0

Przepraszam że tu zadam to pytanie, ale wiadomo co z karą dla Suareza ? Skrócili ją czy jak? Bo nigdzie ni mogę tego znaleźć, dzięki.

2

Nie wypowiadaj się, skoro śledzisz tylko jego pojedyncze akcje.

4

Lubi to chodzi i co ci do tego czy ma odciski ? Chyba nie ty je odczuwasz.

3

Co wy się czepiacie tego Songa, co on miał pokazać skoro trener wpuszczał go na 3-4 min, a gdy grał dłużej na prawdę to robił całkiem nieźle, myślę że chłopak odejdzie, może tam sobie więcej pogra i pokaże wyższą formę.

0

Ja chciałem tylko podzielić się informacją a nie od razu hejty lecą w jego stronę

10

Wy nie rozumiecie, że każdy piłkarz stanowi część Barcelony, więc i historii klubu, o to mu właśnie chodzi a nie o jego dokonania, zrozumcie sens dopiero komentujcie.

0

A Fabregas już błyszczy w Chelsea zapraszam do obejrzenia http://www.fcb24.com/aktualnosci/41596/wspanialy-gol-fabregasa-dla-chelsea.html

1

On zaczyna dopiero drugi sezon, więc się zdziwisz jeśli osiągnie wszystko w ciągu 10 lat

0

Bartra nr 1 wśród stoperów :)

0

Co do spodenek to akurat normalne, wielu piłkarzy to robi, miałem zaszczyt grać w tych spodenkach i jak się chce wysoko podnieść nogę to trochę przeszkadzają w kroku i dlatego się je podciąga wyżej, nic w tym śmiesznego.

0

zgodzę się, ale nie do końca, Neymar musiał przez poprzedni sezon zaadaptować się w drużynie co było dla niego nie takie łatwe, za to widzicie jak gra w Brazylii, diament nie piłkarz. W tym sezonie pokaże co u mnie, mam na myśli wszystko co wniósł to Brazylii. A propo "nurkowania", to on nie "nurkuje", może czasami specjalnie się przewróci, ale przez większość fauli jest odgwizdywana, bo to tylko dlatego, że Neymar zazwyczaj jest dużo lżejszy od konkurencji, i wkurza ich to jak Neymar chce ich okiwać to faulują, może nie są to mocne faule ale faule, a że Neymar jest nie za ciężki to odczuwa to znacznie gorzej. W tym sezonie liczę w 100% na Neymara, pokaże wszystkim co potrafi :)

0

dokładnie to też trzyma go bez jedzenia i bez pensji !

0

Mourinho to by wszystkich chciał, najpierw nam zaje*** Cesca a teraz Cuadrado chce podwędzić.

1

I teraz piszę do wszystkich co go wyzywali, śmiali się, no i co zatkało kakao? No proszę bardzo napiszcie, ja od początku wiedziałem, że chłopak ma ambicję i pokaże więcej w sezonie.

16

to nie tatuaż to cień jego dłoni ;p

4

O tak na to czekałem. Jakby sprowadzili Piszczka to już nie tylko ten Lewandowski by był w internecie, a i jemu by mina zbladła, popieram w 100% transfer Łukasza. Mam nadzieję, że się uda :)

0

Patrze numer 11, myślałem, że Neymar gra xD

0

Papież Franciszek kontra reszta świata.

0

u będzie ostro w ataku Ronaldinho Neymar Messi Etoo
no i jeszcze papież chyba napastnik

4

Jestem fanem Barcelony, ale jedno wiem piłkarze się w niej psują, zobaczcie co zrobili z Ibrahimoviciem, villa, a teraz ten młody zawodnik, niestety taka jest prawda, kto nie jest uważany za gracza pierwszej jedenastki psuje się jak zepsute ogórki.

1

Być może wasz wizerunek ucierpiał przez Zubizarettę.

0

Zawsze myślałem, że jesteś fałszywym dziadem.

0

Jeszcze dokupić Ronaldinho do pomocy i git

0

Pisze do tych co czepiają się jego wyglądu, chłopak może o przeciętnej urodzie ale liczy się gra, a może Ci co krytykują niech wyślą swoje zdjęcia, ciekawe jak wyglądacie wielcy Top Model

0

Xavi nie pudłuje :)

2

Nie rozumiem was :) Nie wasza kasa to co żałujecie, niech go kupią za te nawet 50 mln, obrońca jest potrzebny, szkoda tylko że nie kupią Reusa przydałby się pomocnik.

2

skąd ty możesz wiedzieć chłopcze co ja osiągnąłem

1

A kto to wgl ten Dunga, że masz czelność tak mówić, frajer jeba**

0

"Ronaldinho oficjalnie znowu w Barcelonie" ehh szkoda, że tego nigdzie nie przeczytam :(

0

Stawiam na Claudio Bravo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?