Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To ten Aaron z "LOST" ?
5
Może to jeden z warunków nowej umowy - Dani number 6 ;D
0
Mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje wejście na trening Barcelony, w pierwszym rzędzie ?
0
Kary, odrzucanie apelacji, czemu się tak uwzięli, Real dopłaca do wypłat ?
0
Messi niech ubiera się jak chce, to jego sprawa czy jest ogolony czy nie, nie jestem rasistą, ale oni sami chyba tego oczekują, i na koniec może okaże się, że to Messi zawalił kamień.
2
Tak chcieliście Bartrę, a on się dał ograć jak dziecko w podstawówce.
0
Kobieta mówiąca męskim głosem ?
0
A dzisiaj taka nowinka, z całym szacunkiem dla Casillasa, bo to wielki piłkarz, swoimi czasy najlepszy bramkarz świata, ale to co mówi jego matka to jakaś kpina, Barca miałaby kupić 35- letniego bramkarza i to nie w optymalnej formie ?? Z resztą proszę przeczytać, kupa śmiechu :D,
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18347384,primera-division-matka-casillasa-porto-to-klub-jak-z-trzeciej.html#BoxSportImg
4
Sądząc po wyglądzie tego agenta, to wynika z tego, że wszystkie pieniądze przepieprza na jedzenie.
1
Przecież Messi dobrze gra w reprezentacji, tyle że bramek nie może strzelić, a oni chcą się go pozbyć z reprezentacji ? To kto poprowadzi Argentynę Higuain ?
2
Ronaldinho + Eto'o + Podolski = ?
0
Człowieku co ty mówisz, sprzedać, ale nie w obecnej sytuacji, gdy jest zakaz transferowy, piłkarze których teraz kupią będą grali dopiero od początku nowego roku, a jak którymś z napastników coś by się stało, nawet lekka kontuzja, to kto go wtedy zastąpi ?
0
Myślałem że to ten xD
1
" Mini NEYMAR" może być świetnym zmiennikiem.
2
aArda aArda Arda TUtutuRAN - i jeszcze jeden i jeszcze raz Arda Arda najlepszy jest, aArda aArda, Arda TututuRAN
0
A jak mówiłem wcześniej, to nikt mi nie wierzył :
http://www.fcbarca.com/64427-mascaro-arda-pilkarz-ktorego-chcial-enrique,dyskusja-3776248.html
6
"Każda dziewczyna marzy pewnie o Neymarze, ale wszystkie matki chciałyby za zięcia Iniestę" - Gerard Pique ;D
0
To, że przeszedł do nas jest już w 100% jasne, ale nie będą się wychylać za szybko z ogłoszeniem tego oficjalnie.
0
sobota o 21:15
0
Trochę lipa, że nie sięga po czerwone :(
0
Krychowiak serio ? Zamiast iniesty ?
4
Apeluje do stacji TVP o usunięcie Pana Żewłakowa Marcina ze stanowiska komentatorskiego. To jest człowiek, który nie powinien nigdy tam się znaleźć, wielki "ekspert" i "specjalista", po wczorajszym meczu myślałem że go ....... Człowiek, który się wypowiada co on by nie zrobił, człowiek który przez 20 lat nic praktycznie nie osiągnął w piłkarskim życiu, ale jak komentował, to czasami aż mnie krew zalewała. Mało to komentatorów w Polsce, i to obiektywnych, a nie jak Żewłakow fan Realu, co można było zauważyć po 20 minutach meczu, nie znając jego życiorysu.
4
Ten lepszy:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48d88425782328b.html
7
Alves człowiek, który wiecznie zaskakuje xD
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48d88425782328b.html
18
Kolor zielony: Fryzura Alvesa, chłopak umie zaskakiwać ;D
0
Dokładnie, Żewłakow to w ogóle, człowiek zakończył karierę nic dużego nie osiągnął, a tu jaki profesjonalista co by nie zrobił, wolałem oglądać hiszpańską stację i nie rozumieć nic, niż słuchać "eksperta" Marcina.
1
W sobotę jeszcze to poprawią :)
3
Sędzia !! Skąd ten sędzia ? On nie powinien sędziować tak ważnych meczów, człowiek nie wiedział co robić w danych sytuacjach, wyraźnie widać na przykładzie Neymara
Widać wyraźnie, że zawodnik Bilbao popchnął Neymara zamiast biec na piłką, a sędzia nie wiedział co się dzieje, a potem jak podbiegli do Neymara i go popychali, sędzia powinien posypać każdemu po żółtej kartce, a nawet i czerwonej, ale sędzia nic, człowiek we mgle.
1
Mistrzu powodzenia w Katarze, abyś kiedyś został trenerem Barcy.
1
Tito pożegna go z lepszego świata :)
Ś.P.