17

Wszyscy na niego plują, a ten sezon rozpoczął naprawdę dobrze oby tak dalej :)

0

Trzeba było się zachowywać a nie dzikusa grać.

1

Neymar podoła zadaniu, w końcu jest kluczowym zawodnikiem Brazylii.

0

No teraz główne reprezentacje w Europie to Francja, Holandia i Niemcy, Hiszpanie nie wiem czy przechodzą jakiś okres, czy brakuje skutecznych zawodników i dobrej ręki trenera.

0

hehe, jak można nie kojarzyć jednego z lepszych sędziów.

0

Jakby go ukarali to gdzie tu sprawiedliwość

0

Znowu spotykam osobę, która myśli że 2 okienka to 2 lata, 2 okienka transferowe to okienko letnie i zimowe, a nie 2 lata !!!

4

Dla Luisa to tylko autografy, a dla tych ludzi co je otrzymali to coś czego nie zapomną do końca życia, nigdy więcej mogła im się nie zdarzyć taka okazja, a że Neymar to spoko gość to porozdawał kilka tym ludziom, nic wielkiego się nie stało, ale skoro trener tak się spina to powinien przeprosić i po sprawie, a teraz może jeszcze go zawiesi na kilka meczów ...

0

sory Bartra oczywiście :)

0

Alves pokazuje, że należy mu się miejsce w pierwszej jedenastce, natomiast w kolejnych meczach za Mathieu dałbym Bartę.

0

no niestety za Jamesa przepłacono

0

Najnowsze info: Messi doznał kontuzji mięśnia i nie wystąpi w meczu z Niemcami.

0

Tak się wszyscy podniecali tym Munirem, a okazał się zawodnikiem jednego meczu.

0

Nie zdziwię się jak w przyszłym sezonie Bartra odejdzie do innego klubu.

0

Widzę , że nie śledzisz gry Bartry

4

i czemu Bartra na ławce ? chłopak ambitny i na ławkę go sadzać ? Niedługo go podkupią, a Neymar tak samo powinien zagrać od 1 min.

0

Już lepszy Xavi zamiast tego Rafinhy, chłopak jeszcze nie czuje się dobrze na boisku w Barcelonie.

0

Ronaldo zazdrości, że to nie jego wybrali, no niestety Cris Portugalia nie dotarła do finału, taka sama sytuacja ty prowadziłeś Portugalię i Messi Argentynę i on okazał się lepszy.

0

nie słyszałem o obyczaju jedzenia w czapce, gdzie to wyczytałeś?

2

Co jak co, ale jedzenie obiadu w czapce to już chyba przesada, to brak szacunku.

0

Neymar Rapper xD

0

Messi chce chyba za ten sezon zgarnąć Złotą Piłkę :)

3

lepiej więcej niż mniej, chociaż będą się starać i konkurować o miejsce w 1 składzie.

0

i Atletico musi już gonić :) dobrze się zapowiada, jednak Atletico to silna drużyna

0

mała pomyłka i już komentujesz zachowaj to dla siebie, nawet nie zauważyłem ;p

2

i teraz kto go zhejtuje to ma chu ja zamiast mózgu xD
Dani zagrał dzisiaj naprawdę dobrze, dawno nie pokazywał takiej formy. BRAWO!!!

2

Spokojnie dobije do 500 :)

0

Będzie 1:0 z tym składem max

0

nie no bez przesady, aż taki słaby nie jest :P

4

Słabo ten skład wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?