Ashancik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla Messiego nie liczą się własne rekordy w takim stopniu jak przyjaźń między kolegami z drużyny i pomoc przede wszystkim drużynie.
3
Piękny widok :) Messi oddaje karnego i z uśmiechem na ustach mówi jeszcze Neymarowi : " oddałeś mi 5 min wcześniej, dzięki, ale masz strzel, i tak przegonię tego Żenalda co własna ambicja go przerasta" :). Nie to że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, to jeszcze najważniejsze dla niego jest dobro drużyny i panująca atmosfera w niej, a nie własne rekordy. Brawo !
1
oj Żeluś, Złota Piłka za 2015 już zarezerwowana :)
5
Żenaldo płakał jak oglądał.
0
I tu widać bardzo dużą różnicę pomiędzy Messim a Ronaldo, Ronaldo wkurza się jak jego koledzy strzelają bramki, a Messi potrafi oddać karnego i się cieszyć wraz z kolegami. Brawo Messi, brawo Barcelona.
0
Chyba lornetką przez szpitalne okno.
0
to on jeszcze sprawny ?
0
za kim jesteś za Barceloną, czy PSG, że wypowiadasz się w taki sposób ? Jeśli myślę o tym ze z Realu to to czego tu szukasz.
4
1
Suarez ośmieszył Luiza niczym Ronaldinho Ramosa w 2005.
0
Neymar reaktywacja :), oby do końca.
0
Ciężko trochę będzie przyzwyczaić się bez Alvesa, tak samo bez Puyola, gdy się ogląda przez kilka lat mecze i się przyzwyczai do zawodników, to później jak odchodzą to się łezka w oku kręci.
2
Neymar i Suarez muszą coś dzisiaj strzelić, żeby się przełamać.
0
"zakladac nieuzytezne okulary ozdobne " tu się nie zgodzę. Neymar ma wadę wzroku i dlatego od czasu do czasu chodzi w okularach, na pewno nie do ozdoby, to już bardziej Alves dla ozdoby.
2
Bardzo ładnie ze strony PSG, zero szacunku dla rasistów, co z tego że ktoś urodził się czarny albo innej narodowości/wiary, człowiek jest człowiekiem, może nawet taki jest lepszy od typowego białasa.
0
A gdzie wielka gwiazda "Lewandowski" ?
Zamyka listę ?
0
To wszystko po to, aby Real zobaczył że Barcelona się stara, a to tylko po to aby Barcelona zagrała finał pucharu króla na Santiago Bernabeu.
0
"Pelé został też zapytany o swojego rodaka Neymara. – Potrzebuje nieco więcej doświadczenia, ale ma przed sobą wielką przyszłość – stwierdził. "
Zobaczymy za 5-6 lat jak Neymar pobije jego rekordy ;]
0
Vermaelen zagra ? ;D
0
Vermaelen zagra ?
1
* Messi zaliczył kolejny kosmiczny występ. Te podania, które posyłał marzenie nie jednego piłkarza.
0
Hejterom z Realu DZIĘKUJEMY !!
0
Nareszcie Bartra, myślałem że nie doczekam się jego występu.
3
Pogba następca Xaviego :)
0
Neymar, czekamy na pierwszego hat trica w Twoim wykonaniu w tym sezonie :)
1
Informacja:
"Real dostanie w dupkę w klasyku 5:0 :) " Pozdrawiam.
0
już po tej sytuacji Pina powinien dostać czerwoną, widać że chciał zrobić krzywdę( a nie tak jak mówi że był to przypadek), wjeżdżając w Neymara też zrobił to przypadkowo ?
5
Dobrze, nie zrobił krzywdy i Neymarowi, i jeszcze ma czelność mówić że nie zasługuje na czerwoną, to co jego zdaniem zasługuje na czerwoną ? Jakby mu zaje*** w łeb z kopa ?
0
Kto chętnie obserwował jego karierę, już wcześniej to zrobił.
0
Iniesta pokaże dzisiaj, że jeszcze potrafi zabłysnąć.