0

"Xavi otrzyma cztery miliony euro za zerwanie kontraktu" nie rozumiem. To chyba jeszcze Xavi musi płacić, że zrywa a nie klub. To piłkarze mają dobrze. Podpiszą umowę, po roku zerwą i mają kasę.

0

Ale i tak Fabregas jest jednym z najlepszych pomocników na świecie, a Rakitić nie

2

Skoro Fabregas był 2 razy droższy to chyba musi być lepszy nie ?

0

A Torres co zrobił ? miał pustą bramkę to jeszcze chciał się pokiwać z obrońcą

1

Będzie to samo co z Ibrahimoviciem, sprzedają go, a potem jeden z najlepszych piłkarzy świata

1

Aż pojawia się łeska w oku jak odchodzi tak dobry piłkarz

1

Szkoda, że nie ma tu Ronaldinho

1

Valdesowi za wieloletnie zasługi dla klubu, to się należy, nie rozumiem was jak możecie go oczerniać, skoro to do niego należy część sukcesów Barcelony.

8

Neymar może zostać najlepszym piłkarzem Mundialu

2

Hehe Atak: Messi Neymar Aguero idealnie

5

Po pierwsze jak można sprzedawać tak dobrego zawodnika ? Po drugie jak już sprzedawać to chyba was głowa boli, że oddacie go za tak śmieszną sumę, Alexis spokojnie wart 40-45 mln. Pozdrawiam zarząd, śmieszne ludziki.

1

Przepraszam bardzo, ale to trzeba nie mieć rozumu, Fabregasa sprzedawać ? Alexisa? Rozumiem Alvesa bo już mało co działa na korzyść, ale Cesc i Sanchez powinni zostać, a jak już coś, że mają nadzieję, że dostaną 80 mln ?
Chyba 110 mln jak coś, Fabregas spokojnie 55 mln, Alexis 40 mln, Alves 15-20
Chyba, że zrobią to co z Villą, albo Ibrahimoviciem, Powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?