Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Ter Stegen nie popełnił więcej takiego błędu jak ostatnio, bo lipa będzie.
0
Tyle że Neymar zagra od pierwszej minuty
0
Po 5 pytaniu na jego miejscu już bym podziękował za wywiad, nędzne dziennikareczki ile można drążyć temat ?
2
"W wywiadzie udzielonym w programie „El partido de las 12” Dinorah Santa Ana, była żona i agentka Daniego Alvesa, przyznała"
Była żona i tak się potrafią dogadać, szacun !
7
"Demichelis: Messi znowu staje się maszyną" - on nigdy nie przestał nią być.
0
Iniesta w końcu też wróci do swojej optymalnej formy, to klasowy zawodnik.
0
Na dzień dzisiejszy, chodziło mi o wszystkie mecze :>
0
Na dzień dzisiejszy :
Neymar = Gol
Suarez = asysta
Messi = gol + asysta
11
Na dzień dzisiejszy :
Neymar = Gol
Suarez = asysta
Messi = gol + asysta
10
Neymar - 51 mln
Messi - 78 mln
Iniesta - 24 mln
Suarez - 11 mln
Pique - 17 mln
Dani Alves - 6 mln
1
Za ten rok złota piłeczka dla Messiego się szykuje :)
0
Przepraszam bardzo ale udany drybling albo założenie siatki to nie jest prowokacja, to jedynie umiejętność jaką posiada zawodnik, Neymar nigdy nikogo nie wyzywa, więc nie prowokuje, a że potrafi dobrze operować piłką to potem się denerwują piłkarze, bo zostali w pewien sposób ośmieszeni i są "urażeni" i to zaburzyło ich dumę, np. Juanfrana. I teraz co, nikt nie może dryblować bo co będzie "prowokatorem" ?
3
Dzieci z Gimbazium, przestańcie hejtować już tego Neymara, bo co nie wykorzystał karnego ? Weźcie się zastanówcie, jak by grał perfekcyjnie, to zaraz podniety, słabszy mecz od razu lamus, słabeusz, bez formy. Do spania dzieci drogie.
0
no dobrze że próbował, minimalne chybienie jak z takiej odległości, ale decyzja jak najbardziej na +
1
Ronaldo to laluś zapatrzony w siebie i nigdy nie odda, a widać że Messi to spoko gość i nawet karnego odda, żeby piłkarz został królem strzelców, brawo Messi !
3
Czy wy jesteście nienormalni ?
To że Neymar nie strzelił karnego i grał słabiej niż w ostatnich meczach, nie przekreśla go, a wy już zaraz tylko hejtować umiecie. Jak Neymar gra perfekcyjny mecz to się podniecacie, ale już gdy słabiej to hejty. Chłopak musi odpocząć po prostu i wróci znowu do swojej optymalnej formy. Zastanówcie się po co wyzywacie ? Rozumiem gdyby cały sezon przepieprzył, ale ludzie to 1 mecz !
0
ma swój styl i w Brazylii zawsze mu to wychodziło , po prostu pechowy dzień.
0
To czemu nie zostałeś jasnowidzem, skoro wszystko wiesz ?
A jakby trafił to byś mówił coś innego, chłopak po prostu dzisiaj miał nie fart.
1
bo 2 meczach, doszedłeś do wniosku że Neymar jest bez formy ?
a wcześniej meczów nie oglądałeś ? Jak był jednym z najlepszych, po prostu potrzebny mu odpoczynek i znów wróci.
0
było 1 zadanie
i obliczyć tymi 3 metodami
z tym systemów, były opisy i trzeba było podpisać
ile lat trzeba mieć do sejmu
na prezydenta
na prezydenta miasta
itp
i jeszcze coś było z tymi kandydatami na prezydenta
ja miałem, kto zajął drugie miejsce w wyborach
2
Chyba nie oglądaliśmy tego samego meczu. Neymar "najgorszy" ?
Bo co nie wykorzystał karnego ?
Brał udział w akcjach i niewiele mu brakowało, a po prostu nie fart miał dzisiaj, ale bez przesady "najsłabszy" ?
2
Jak dla mnie Leo 10.0. To po prostu fenomen piłki, nie było równych, magik, poeta piłkarski. Dlaczego redakcja tak nisko ?
0
dobra, chłopak widział że mecz mają opanowany to chciał się pobawić, założę się że w ważnym meczu tak by nie zrobił.
1
Miał akcję sam na sam i strzelał akurat przy tym słupku, przy którym był bramkarz i obronił strzał.
0
Oj przepraszam bardzo, ale nie jestem gimbusem żeby "będziesz rzucał w niego mięsem", nawet ja Barcelona przegrywa mecz, to nikogo nie wyzywam, tylko mówię że się nie spisali.
3
Kiedyś porównywali Bale do Neymara, i chyba się pomylili. Bale jest o 2 poziomy niżej, czy on w ogóle wczoraj dotknął piłkę ?
A Ronaldo ? "Najlepszy piłkarz świata " ?
Śmiech na sali, teraz się przekonają że Real upadł, jeszcze Ronaldo to rozumiem, że pokaże, ale ten Bale ? To w ogóle porażka, w tym sezonie nic sobą nie prezentuje.
0
hahah on jest fanem Realu.
1
Ciesz się, że jest 5:2, nie każda piłka wchodzi, nawet przy sytuacji sam na sam, ja jestem zadowolony z wyniku i nie mam pretensji do żadnego zawodnika, najważniejsze, że wygrali.
0
Tylko jakby Neymar strzelił brameczkę z tego loba( co było bardzo możliwe) byś się podniecał i zmienił zdanie.
2
Czwórka napastników dzisiaj się spisała : Pedro, Neymar, Messi, Suarez wszyscy po brameczce.