Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola to wielki człowiek, sam jesteś gównem Raiola.
0
hahah chłop nie grał nawet pół sezonu, a tu już chcą go odkupić, może za 5 lat.
0
nie pierd***, Suarez się stara jak może
0
i gdzie tu sprawiedliwość, Suarez jak ugryzł, to też dużej krzywdy nie zrobił i karę dostał jak za pobicie, a chellini jak walnął Neymara w plecy to nic nawet nie dostał, a Ronaldo powinien dostać z 5-6 meczów.
0
Neymar to ma ducha walki, zawsze gęba roześmiana i widać że mu zależy bardzo na grach i strzelaniu bramek, złoty chłopak, nie długo ze złotą piłka w rękach :)
0
Messi i Neymar pewniaki dzisiejszego wieczoru, powodzenia chłopy.
1
Simeone wielki trener i człowiek, oby więcej takich ludzi.
0
Narazie tylko Messi-Neymar, na Suareza jeszcze trzeba poczekać.
3
Messi- Neymar tego ataku jestem pewien, dzisiaj odpalą jazdę, oby tylko Suarez jeszcze się wbił w rytm gry, bo widać, że się stara, ale w Liverpoolu mieli inny styl gry i musi się jeszcze wpasować, ale może strzeli brameczkę :)
0
Transmitują, proponuje sprawdzić w necie programtv
w gazecie kłamią
0
Montoya Gay ?????
0
Przecież w Realu jest adidas a Ronaldo ma sponsor nike i tam jakoś problemów nie robią. A po drugie "Spekuluje się, że Niemcy rozważają zrekompensowanie Argentyńczykowi zmiany barw pokaźną sumą pieniędzy.", akurat wątpię że Leo dla pieniędzy których ma po pachy, zrezygnuje z gry w klubie, który kocha.
0
Bo to są sponsorzy klubów i dlatego na koszulce jest u Messiego nike a u Ronaldo Adidas w klubach. A na co dzień mają oni swoich sponsorów i dlatego muszą chodzić w innych markach.
0
Rozumiem sytuację. Luis Enrique nie spisał się, ale nie można go od razu przekreślać, może zastanowi się na błędami, które popełnił. Wiem że prowadzący wywiad chciał się wszystkiego dowiedzieć, ale niektóre pytania były na prawdę nie na miejscu, na miejscu Lucho albo bym wyszedł albo zaj**** temu dziennikarzowi.
1
Zubizarreta kupiłby każdego po 100 mln +
0
1. Lionel Messi - 150 mln2. C. Ronaldo - 130 mln3. Eden Hazard - 100 mln4. Luis Suarez - 90 mln5. Paul Pogba - 85 mln5. Neymar - 85 mln7. Fabregas - 75 mln8. Raheem Sterling - 70 mln9. Arien Robben - 65 mln9. Alexis Sanchez - 65 mln9. Sergio Aguero - 65 mln12. Angel Di Maria - 60 mln13. Diego Costa - 60 mln14. Mario Goetze - 55 mln 15. Marco Reus - 50 mln
0
Bartomeu i Zubizarreta to była jedna wielka "mafia".
Wszystko było dobrze, ale niestety spieprzyli to co mieli robić, nieźle dorobili się i Bartomeu musiał skłócić się z Zubizarretą i zwolnił go, jednak Zubizarreta mu tego nie daruje, ale i tak Bartomeu wyleci z Prezydenta i bardzo dobrze, koniec rządów debilizmu.
0
Ubiegnę redakcję:
Czy jesteś za tym żeby Luis Enrique opuścił stanowisko trenera w Barcelonie ?
Jeśli tak łapka w góre
jeśli nie komentarz
nie mam zdania - komentarz
3
Luis Enrique wygląda jak żul spod biedronki. A ten Mathiew taki sztywny, nic nie mówił, tylko się śmiał z tego co Pique powie, ale widać było że te dzieci nie przepadały za nim xD
0
Mam tylko 2 propozycje na trenera:
Jurgen Klopp albo Diego Simeone
0
Teraz tylko pytanie : "Czemu tak późno" ?
Ten człowiek nigdy nie powinien objąć takiego stanowiska, po prostu się nie nadaje, te jego transfery to porażka ( oprócz Neymara/Suareza).
0
A co myślisz że Pedro słaby? jakbyś obserwował go w ostatnich meczach to byś zauważył, że jego forma jest naprawdę dobra, widać że mu zależy i się stara, jak najbardziej, bez zaskoczenia jeśli zacznie od 1 minuty.
0
Kasjerka nie wydała mi w sklepie grosza, jutro składam pozew !
0
Mamo!! Neymar ukradł mi czekoladę za 3,19, jutro zgłaszam pozew do sądu za "straty materialne"
0
Kurde no, teraz to na serio Real jest klasę wyżej bo zobaczcie, teraz mają prawie same wyniki 4:1, 5:1. Barcelona nie gra źle, ale bo wygranym meczu z silnym przeciwnikiem nie mogą wygrać z drużyną słabszą, nie wiem może oni za bardzo się podniecają, że jak wygrali z mocnym to będą grać sobie tiki takę i bramki same będą wpadać, no ale niestety Getafe pokazało dzisiaj że nie straszna jej taka drużyna jak Barca i wywiozła punkt i gratuluję im. A teraz na serio muszą się wziąć bo 4 punkty straty to już nie przelewki i będzie ciężko później to odrobić, jeśli Real utrzyma tą dobrą passę .
0
Messi Etoo Ronaldinho to był atak
19
Myślę, że to nie chodzi o Ronaldo, tylko o to, że wcześniej śmiali się z Neymara że to nurek i wykonał gest ręką, a po tej fantastycznej bramce przystawiając rękę do ucha, wyraża gest czy ktoś mu powie teraz o tym, że tylko nurkować potrafi. Niepotrzebne napędzanie na Cristiano, to nie ma raczej z nim nic wspólnego.
1
Bo to dzieci, które nawet mecz transmitowany w tvp, muszą oglądać na komputerze, nie mogą się oderwać ;p
0
A z drugiej strony patrząc na to, to nie wiem jakie granie na czas ze strony Messiego, skoro sędzia i tak zakończył mecz od razu po wznowieniu, beka z tego typa, Messi 3-maj się nie wygrasz z tymi idiotami.
2