Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Wiceprezydent Barcelony Javier Faus powiedział, że klub może nie być w stanie utrzymać w składzie Leo Messiego, Luisa Suareza i Neymara. - Jeśli klub z potencjałem będzie miał na nich pieniądze, mogą odejść - ostrzegł.
Faus odpowiada w klubie za sprawy ekonomiczne. Jego zapowiedź możliwych osłabień Barcelony należy więc potraktować poważnie.
- Chcemy zapobiec odejściu Messiego, Neymara czy Suareza, ale to będzie wyzwanie. Trzeba zrozumieć, że piłkarze w Hiszpanii zawsze porównują swoje zarobki netto z tymi, które dostają gracze w Premier League czy w Bundeslidze. Jeśli chodzi o pensje, to nie stać nas na płacenie najwyższych. Te są w Chelsea i PSG - powiedział Faus.
Wiceprezydent klubu nie liczy na lojalność piłkarzy. - Ich kariery są krótkie, mają prawo zarabiać tyle ile zapłacą im kluby za ich grę - stwierdził.
Wcześniej Faus trafił na czołówki gazet, gdy w grudniu 2013 roku ujawnił, że Messi oczekuje podwyżki. Argentyńczyk zaprzeczył wówczas, dodając, że "Faus nie wie nic o piłce nożnej".
- Messi ma rację, nie rozumiem futbolu. To było tylko nieporozumienie, które wyjaśniliśmy z nim i jego ojcem. Potem uzgodniliśmy warunki nowego kontraktu i współpracujemy - powiedział Faus, dnosząc się do tamtych wydarzeń.
0
Diego Wytrzeźwiej i idź na odwyk.
1
Wczoraj było już widać zmęczenie, pierwsza połowa była świetna od 15 min Barcelona była w najlepszym momencie, ale po przerwie już tylko się bronili, a Bayern takiej sytuacji nie odpuścił, a jeszcze mecz z Atletico w niedzielę, trzeba walczyć, zostało już naprawdę niewiele.
0
" Bravo i Ter Stegen to istne mury a Ter Stegen spokojne zabezpieczenie na przyszłość :D " Nie rozumiem przesłania, mamy dwóch Ter Stegen'ów ?
5
Ładny skład, chyba Argentyna w końcu coś wygra ;)
1
Spokojnie użytkownicy :)
Każdy ma prawo do marzeń.
0
A idź ty Szwabska mordo, już patrzeć na ciebie nie mogę.
0
Komentarz usunięty
14
Szacunek do rywala, nawet najsłabszego musi być :) Nie wolno lekceważyć.
A został mecz z Atletico i Deportivo.
1
hahahahah Real dostaje w dupę 2:0, myślałem że to sen.
0
Dobrze się czujesz ? Ważniejszy mecz od Bayernu ?
0
0
Przeżyjmy jeszcze raz Geniusz Piłkarski :)
0
Barcelona to Messi, Messi to Barcelona.
0
Dlatego widzisz, tu jest różnica, ja wierny kibic wierzę w sukcesy Barcy ciągle, nawet gdy przegrywają.
2
Oceny użytkowników dla Messiego to 9,5 ???????
WTF
Messi zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie, a wy dajecie mu śmieszne 9,5 ?
Messi zasługuje na max i jeszcze ponad.
2
Komentarz usunięty
0
Mając Messiego w takiej formie, możemy być spokojni o tryplet.
0
Kibice Realu wczoraj płakali jak oglądali, że nie mają takiej gwiazdy jak Leo Messi :)
1
jubilat, to są urodziny nie imieniny :)
0
"Barcelona była dziś wielka, wielki był Messi, Suárez - mimo zmarnowanej „setki" "
Przepraszam, czyli Neymar znowu najsłabszy na boisku ?
Suarez zmarnował 2 sytuacje, w których powinna być bramka i jest ogłoszony wielkim ?
Neymar wiele udanych dryblingów, gol .
Messi to nie mówię, magic player :)
3
Messi : " Dla mnie ważne są tylko tytuły na poziomie zespołowym. W zeszłym sezonie nie mieliśmy szczęścia i nie zdobyliśmy żadnego, dlatego w tym roku mamy chęci i nadzieje na osiągnięcie wielkich rzeczy."
Ronaldo : " Dla mnie najważniejsze są tytuły indywidualne, nie obchodzą mnie tytuły zdobyte z drużyną, tylko to, że zdobędę złotą piłkę, najlepszego strzelca w La Liga i LM.
8
Niech Messi odgryzie się za finał MŚ, Neymar za półfinał, a Suarez niech po prostu się odgryzie ;)
31
Niech Ney się odgryzie za półfinał mistrzostw świata, Messi za finał a Suarez niech po prostu się odgryzie ;)
0
SZOK ! Vermaelen otrzymał powołanie, czy otrzyma od trenera choć minutę gry ?
5
A o Danim Alvesie, który jest aktualnie w b. dobrej formie zapomniał ?
Gdzie HULK ?
Gdzie Ronaldinho/ Kaka ? Skoro Robinho może grać to tych dwóch też.
Tylko 1 plus, że nie powołał drewniaka Freda.
0
"gosc jest mega irytujacy" dobrze zrozumiałem
15
Iniesta+ Xavi, chciałbym zobaczyć takie zestawienie w jutrzejszym wyjściowym składzie.
1
mały przelicznik więc nie :)