Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dobrze niech Neymar się wyleczy, niż ma ryzykować jeszcze poważniejszą kontuzją
0
Di Maria w Man United
0
Hahah najpierw, że wszystko jest już uzgodnione, że w następnym tygodniu ma przejść, a teraz nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do transferu, te artykuły pisze chyba jakaś osoba która myśli szybciej od zarządu.
0
Następny co poleciał na kasę... Ciekawe o ile mu więcej dadzą
1-2 mln na sezon.
1
Właśnie bardzo dobrze, że nie została zmniejszona, może na drugi raz się opamiętasz swoje zachowanie, a jakby ci karę zmniejszyli to co, dalej byś gryzł bo byś myślał, że jak teraz to i potem zmniejszą, przemyśl sobie to przez ten czas, żebyś nie popełnił tego błędu ponownie.
1
Kurde no, ten neymar to ma naprawdę pecha, chce chłopak grać, ale niestety jest drobnej budowy i takie rzeczy będą się dziać,
zdrowia Neymar, może opuścisz pierwsze spotkanie, ale lepiej już się wyleczyć, powodzenia :)
0
Jak nic ktoś go specjalnie podtruł xD
1
Chyba masz napisane w artykule, że jest to producent telefonów komórkowych i tabletów
0
Jeszcze więcej tych sponsorów, nie długo koszulki nie będzie widać tylko sponsorów.
0
Z całym szacunkiem do Tito, ale rozumiem, że miał życzenie, ale to nie może się spełnić skoro będzie nie korzystne dla Barcy, chyba że Zubizarretta obiecał mu to , to inna sprawa, w innym razie tak samo ja jak i każdy inny mógł mieć życzenie, że np. Ronaldinho ma wrócić do Barcy, ale to się nie spełni, więc uważam, że nie potrzebny ten temat, chyba że tylko po to aby wspomnieć wspaniałego człowieka. Tak uważam, i podkreślam, żeby nie hejtować, że wyrażam się z całym szacunkiem o zmarłym, lubiłem gościa i to jest moje zdanie.
0
No to prawa strona myślę, że będzie dla niego najlepsza, chyba że będzie zamieniał się z Messim, ale Messi nie lubi grać na prawej, a Neymar to juz wgl, dla niego najlepsza lewa, więc myślę, że świetnie wypełni prawą stronę ataku.
0
żebyś ty zaraz sraczki nie dostał kozaku, i co z tego że ma srakę normalna rzecz, za to on jest piłkarzem a ty nie i nie będziesz pozdrawiam
12
Co wy się spinacie tak do tego Pedro, on wam jeszcze pokaże w tym sezonie, że u mnie grać na prawym ataku.
0
Co ty mówisz jaki 2016, Barcelona potrzebuje go teraz, bo gdy inne kluby będą kupowały zawodników to jeszcze go podkupią i tyle z tego wyjdzie, muszą brać Reusa, za wszelką cenę, nawet jeśli bedzie to kwota wyższa od uznanej. A to co dalej napisałeś, hahahaahah nie wytrzymałem, Neymara chcesz oddawać ? W główce się poje**** ? Weź się zastanów koleś co ty piszesz.
1
Czy tylko mi na tym obrazku Rudy nie pasuje ?
0
Jakby Reus Koke i Cuadrado grali to ja pierdzielę, Barca nie do zatrzymania
0
Brać ile wlezie xD
0
Kupować teraz jeszcze kilka zawodników i myślę, że będzie ok.
A co do odwołania do Tasu, Barcelona już raz w sprawie Suareza się odwoływała i co z tego wyszło... każdy wie, ale jest nadzieja, że może chociaż skrócą o rok.
0
A kto ci reprezentuje ? Fred który grał na Mistrzostwach jak Rasiak ?
1
Ronaldihno i Kaka i można jechać na mecz ;]
3
Martwi mnie tylko jedna rzecz, szkoda, że nie sprzedali Alvesa, wkurzały mnie te jego bezsensowne wrzutki, a tak to ok jak na zespół.
0
Dunga Neymar jest crackiem, co to za trener ktory nie docenia swoich pilkarzy, do dymisji z nim.
0
Każdy wie, że kara jest za duża, tylko UEFA tego nie rozumie, dajcie już spokój i tak nie zmienią swojej decyzji, trzeba z cierpliwością poczekać do jego pierwszego występu w Barcelonie.
0
widać nie lubił go ;p
0
Neymar przebije Messiego, zobaczycie:) Może nie jeszcze w tym sezonie ale już nie długo :)
0
Jacy łaskawcy, i co z tego, że prezentacja, niech dają mu grać,
TAS jeb*** ścierwo.
0
A gdzie Neymar ?
0
Do października jego znakomita forma może spaść, dlaczego nie dają mu grać, pracować ?
0
jakby nie dostał zgody od lekarzy to by nie ćwiczył
0
Coś czuję, że Alves nie jest chętny do odejścia.