0

Kochany Zarządzie szukaj obrońców a nie śmieszne zakupy
Alexis sprzedany za połowę tego co dali za Suareza, a Alexis spokojnie mu dorównywał, sprzedanie Cesca (jednego z najlepszych pomocników) a kupienie Rakiticia(nie uważam, że jest słaby ale aż tak dobrze jak Fabregas nie gra). Jedyna mądra decyzja to kupno 2 na prawdę świetnych bramkarzy.

1

Suarez na 9, Messi na prawo

1

Pierwszym atutem bramkarza jest pewność siebie. Brawo. może się wbijesz na 1 pozycję, ja osobiście stawiam na Claudio Bravo.

0

Myślałem że to Alexis Sanchez xD

0

Nie jestem fanem Ronaldo ale nie zgodzę się z tobą. Ronaldo zasłużenie tu jest. Na Mundialu jakby miał z kim grać to by o wiele lepiej było w przeciwieństwie do Realu.

0

Gdzie jest Zlatan ?

0

Neymar Brawo !!

0

Sezon kur** trwa w piłce trwa 12 miesięcy ? W łeb się pierdoln**

2

Cóż mogę powiedzieć, powodzenia Luis:)
P.S. Już więcej nie gryź;)

0

napisałem prawie czytaj uważnie

0

Kurde chciałbym zobaczyć Suareza od początku sezonu, ale sam jest sobie winny za te zawieszenie, szkoda tylko że aż tyle czasu, to prawie połowa sezonu.

0

Jak Brazylia wygra z Niemcami, to wszystko jest możliwe nawet to że Neymar zagra w Finale.

0

Skoro Zarząd tak postanowi, to wy swoimi komentarzami tego nie zmienicie :)

0

Nie FIFA to kibice Brazylii go ukarzą

1

To niesprawiedliwe. Chelliniemu się nic nie stało i Suarez dostał 4 miesiące, a Neymar tam leży biedny i Zuniga nie poniesie konsekwencji. Ahh ta FIFA...

0

Sory nie zauważyłem

0

Co tu mówić o kartce, sędzia nawet faulu nie podyktował, to teraz niech zajmie się nim Fifa i zawieszenie na 4 miesiące.

0

To chyba najgorszy scenariusz dla Brazylii. Szkoda Neymara, sam brał ciężar gry na siebie i mu to wychodziło, a teraz co Fred będzie głównym zawodnikiem ?

0

O kurde Pedro na obronie, tego jeszcze nie grali. za 10 lat Messi będzie stał na bramce, bo nie będzie miał już siły na ataku.

0

Ronaldinho wracaj !

0


Jestem bardzo smutny, jak znowu przypominają, że Valdes odszedł, tak samo jak puyol, xavi. Tyle lat kibicowałem Barcelonie a teraz odchodzą :( powodzenia chłopaki. Ale chociaż mamy godnego następcę Claudio Bravo, który pokazał na mundialu, że nadaje się do Barcelony.

0

Jak za 90 mln przyjdzie do Barcelony to pozdrawiam zarząd

4

koleś będzie pół sezonu prawie pauzował, a tu kwota 90 mln ? wtf

0

Teraz do Realu na pewno nie trafi, bo by miał rywalizację z Pepe, tyle że tamten kopie, a ten gryzie xD

0

Replika ... Mogliście już dać oryginalną.

2

Teraz piszę do wszystkich którzy mówili, że Neymar jest słaby, "nurek" itp., Neymar pokazał wysoką formę nie tylko w tym meczu ale od początku Mundialu, nie zdziwiłbym się jak po zmianie: Paulinho na Fernadinho i Freda na Williana Brazylia zdobyła by mistrzostwo :)

0

tak Suarez :)... w marzeniach. Prędzej go PSG podwędzi

0

85 mln, hmm.. Jak macie go po sezonie sprzedać jak Ibrahimovicia to po co kupować takich drogich zawodników? Fakt jest świetny ale Ibrahimovic też był i co z tego wyszło ?

3

Niech go sprzedają jak najszybciej, a Alexis niech zostaje w Barcelonie.

0

Aguero do Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?