0

Przepraszam ktoś wie jak nazywa się komentator z 2:28 minuty

?

0

Dla mnie powinien Neymar wykonywać rzuty wolne, to już drugi gdzie podszedł i strzelił bramkę. Wczoraj mógł być pogrom, ale ostatecznie sędzia ustalił wynik spotkania i szkoda że Suarez nie wykorzystał swoich okazji, a gdy Neymar oddawał strzał, to nawet chyba Ter Stegen zobaczył rękę w polu karnym Atletico :>

0

mogą zostać kim chcą, nie każdy rodzi się z talentem do bycia piłkarzem, nawet synowie mistrza.

0

Benjamin Linus ? xD Messi chyba oglądał LOST

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

Pique pozamiatał . RESPECT :)

0

fortuna, masz pewnie punkt u siebie w mieście, ewentualnie milenium

0

może jestem fejkowym Karolem ? :D TROLL

17

To ja powiem kawał ;D
Na jakim stadionie nie wolno kampić?
.
.
.
Na CampNou

0

kuźwa, Borek fan Realu, jak kiedyś komentował mecz Barcelony, to tylko błędów szukał oszołom.

0

Gdyby to było wcześniej to bym się cieszył jak nie wiem, ale w ostatnim meczu pokazał swoje możliwości, więc widać, że mu zależy.

2

No i bardzo dobrze, Neymar jest jednym z lepszych, więc na pewno zasługuje na podwyżkę, tak patrzyłem po zarobkach, i nie wiem za co np. Real płaci Bale'owi 15 mln funtów, w porównaniu, to w ubiegłym sezonie Neymar zarabiał połowę, a grał ze 3 razy lepiej.

4

"... poprosił wykonawców o pozostawienie nieuczesanych włosów, tak żeby jego fryzjer mógł sam zrobić odpowiednią fryzurę... "

Chore ...

0

Skład mają ładny, nie wiem czemu nie potrafią wygrać jakiegoś trofeum

0

haha Reus będzie kosztował 50-60 mln przynajmniej

1

Co za szczęście, że nie ty decydujesz, widzieliśmy wszyscy w meczu z Athleticem co potrafią nasi młodzi wychowankowie, więc proszę Cię, oszczędź komentarzy, trzeba ściągnąć bardziej doświadczonych zawodników, a młodzi się niech się dopiero uczą, jak stać się tymi doświadczonymi, to może i oni kiedyś będą grać od 1 minuty, ale nie na dzień dzisiejszy, w końcu to Barcelona a nie 3 liga :>

0

Jarmolenko byłby świetnym zmiennikiem, w razie gdyby coś się stało jednemu z MSN, miałem okazję oglądać grę Dynama Kijów, i akurat Jarmolenko był w dobrej dyspozycji, więc jak najbardziej na tak, po za tym jeszcze ma 187 cm, dzięki czemu świetnie gra w powietrzu.

0

Messiego też PSG "chce" kupić od kilku sezonów ;D

3

Nie ma opcji, żeby sprzedać Neymara w takiej formie, to jest piłkarz który w Barcelonie stanie się najlepszym zawodnikiem na świecie, a Man UTD co może mu zagwarantować, karierę Rooneya ?

0

Neymar będzie najlepszy, gdy Messi już się będzie grzał przy kominku, nie zaprzeczam, że wtedy może być najlepszy, i zdobywać złote piłki.

0

Czytam te komentarze i nie wierzę, jeszcze tak nie dawno 70% z was wyzywało Pedro, życzyło mu odejścia, a teraz jak odchodzi, to wszyscy mu dziękują, uważają go za jednego z najlepszych, a nie dawno jeszcze oddalibyście go do 2 ligi w Polsce, ja to nie wiem, dużo czytam takich wypowiedzi ludzi, którzy zmieniają zdanie po 1 meczu gry, gdy piłkarz gra słabo wyzywają go, a gdy gra dobrze się podniecają, nie rozumiem tego.

2

Powód numer 1 :
Sergi Roberto wraca na ławkę rezerwowych :)

1

Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro Enrique widzi, że młodym nie idzie, to niech postawi na sprawdzoną 11 ( w tym przypadku tylko Pedro w miejsce Neymara ) i niech odrobią stratę, ale sadzanie Iniesty od 1 minuty na ławce, Gerarda Pique, a wpuszczenie Sergio Roberto, człowieka który nie wie co się dzieje na boisku i po co się tam znalazł to chyba najgorsze pomysły, Bartra musi odpocząć, bo nie mówię, że gra źle, ale za dużo czasu dostaje tak od razu i popełnia błędy, które potem drużyna musi naprawiać.

13

Sergi Roberto za te mecze co grał do tej pory, do końca sezonu ława.

10

Miałeś chamie złoty róg ...

0

a nie mówiłem ?

0

od 4:1 do 4:3 Panowie nie tak agresywnie, bo się skończy w najlepszym przypadku na remisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?