0

dla Messiego nie liczą się własne rekordy w takim stopniu jak przyjaźń między kolegami z drużyny i pomoc przede wszystkim drużynie.

3

Piękny widok :) Messi oddaje karnego i z uśmiechem na ustach mówi jeszcze Neymarowi : " oddałeś mi 5 min wcześniej, dzięki, ale masz strzel, i tak przegonię tego Żenalda co własna ambicja go przerasta" :). Nie to że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, to jeszcze najważniejsze dla niego jest dobro drużyny i panująca atmosfera w niej, a nie własne rekordy. Brawo !

1

oj Żeluś, Złota Piłka za 2015 już zarezerwowana :)

5

Żenaldo płakał jak oglądał.

0

I tu widać bardzo dużą różnicę pomiędzy Messim a Ronaldo, Ronaldo wkurza się jak jego koledzy strzelają bramki, a Messi potrafi oddać karnego i się cieszyć wraz z kolegami. Brawo Messi, brawo Barcelona.

0

Chyba lornetką przez szpitalne okno.

0

to on jeszcze sprawny ?

0

za kim jesteś za Barceloną, czy PSG, że wypowiadasz się w taki sposób ? Jeśli myślę o tym ze z Realu to to czego tu szukasz.

4

1

Suarez ośmieszył Luiza niczym Ronaldinho Ramosa w 2005.

0

Neymar reaktywacja :), oby do końca.

0

Ciężko trochę będzie przyzwyczaić się bez Alvesa, tak samo bez Puyola, gdy się ogląda przez kilka lat mecze i się przyzwyczai do zawodników, to później jak odchodzą to się łezka w oku kręci.

2

Neymar i Suarez muszą coś dzisiaj strzelić, żeby się przełamać.

0

"zakladac nieuzytezne okulary ozdobne " tu się nie zgodzę. Neymar ma wadę wzroku i dlatego od czasu do czasu chodzi w okularach, na pewno nie do ozdoby, to już bardziej Alves dla ozdoby.

2

Bardzo ładnie ze strony PSG, zero szacunku dla rasistów, co z tego że ktoś urodził się czarny albo innej narodowości/wiary, człowiek jest człowiekiem, może nawet taki jest lepszy od typowego białasa.

0

A gdzie wielka gwiazda "Lewandowski" ?
Zamyka listę ?

0

To wszystko po to, aby Real zobaczył że Barcelona się stara, a to tylko po to aby Barcelona zagrała finał pucharu króla na Santiago Bernabeu.

0

"Pelé został też zapytany o swojego rodaka Neymara. – Potrzebuje nieco więcej doświadczenia, ale ma przed sobą wielką przyszłość – stwierdził. "
Zobaczymy za 5-6 lat jak Neymar pobije jego rekordy ;]

0

Vermaelen zagra ? ;D

0

Vermaelen zagra ?

1

* Messi zaliczył kolejny kosmiczny występ. Te podania, które posyłał marzenie nie jednego piłkarza.

0

Hejterom z Realu DZIĘKUJEMY !!

0

Nareszcie Bartra, myślałem że nie doczekam się jego występu.

3

Pogba następca Xaviego :)

0

Neymar, czekamy na pierwszego hat trica w Twoim wykonaniu w tym sezonie :)

1

Informacja:
"Real dostanie w dupkę w klasyku 5:0 :) " Pozdrawiam.

0

już po tej sytuacji Pina powinien dostać czerwoną, widać że chciał zrobić krzywdę( a nie tak jak mówi że był to przypadek), wjeżdżając w Neymara też zrobił to przypadkowo ?

5

Dobrze, nie zrobił krzywdy i Neymarowi, i jeszcze ma czelność mówić że nie zasługuje na czerwoną, to co jego zdaniem zasługuje na czerwoną ? Jakby mu zaje*** w łeb z kopa ?

0

Kto chętnie obserwował jego karierę, już wcześniej to zrobił.

0

Iniesta pokaże dzisiaj, że jeszcze potrafi zabłysnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?