0

1

Jak będzie tak odwalał, to spełni się jego marzenie - grajek uliczny, i wtedy będzie zarabiał 20 euro dziennie.

0

Reprezentacja niemieckiego bramkarza pewnie wygrała na wyjeździe z Ukrainą 3:0 - U-21

Za to w Warszawie Polska pewnie wygrała 2:0 z podstawową reprezentacją:)

1

Robinho, Kaka - Czekam jeszcze na Ronaldinho :)

2

Gdzie byli rodzice ?

0

Gdzie był przez cały mecz Busquets ? Dreptał w miejscu chyba. I znowu Alves zaprezentował serię wrzutek nie do celu. Ale w obronie dobrze, nie mam zastrzeżeń.

0

Nareszcie Bartra, myślałem że się nie doczekam, w końcu pokaże na co go stać.

0

"Oddałbym swoją pensję, żeby Messi grał dla Argentyny"
No to musisz oddać pensję, bo Messi gra dla Argentyny :D

1

Barcelona gdy straciła drugą bramkę, zaczęła grać tak nerwowo, jakby zostało 2 min do końca meczu - niecelne podania, masa strat, PSG to wykorzystuje i bilans posiadania piłki się znacznie zwiększył dla gospodarzy. Jeszcze 10 min muszą wytrzymać, odpocząć w szatni i zacząć tak jak od strzelenia bramki na 1:1.

1

Mascherano dzisiaj gra fatalnie, trzeba było dać Pique od początku, a nie dopiero teraz się rozgrzewa. Alves też coś zdziwia- na początku meczu jakieś kiwki na własnej połowie co skończyło się utratą i nieprawidłowe przykrycie przy bramce dla psg.

2

No to był błąd do 11 wsadzić Ter Stegena, może i dobrze broni ale widać, że nie ma takiej pewności siebie jak przed kontuzją, trzeba było go dać w jakimś meczu ligowym, a nie z takim przeciwnikiem, skoro Bravo jest na dzień dzisiejszy w najlepszej dyspozycji.

2

Zastanów się co ty piszesz, co chcesz zaprezentować- chyba poziom gimbazy, gdzie ciągle gadają o seksie i myślą, że są fajni. Trochę kultury chłopie.

0

Wszyscy stawiali na Pique, a on dalej ława. Szkoda, że nie daje szansy piłkarzowi o nazwisku - Bartra, zdolny chłopak a nie może tego wykorzystać na boisku.

2

Nie wiem kto prowadził ten wywiad, ale niektóre pytania są tak bezsensowne, że aż żal czytać np. "Czujesz ścisk w żołądku?" a co to ma do rzeczy? ? albo następne "Przed meczem z Barçą będziesz się modlił w jakiś wyjątkowy sposób?" To w jaki sposób będzie się modlił to jego sprawa, po co takie pytania ?? I tak dobrze że Luiz wytrzymał tą serię pytań, bo inny jakby usłyszał pierwsze pytanie to by już podziękował za wywiad.

5

Neymar z meczu na mecz rośnie w siłę, nie długo nikt nie zatrzyma Messiego i Neya, a jak dojdzie jeszcze Suarez - po miesiącu pełnej gry, żeby wbił się w rytm- to wtedy atak marzenie, jak za czasów Ronaldinho-Messi-Eto'o.

6

Nie wiem jaki okres czasu masz na myśli na pewno nie ten co jest teraz, Alves w tym sezonie prezentuje się na prawdę dobrze, jego wrzutki często dochodzą do kolegi z zespołu, więc nie wiem dlaczego nazwałeś " idiotyczne wrzutki Alvesa".

0

Messi zostanie w Barcelonie do końca kariery tak jak Puyol i Xavi oraz Iniesta.

7

Zaraz bedą pisać co np. Messi/ iniesta robili rano
a) siku
b) kupę
c) to i to

0

By byli idiotami jakby takiego młodego zawodnika sprzedali za 12 mln, pokazywał już kilka razy, że potrafi świetnie dograć, dlatego powinni go zatrzymać na 3-4 lata i zobaczyć na co go stać, bo za taką śmieszna kwotę to lepiej go zatrzymać i poczekać może wyrośnie dobry piłkarz, a z drugiej strony barca ma zakaz transferowy

2

Sądziłem, że Borbalan to jeden z lepszych sędziów, a i jemu zdarzają się pomyłki.

2

Nareszcie super Duo zaczyna działać, oby więcej takich meczy :)

0

Neymar za Munira i możemy zaczynać drugą połowę.

0

Trzeba było od początku dać Neymara, a Munirowi dać 10 min w drugiej połowie, no niestety narazie nie prezentuje tego poziomu co Ney.

0

W tym sezonie żaden piłkarz nie wybił się znacząco i ZP kolejny raz poleci po nazwisku w stronę CR i Leo. Szkoda, że obecnie nikt nie jest w stanie oczarować świata tak jak robili to wcześniejsi zdobywcy. Czekamy na nową gwiazdę!

0

Strasznie denerwuję mnie ta gimbazjalna przepychanka kibiców Realu i Barcy. Ludzie zrozumcie Messi i Ronaldo to dwaj najlepsi piłkarze ostatnich lat. Każdy z nich ma wady i zalety, dlatego nie można jednoznacznie określić kto jest najlepszy na świecie. Bądźcie wreszcie obiektywni i nie przyklejajcie kibicom Realu fałszywych łatek, skoro Barca też ma swoje na sumieniu. A ta pogoń w canal o mecz to już w ogóle bitch please ze strony Realu, nie mogę tego zrozumieć, ciekawe czy barca zachowywała by się podobnie, ale myśle że znaleźli by się tacy "kibice".

1

Gratulacje dla dentysty, niech da numer Suarezowi xD

0

Ronaldinho - najlepszy magic football

0

Mało mnie obchodzą w jakich barwach zagrają, ważne żeby wygrali :)

2

Najładniejsza brameczka z wolnego Ronaldinho :)

0

Dokładnie, chciał wycelować pod poprzeczką a trafił w nią no szczęście go zawiodło, chyba nie wywalił jej za bramkę 5 metrów tylko zabrakło mu z 10 cm, więc nie wiem po co to spiny, popieram kolegę wyżej. Za to jaka asysta piękna w jego wykonaniu wybacza, że nie było 2:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?