0

Prędzej Aguero przejdzie do Barcelony niż Messi do City.

0

Sędzia ma chyba niedojeba*** umysłowe

3

Ta Muller by tylko Niemców dał do finalistów, typowy szwab, jedyny normalny z Niemców to Lukas Podolski

0

Ehh chciałbym choć a Q5, na którą nową muszę zbierać z 10 lat

0

Dwa nazwiska już wszyscy znają, czekamy na 3

1

Messi-Neymar-Suarez powoli się rozkręca te trio

0

Wyśmieli ten "słaby" samochód xD

0

No to może być wkrótce problem, tak samo jak w Hiszpanii, średnia wieku wynosi 30 lat i jak oni teraz grają, ale może pograją jeszcze to ci po 30-sce po 5 lat.

0

a gdzie Neymar ?

0

Wszyscy eksperci, proszę bardzo, niech ktoś z was trenuje Barcelonę, zobaczymy jakie będą wyniki.

0

Przestań już spamować, sprzedali go to trudno trzeba się pogodzić, nie zmienisz tego, a Pedro jeszcze pokaże na co go stać, mimo że go opluwają.

0

No Benzema nadal gra słabo, to twoim zdaniem z Pique też tak będzie ?

1

A jeszcze godzinę temu pisali - "Najlepsza obrona w Europie"
no i co ? Co oni robią, z ogórkami może grali dobrze, a trafili na Real i co się stało z tą "legendarną obroną"?

0

Uwaga Pedro "Crack" się rozgrzewa, rozniesie Madryckie

0

Ile oni myślą przegrać wprowadzając Pedro?

0

Najlepsza Defensywa na świecie ? Chyba jak grali z drewniakami, chłopy ogarnijcie się i grajcie !!!
Kurwa mać Pique z boiska.

0

Sędzia to chyba z Madrytu jest.

1

Oby Pedro dostał sraki.

0

Ronaldo nie mógł go pokonać, to jednak znalazł sposób - RZUT KARNY a jak, z 16 goli strzelonych w lidze z tego 10 z karnych gratuluję rezultatu.

1

Pique od kilku meczów gra słabo i dzisiaj pokazuje to samo, jakby grał sobie na podwórku z kolegami, trzeba zmienić go na Bartrę.

0

Neymara akurat zostawiłbym w spokoju, Suarez w ogóle nie widoczny, to jednak był błąd na taki ważny mecz od pierwszej minuty posłać piłkarza który miał taką przerwę.

1

Ta, tylko ten jest z obydwoma oczami

2

Iker a nie wspomniałeś, że Bravo jest w lepszej formie od ciebie.

0

wypad dzieci z Madrytu

7

Bale porównywany do Neymara ? De Boer kawalarz.

0

Ciekawe kto wyjdzie Bravo czy jednak Valdes, czekamy kibice !

0

Valdes usłyszał o rekordzie Bravo i chce go pobić. Powodzenia Victor !!

0

Kiepsko Fifa, Neymar wygląda na Fifie jak małpa.

0

Polska wygrała z Niemcami 2:0 to wszystko możliwe, piłka jest nieprzewidywalna :)

0

Po hattricku : Messi Neymar Suarez i będzie niezapomniany wieczór :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?