0

Trochę szacunku, obecnie najlepszy bramkarz świata.

4

Real pewny siebie, ale ja bym nie lekceważył Juventusu, chłopaki się zepną i rozwalą ten Real z Żenaldem.

1

Zapraszam :)

0

Jutro Pep zobaczy, że ktoś poprowadził Barcelonę lepiej od niego ;)

4

Dokładnie, proszę zauważyć, Pedro : "Pozytywny występ. Bardzo dobrze odnalazł się w grze kombinacyjnej z Suarezem oraz Messim. Dodatkowo potrafił zaskoczyć rywali niezłym podaniem (77. oraz 80. minuta). Tym drugim zagraniem wydatnie pomógł Leo w zdobyciu szóstej bramki dla Barcelony."

Przepraszam, z całym szacunkiem do Pedro, ale po 2 podaniach dostał ocenę 6,5 ? A odkąd został wprowadzony bym niewidoczny na boisku, a Neymar, który brał udział w akcjach, wychodził na pozycję, dryblował, podawał i prawie asystował oraz wywalczył i strzelił karnego otrzymał notę 3,5 ? Wszystko rozumiem, zmarnowane sytuacje, ale po prostu miał pecha( a to słupek a to przestrzelenie)
Ale ocena, która dostał to śmiech i kpina.

1

Ja tu widzę, że w tej redakcji to siedzą sami zawodowi piłkarze i znawcy, skoro w ogóle nie patrzą na oceny czytelników ( którzy może nawet lepiej się znają od "panów ważniaków" ). Zauważyłem, że często patrzycie bardziej na udane akcje niż na całokształt zawodników, i takie dajecie oceny, Dani Alves np. zanotował 2 asysty i dopiero teraz otrzymał notę 9, a już wcześniej w kilku meczach odznaczył się umiejętną grą i takiej noty nie otrzymał, bo co po miał tylko 1 asystę ? I zaraz zaczną się hejty, że niby jestem takim znawco to niech sam lepiej będę oceniał, przepraszam ale to jest moje zdanie ( a może i nie tylko moje), przepraszam jeśli kogoś obraziłem, chciałem tylko przekazać moje spekulacje.

0

Przepraszam, ale nie mogę edytować już swojego postu, ale kto śledził to wie co napisałem
Chciałbym coś dopisać i pokazać:


Proszę tu filmik, głównie same sytuację ale widać też ładne podania, proszę zauważyć jaki nie fart miał, słupek i 2 setki praktycznie, no dobra nie będę dobrym wujaszkiem i powiem że z jego winy to też nastąpiło ale nota 3,5 ? za występ dla mnie udany. Ale nie będę się kłócić.
Zapraszam do obejrzenia

27

Neymar 3,5 ? To chyba jakiś żart. Rozumiem że zmarnował trochę sytuacji, ale ludzie, miał również ładne podania, i wywalczony karny i strzelony, cofał się do obrony często, dla mnie nota 6,5-7 ale nie 3,5, to jakby nie strzelił karnego to co by dostał ocenę 1?

Z całym szacunkiem, ale gdyby to był Messi, to by nie miał niższej oceny niż 7 ( co praktycznie mu się nie zdarza ), ale pamiętam kiedyś co mu też nie wchodziły piłki do bramki. Więc nie wiem skąd redakcja ogłosiła go wielkim przegranym.

51

A tu mała prezentacja

Ronaldo płakał jak oddawał :


feature=youtu.be


Messi z radością oddał :) RESPECT

1

Ronaldo płakał jak oddawał :


feature=youtu.be


Messi z radością oddał :) RESPECT

2

Kto za tym aby Juventus rozpieprzył Real ?

0

Messi 40, Ronaldo 39

1

Neuer będzie strzelał w poprzeczkę

0

a ile wszystkich strzeliliśmy ?

0

a co popłakałeś się, że Messi jest lepszy od Penalda - Żenalda

0

co ty mówisz, dzisiaj w Madrycie 25 stopni

7

A jednak: Ronaldo oddał kiedyś karnego ale mało nie zabił Alonso.

0

Artykuł trochę za szybko napisany, bo tylko do 65 minuty, napisaliście go 25 min wcześniej tylko aby dołożyliście nagłówek że Neymar też trafił, wiem że chcieliście się popisać że szybko piszecie, ale wolniej i dokładniej i będzie ok :)

0

Finał LM : Barcelona - Juventus :)

1

That's amazing, that all players from Barcelona.

2

Ronaldo po meczu Barcelony: Ja również oddam karnego, ale wtedy gdy będę pauzował za kartki :)

0

ciężko powiedzieć bo nie ma tam typowych 3 napastników w tym sezonie, dużo rotacji, tylko Żenaldo bez ruszenia

0

"(to nie wymuszanie, tylko prośba) "
pisz rozsądne komentarze to dostaniej łapki na +
i nie pisz że to nie wymuszanie, bo widziałem podobne sytuacje.

1

108 razem :)

0

Ciekawe co by było, gdyby dzisiaj Ancelotti posadził Ronaldo na ławce, zabiłby ?

0

oj Messi 40 goli, Ronaldo 39
Chyba ktoś dzisiaj nie wytrzyma nerwowo :)
Będzie miał np. Benzemę na czystej pozycji, ale i tak nie poda, bo zakochany w sobie musi być rekordzistą :) Powodzenia :)

2

Messi, pokazał dzisiaj klasę ( nie tylko grą :) )

0

On zawsze jest wielki, to jest prawdziwy zawodnik, umiejący się cieszyć grą kolegów :)

3


Piękny widok i to zadowolenie Messiego :)
A Ronaldo by musiał chyba udaru dostać żeby oddać karnego.

1


Zadowolenie Messiego mówi wszystko :) To jest prawdziwy zawodnik a nie Ronaldo, co jak nawet kolega z drużyny strzeli bramkę wkurza się że to nie on strzelił. Ronaldo nigdy nie osiągnie poziomu Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?