Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Wszyscy na niego plują, a ten sezon rozpoczął naprawdę dobrze oby tak dalej :)
0
Trzeba było się zachowywać a nie dzikusa grać.
1
Neymar podoła zadaniu, w końcu jest kluczowym zawodnikiem Brazylii.
0
No teraz główne reprezentacje w Europie to Francja, Holandia i Niemcy, Hiszpanie nie wiem czy przechodzą jakiś okres, czy brakuje skutecznych zawodników i dobrej ręki trenera.
0
hehe, jak można nie kojarzyć jednego z lepszych sędziów.
0
Jakby go ukarali to gdzie tu sprawiedliwość
0
Znowu spotykam osobę, która myśli że 2 okienka to 2 lata, 2 okienka transferowe to okienko letnie i zimowe, a nie 2 lata !!!
4
Dla Luisa to tylko autografy, a dla tych ludzi co je otrzymali to coś czego nie zapomną do końca życia, nigdy więcej mogła im się nie zdarzyć taka okazja, a że Neymar to spoko gość to porozdawał kilka tym ludziom, nic wielkiego się nie stało, ale skoro trener tak się spina to powinien przeprosić i po sprawie, a teraz może jeszcze go zawiesi na kilka meczów ...
0
sory Bartra oczywiście :)
0
Alves pokazuje, że należy mu się miejsce w pierwszej jedenastce, natomiast w kolejnych meczach za Mathieu dałbym Bartę.
0
no niestety za Jamesa przepłacono
0
Najnowsze info: Messi doznał kontuzji mięśnia i nie wystąpi w meczu z Niemcami.
0
Tak się wszyscy podniecali tym Munirem, a okazał się zawodnikiem jednego meczu.
0
Nie zdziwię się jak w przyszłym sezonie Bartra odejdzie do innego klubu.
0
Widzę , że nie śledzisz gry Bartry
4
i czemu Bartra na ławce ? chłopak ambitny i na ławkę go sadzać ? Niedługo go podkupią, a Neymar tak samo powinien zagrać od 1 min.
0
Już lepszy Xavi zamiast tego Rafinhy, chłopak jeszcze nie czuje się dobrze na boisku w Barcelonie.
0
Ronaldo zazdrości, że to nie jego wybrali, no niestety Cris Portugalia nie dotarła do finału, taka sama sytuacja ty prowadziłeś Portugalię i Messi Argentynę i on okazał się lepszy.
0
nie słyszałem o obyczaju jedzenia w czapce, gdzie to wyczytałeś?
2
Co jak co, ale jedzenie obiadu w czapce to już chyba przesada, to brak szacunku.
0
Neymar Rapper xD
0
Messi chce chyba za ten sezon zgarnąć Złotą Piłkę :)
3
lepiej więcej niż mniej, chociaż będą się starać i konkurować o miejsce w 1 składzie.
0
i Atletico musi już gonić :) dobrze się zapowiada, jednak Atletico to silna drużyna
0
mała pomyłka i już komentujesz zachowaj to dla siebie, nawet nie zauważyłem ;p
2
i teraz kto go zhejtuje to ma chu ja zamiast mózgu xD
Dani zagrał dzisiaj naprawdę dobrze, dawno nie pokazywał takiej formy. BRAWO!!!
2
Spokojnie dobije do 500 :)
0
Będzie 1:0 z tym składem max
0
nie no bez przesady, aż taki słaby nie jest :P
4
Słabo ten skład wygląda