2

To ten Aaron z "LOST" ?

5

Może to jeden z warunków nowej umowy - Dani number 6 ;D

0

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje wejście na trening Barcelony, w pierwszym rzędzie ?

0

Kary, odrzucanie apelacji, czemu się tak uwzięli, Real dopłaca do wypłat ?

0

Messi niech ubiera się jak chce, to jego sprawa czy jest ogolony czy nie, nie jestem rasistą, ale oni sami chyba tego oczekują, i na koniec może okaże się, że to Messi zawalił kamień.

2

Tak chcieliście Bartrę, a on się dał ograć jak dziecko w podstawówce.

0

Kobieta mówiąca męskim głosem ?

0

A dzisiaj taka nowinka, z całym szacunkiem dla Casillasa, bo to wielki piłkarz, swoimi czasy najlepszy bramkarz świata, ale to co mówi jego matka to jakaś kpina, Barca miałaby kupić 35- letniego bramkarza i to nie w optymalnej formie ?? Z resztą proszę przeczytać, kupa śmiechu :D,
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18347384,primera-division-matka-casillasa-porto-to-klub-jak-z-trzeciej.html#BoxSportImg

4

Sądząc po wyglądzie tego agenta, to wynika z tego, że wszystkie pieniądze przepieprza na jedzenie.

1

Przecież Messi dobrze gra w reprezentacji, tyle że bramek nie może strzelić, a oni chcą się go pozbyć z reprezentacji ? To kto poprowadzi Argentynę Higuain ?

2

Ronaldinho + Eto'o + Podolski = ?

0

Człowieku co ty mówisz, sprzedać, ale nie w obecnej sytuacji, gdy jest zakaz transferowy, piłkarze których teraz kupią będą grali dopiero od początku nowego roku, a jak którymś z napastników coś by się stało, nawet lekka kontuzja, to kto go wtedy zastąpi ?

0

Myślałem że to ten xD

1

" Mini NEYMAR" może być świetnym zmiennikiem.

2

aArda aArda Arda TUtutuRAN - i jeszcze jeden i jeszcze raz Arda Arda najlepszy jest, aArda aArda, Arda TututuRAN

0

6

"Każda dziewczyna marzy pewnie o Neymarze, ale wszystkie matki chciałyby za zięcia Iniestę" - Gerard Pique ;D

0

To, że przeszedł do nas jest już w 100% jasne, ale nie będą się wychylać za szybko z ogłoszeniem tego oficjalnie.

0

sobota o 21:15

0

Trochę lipa, że nie sięga po czerwone :(

0

Krychowiak serio ? Zamiast iniesty ?

4

Apeluje do stacji TVP o usunięcie Pana Żewłakowa Marcina ze stanowiska komentatorskiego. To jest człowiek, który nie powinien nigdy tam się znaleźć, wielki "ekspert" i "specjalista", po wczorajszym meczu myślałem że go ....... Człowiek, który się wypowiada co on by nie zrobił, człowiek który przez 20 lat nic praktycznie nie osiągnął w piłkarskim życiu, ale jak komentował, to czasami aż mnie krew zalewała. Mało to komentatorów w Polsce, i to obiektywnych, a nie jak Żewłakow fan Realu, co można było zauważyć po 20 minutach meczu, nie znając jego życiorysu.

7

Alves człowiek, który wiecznie zaskakuje xD
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48d88425782328b.html

18

Kolor zielony: Fryzura Alvesa, chłopak umie zaskakiwać ;D

0

Dokładnie, Żewłakow to w ogóle, człowiek zakończył karierę nic dużego nie osiągnął, a tu jaki profesjonalista co by nie zrobił, wolałem oglądać hiszpańską stację i nie rozumieć nic, niż słuchać "eksperta" Marcina.

1

W sobotę jeszcze to poprawią :)

3

Sędzia !! Skąd ten sędzia ? On nie powinien sędziować tak ważnych meczów, człowiek nie wiedział co robić w danych sytuacjach, wyraźnie widać na przykładzie Neymara


Widać wyraźnie, że zawodnik Bilbao popchnął Neymara zamiast biec na piłką, a sędzia nie wiedział co się dzieje, a potem jak podbiegli do Neymara i go popychali, sędzia powinien posypać każdemu po żółtej kartce, a nawet i czerwonej, ale sędzia nic, człowiek we mgle.

1

Mistrzu powodzenia w Katarze, abyś kiedyś został trenerem Barcy.

1

Tito pożegna go z lepszego świata :)
Ś.P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?