Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bierzcie go albo Marquinosa bo obrońca potrzebny
5
Łatwo ci powiedzieć, skoro od początku nie śledziłeś jego kariery, to jest piłkarz który nie jest na sprzedaż, pomimo tego, że ma już swoje lata, Xavi musi zostać do zakończenia kariery.
13
Nie wiem po co te szyderstwa, Neymar ma swój styl i lubi chodzić to będzie chodzić ch** ci do tego
0
Spokojnie to na razie początki, po 2-3 latach zmienicie jeszcze zdanie z 4 razy
4
Pique zrób test ojcostwa, ten murzyn podejrzanie patrzy xD
1
Marquinhos czekamy :)
0
Fifa może zamknijcie go od razu w więzieniu na 4 miesiące, po co ma się narażać chłopak.
0
Messi the best
0
nie ma Mourinho
0
Gdzie jest napisane, że nie gra Ronaldinho?
4
Najnowsze informacje o Suarezie:
Luis Suarez prawdopodobnie będzie mógł wystąpić w pierwszym spotkaniu Barcelony w nadchodzącym sezonie. „Blaugrana” odwołała się do Trybunału Arbitrażowego ds. sportu. W związku z tym kara w najbliższym czasie powinna być anulowana. Zakaz gry będzie obowiązywał nadal w reprezentacji.
Prawnik Urugwajczyka postawił sprawę jasno i uważa, że taka kara jest drakońska, totalitarna i faszystowska. Pewien informator z Trybunału Arbitrażowego ds. sportu przyznał, iż ta kara najprawdopodobniej zostanie zmniejszona. Oznacza to, że „El Pistolero” zagra w inauguracyjny spotkaniu sezonu 2014/15 z Elche CF.
– Teraz, gdy cała sprawa trafiła do Trybunału Arbitrażowego, bardzo prawdopodobne jest to, że kara dla Suareza zostanie zmniejszona. Zakaz gry w piłkę będzie miał miejsce tylko w reprezentacji, ale nie w Barcelonie – powiedział dla Goal.com.
Były piłkarz Liverpoolu dostał karę za ugryzienie Giorgio Chielliniego w spotkaniu z Włochami podczas mistrzostw świata. Początkowo był zdyskwalifikowany od wszelkich działań związanych z piłką nożną przez cztery miesiące. Urugwajczyk nie będzie mógł bronić barw swojej reprezentacji w dziewięciu kolejnych meczach. Dodatkowo FIFA nałożyła na niego grzywnę w wysokości 65 tysięcy funtów. Warto przypomnieć, że Suarez przeprosił za swoje zachowanie w Brazylii.
0
Ronaldinho zagra nie wierzcie oszustom
0
Chyba chcą spaść na 10 miejsce w lidze.
1
Zasłużyłeś Andres.
0
Nie cieszyłbym się tak jakbym stracił 10mln.
0
Ja tam do niego nic nie mam, i niech pokaże tym lamuskom, że będzie bardzo dobry na swojej pozycji, powodzenia.
0
20 mln to duża przesada, jak by był za 10 to nawet na ławce by mógł siedzieć
14
Wcale się nie dziwię, że nie ma wolnego miejsca na stadionie, każdy chciałby znowu zobaczyć atak Messi-Eto'o-Ronaldinho.
0
mogli kupić Hummelsa, to kupili jakiegoś Rudego
8
Najnowsze informacje, jak ktoś wie na jakim kanale mecz proszę o info.
Planowany mecz, który będzie ukoronowaniem piłkarskiej kariery Deco, odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:45! Pożegnalne spotkanie Portugalczyka zostanie rozegrane 25 lipca na Estadio do Dragao, a naprzeciwko siebie staną drużyny, z którymi piłkarz święcił największe sukcesy - FC Porto (z roku 2004) oraz FC Barcelona (z 2006 roku).
Były reprezentant Portugalii wystąpi w jednej i drugiej drużynie, a lista zaproszonych zawodników jest naprawdę imponująca:
FC Barcelona: Messi, Ronaldinho, Giuly, Eto'o, Belletti, Xavi, Puyol, Van Bronckhorst, Herick Larsson, Edmilson, Thiago Motta, Marquez, Frank Rijkard, Valdes, Jorquera, Sylvinho, Oleguer, Van Bommel, Gabri, Iniesta, Maxi Lopez, Zambrotta, Abidal, Albertini oraz Gabriel Milito.
FC Porto: Vitor Baia, Nuno, Jorge Costa, Pedro Emmanuel, Ricardo Costa, Ricardo Carvalho, Carlos Secretario, Maniche, Nuno Valente, Paulo Ferreira, Mario Silva, Carlos Alberto, Costinha, Sergio Conceicao, Alenitchev, Bosingwa, Marco Ferreira, Pedro Mendes, Jankauskas, Derlei, Cesar Peixoto, Beny McCarthy i Jose Mourinho.
0
Jeżeli to prawda to dziękuję Xavi za te wszystkie lata, powodzenia.
0
Neymar ty byłeś najlepszy :) zdrowia.
1
prawie się popłakałem jak czytałem przed Mundialem, że ten dziad z wąsem nie powołał Ronaldinho. Jakim prawem ? A nie kurde wolał Freda powołać drewniaka.
9
z Robbenem się zgodzę ale nie Schweinsteiger, Mascherano dużo lepszy.
0
Najlepsi bramkarze to i dobre mecze :)
0
Lewandowski to sprzedawczyni i cipka gówno a nie piłkarz
0
Taka prawda Cheliini najpierw zwijał się z bólu a potem mówił w mediach, że nic się nie stało, więc po co te rzeczy ?
0
Panie Mourinho ja nie piszę ile czasu załatwiam się w kiblu, nie macie ciekawszych tematów? Napiszcie coś o wielkim Lewandowskim wszędzie w internecie jest a tu go nie ma xD
0
Widać to było już zaplanowane działanie ze strony Cesca, nie czuł się komfortowo w Barcelonie, tam musiał grać wszystko pod Messiego a on potrzebuje swobody.
12
Mam nadzieję, że to ostatnia kontuzja naszego Cracka i zagra pełny sezon bez żadnych kontuzji.