Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prędzej Aguero przejdzie do Barcelony niż Messi do City.
0
Sędzia ma chyba niedojeba*** umysłowe
3
Ta Muller by tylko Niemców dał do finalistów, typowy szwab, jedyny normalny z Niemców to Lukas Podolski
0
Ehh chciałbym choć a Q5, na którą nową muszę zbierać z 10 lat
0
Dwa nazwiska już wszyscy znają, czekamy na 3
1
Messi-Neymar-Suarez powoli się rozkręca te trio
0
Wyśmieli ten "słaby" samochód xD
0
No to może być wkrótce problem, tak samo jak w Hiszpanii, średnia wieku wynosi 30 lat i jak oni teraz grają, ale może pograją jeszcze to ci po 30-sce po 5 lat.
0
a gdzie Neymar ?
0
Wszyscy eksperci, proszę bardzo, niech ktoś z was trenuje Barcelonę, zobaczymy jakie będą wyniki.
0
Przestań już spamować, sprzedali go to trudno trzeba się pogodzić, nie zmienisz tego, a Pedro jeszcze pokaże na co go stać, mimo że go opluwają.
0
No Benzema nadal gra słabo, to twoim zdaniem z Pique też tak będzie ?
1
A jeszcze godzinę temu pisali - "Najlepsza obrona w Europie"
no i co ? Co oni robią, z ogórkami może grali dobrze, a trafili na Real i co się stało z tą "legendarną obroną"?
0
Uwaga Pedro "Crack" się rozgrzewa, rozniesie Madryckie
0
Ile oni myślą przegrać wprowadzając Pedro?
0
Najlepsza Defensywa na świecie ? Chyba jak grali z drewniakami, chłopy ogarnijcie się i grajcie !!!
Kurwa mać Pique z boiska.
0
Sędzia to chyba z Madrytu jest.
1
Oby Pedro dostał sraki.
0
Ronaldo nie mógł go pokonać, to jednak znalazł sposób - RZUT KARNY a jak, z 16 goli strzelonych w lidze z tego 10 z karnych gratuluję rezultatu.
1
Pique od kilku meczów gra słabo i dzisiaj pokazuje to samo, jakby grał sobie na podwórku z kolegami, trzeba zmienić go na Bartrę.
0
Neymara akurat zostawiłbym w spokoju, Suarez w ogóle nie widoczny, to jednak był błąd na taki ważny mecz od pierwszej minuty posłać piłkarza który miał taką przerwę.
1
Ta, tylko ten jest z obydwoma oczami
2
Iker a nie wspomniałeś, że Bravo jest w lepszej formie od ciebie.
0
wypad dzieci z Madrytu
7
Bale porównywany do Neymara ? De Boer kawalarz.
0
Ciekawe kto wyjdzie Bravo czy jednak Valdes, czekamy kibice !
0
Valdes usłyszał o rekordzie Bravo i chce go pobić. Powodzenia Victor !!
0
Kiepsko Fifa, Neymar wygląda na Fifie jak małpa.
0
Polska wygrała z Niemcami 2:0 to wszystko możliwe, piłka jest nieprzewidywalna :)
0
Po hattricku : Messi Neymar Suarez i będzie niezapomniany wieczór :)