Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam ktoś wie jak nazywa się komentator z 2:28 minuty
0
Dla mnie powinien Neymar wykonywać rzuty wolne, to już drugi gdzie podszedł i strzelił bramkę. Wczoraj mógł być pogrom, ale ostatecznie sędzia ustalił wynik spotkania i szkoda że Suarez nie wykorzystał swoich okazji, a gdy Neymar oddawał strzał, to nawet chyba Ter Stegen zobaczył rękę w polu karnym Atletico :>
0
mogą zostać kim chcą, nie każdy rodzi się z talentem do bycia piłkarzem, nawet synowie mistrza.
0
Benjamin Linus ? xD Messi chyba oglądał LOST
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
Pique pozamiatał . RESPECT :)
0
fortuna, masz pewnie punkt u siebie w mieście, ewentualnie milenium
0
może jestem fejkowym Karolem ? :D TROLL
17
To ja powiem kawał ;D
Na jakim stadionie nie wolno kampić?
.
.
.
Na CampNou
0
kuźwa, Borek fan Realu, jak kiedyś komentował mecz Barcelony, to tylko błędów szukał oszołom.
0
Gdyby to było wcześniej to bym się cieszył jak nie wiem, ale w ostatnim meczu pokazał swoje możliwości, więc widać, że mu zależy.
2
No i bardzo dobrze, Neymar jest jednym z lepszych, więc na pewno zasługuje na podwyżkę, tak patrzyłem po zarobkach, i nie wiem za co np. Real płaci Bale'owi 15 mln funtów, w porównaniu, to w ubiegłym sezonie Neymar zarabiał połowę, a grał ze 3 razy lepiej.
4
"... poprosił wykonawców o pozostawienie nieuczesanych włosów, tak żeby jego fryzjer mógł sam zrobić odpowiednią fryzurę... "
Chore ...
0
Skład mają ładny, nie wiem czemu nie potrafią wygrać jakiegoś trofeum
0
haha Reus będzie kosztował 50-60 mln przynajmniej
1
Co za szczęście, że nie ty decydujesz, widzieliśmy wszyscy w meczu z Athleticem co potrafią nasi młodzi wychowankowie, więc proszę Cię, oszczędź komentarzy, trzeba ściągnąć bardziej doświadczonych zawodników, a młodzi się niech się dopiero uczą, jak stać się tymi doświadczonymi, to może i oni kiedyś będą grać od 1 minuty, ale nie na dzień dzisiejszy, w końcu to Barcelona a nie 3 liga :>
0
Jarmolenko byłby świetnym zmiennikiem, w razie gdyby coś się stało jednemu z MSN, miałem okazję oglądać grę Dynama Kijów, i akurat Jarmolenko był w dobrej dyspozycji, więc jak najbardziej na tak, po za tym jeszcze ma 187 cm, dzięki czemu świetnie gra w powietrzu.
0
Messiego też PSG "chce" kupić od kilku sezonów ;D
3
Nie ma opcji, żeby sprzedać Neymara w takiej formie, to jest piłkarz który w Barcelonie stanie się najlepszym zawodnikiem na świecie, a Man UTD co może mu zagwarantować, karierę Rooneya ?
0
Neymar będzie najlepszy, gdy Messi już się będzie grzał przy kominku, nie zaprzeczam, że wtedy może być najlepszy, i zdobywać złote piłki.
0
Czytam te komentarze i nie wierzę, jeszcze tak nie dawno 70% z was wyzywało Pedro, życzyło mu odejścia, a teraz jak odchodzi, to wszyscy mu dziękują, uważają go za jednego z najlepszych, a nie dawno jeszcze oddalibyście go do 2 ligi w Polsce, ja to nie wiem, dużo czytam takich wypowiedzi ludzi, którzy zmieniają zdanie po 1 meczu gry, gdy piłkarz gra słabo wyzywają go, a gdy gra dobrze się podniecają, nie rozumiem tego.
2
Powód numer 1 :
Sergi Roberto wraca na ławkę rezerwowych :)
1
Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro Enrique widzi, że młodym nie idzie, to niech postawi na sprawdzoną 11 ( w tym przypadku tylko Pedro w miejsce Neymara ) i niech odrobią stratę, ale sadzanie Iniesty od 1 minuty na ławce, Gerarda Pique, a wpuszczenie Sergio Roberto, człowieka który nie wie co się dzieje na boisku i po co się tam znalazł to chyba najgorsze pomysły, Bartra musi odpocząć, bo nie mówię, że gra źle, ale za dużo czasu dostaje tak od razu i popełnia błędy, które potem drużyna musi naprawiać.
13
Sergi Roberto za te mecze co grał do tej pory, do końca sezonu ława.
10
Miałeś chamie złoty róg ...
0
a nie mówiłem ?
0
od 4:1 do 4:3 Panowie nie tak agresywnie, bo się skończy w najlepszym przypadku na remisie