ i Pedriego.Na razie totalnie zawodzi Gundokan ,ma przebłyski ale jest doświadczony i ograny ale z prowadzeniem gry to ma problemy.2 dobre zagrania na cały mecz to za mało.Martinez i Oriol to też zły pomysł ,razem mało ograni. Dobrze zagrali z "zęm "młodziaki i dobrze ,że nie zagrał Sergio R. .Torres mitrz pieprzenia 100%.To nie jest zawodnik na pierwszy skład.
1
Najlepszym transferem jest Joan Cancelo ,ktory może być najlepszy prawy obrońca od od czasów Alvesa. zreszta technicznie jest lepszy, Alves być bardziej"jednonożny" obrońca.Cancelo mógłby grać jako pomocnik.To najbardziej pożądany zawodnik.Na tej pozycji były braki jakościowe od kilkunastu lat.
0
Pierwszy po Garci powinienen odejść stary ,wolny i bezużyteczny Sergio Roberto i jednonożny Raphinia (jest bardziej przewidywalny niż Abde i Fati),potem Torres lub Fati ,padł wybór na Fatiego
1
Teraz Xavi postanowił wykończyć Gaviego ,który gra wszystkie mecze, a potem będzie młodziak...
0
Powinni sprzedać Raphinie,jest 1-nożny,blokuje Abde i Ansu,jest kosztowny...
2
Szkoda ,że ten rekin jest bezzębny, a protezami trudno gryżć
0
wielka szkoda,bo zajmuje miejsce na każdej pozycji na której gra a pewnie zarabia jak Ansu Fati który przynajmniej daje nadzieje na lewpsze czasy.
0
To kolejny będzie dowód ,że ten klub nie zmądrzał
0
B.Silva- stary dziadz za (wciąż) młody talent,ten klub skretyniał ,może jeszcze oddadzą Pedriego za Kevina De Bruyne'a . "Przydałoby" się trochę staroci. Lewy i Sergio R -wystarczy. Dziadki chcą zarobić na ostatnim transferze, ale sił im głównie wystarcza na 40 % sezonu.
0
Ja niestety nie widzę szansy zastąpienia go kimkolwiek , a najbliższy do zastąpienia jego jest jeszcze wciąż gorszy,ale też nieobliczalny - Abde, który i tak jest bardziej skrzydłowym niż Raphinia ,który słabo drybluje. Nawet Feran Torres lepiej to robi.Feran lepiej kiwa ale nie ma wizji,Rafa -ma wizje ,ale z jedną nogą w grze niewiele może .Stąd póki co pieniądze za sprzedaż |Dembele nijak się nie zwrócą , a zarobek może być znacznie korzystniejszy. Ale jsk powiedział Sztaudyngier "Innych nie sądzę ,sam też lecę na pieniądze".Uderzmy sie w pierś i odpowiedzmy,kto nie zmienił by pracodawcy za 2-3x większe pieniądze. Są chętni?
0
Dobrze ,że dostanie szansę Fati,resztę powinni opchnąć tzn;Torresa,Garcie a nawet Raphinię .Abdę równie dobrze mógłby dostać szanse . I byśmy zarobili.A tak rafinia to nie te progi,jest jednonożny
0
Rzeczywiście bardziej potrzebowaliśmy napastnika i go mamy , 2-linia póki co jest dobrze obsadzona Gundokan,Pedri,FdJ,Gavi -to już mocno a czas pokaże co turek potrafi.U nich ma więcej kasy i pewniejsze miejsce .Kros i Modric to już stare pokolenie.
1
Kolejny staruch do wzięcia,dzięki