Azi

0

Strasznie się napalamy na ten mecz a ja mam wrażenie że to będzie takie spotkanie jak z Sevillą w finale PK - po pierwszej połowie będzie dawno pozamiatane.

Azi

0

Obstawiam że jednak Cou. Dembele zapewne nie jest gotowy na cały mecz a musimy brać pod uwagę wariant w którym gonimy wynik, choć mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Na prawej stawiam na S. Roberto - o ile nie ma już dolegliwości.

Azi

35

Na CN odnotowano małe trzęsienie ziemi a około 9-10 miesięcy po meczu nastąpił znaczny, choć chwilowy, wzrost liczby urodzeń.

Historia zapamięta te dzieciaki jako "dzieci remontady". A S. Roberto, częściowo, jako ich ojca ;)

Azi

1

Napisałeś że najgłośniejsi są totalnie nawiedzeni - to już raczej wykracza za ocenę wypowiedzi. Kończmy temat. Pozdrawiam

Azi

0

"Więcej pokory i dystansu."
Dokładnie. Ale nie ucz tego innych tylko zadbaj o swoją pokorę. Ludzie mają wolną wolę ale nie należy ich oceniać.

Azi

2

To masz ciekawy avatar :D

Nie myl ludzi wierzących z np. takimi, którzy chcą się wybić/wyróżnić za pomocą wiary/kościoła. Nie mówię że tak jest w przypadku Terlikowskiego - nie znam facet. Zresztą nie oceniam. Żyję ze świadomością że ludzie są tylko ludźmi i to że ktoś jest wierzący to nie znaczy z miejsca że jest święty.

Azi

26

Jeżeli jesteś niewierzący to po co w ogóle się tym zajmujesz?

Azi

0

Jeżeli S. Roberto nie ma już problemów zdrowotnych to wyjściowa 11 powinna wyglądać tak:
Mats - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Arthur, Rakitic - Messi, Suarez, Cou

Dembele zapewne zacznie na ławce. Wejdzie tak czy siak ale dobrze mieć taką armatę aby w razie czego gonić wynik - nie sądzę jednak aby zaszła taka potrzeba. Należy zmusić rywala do ganiania za piłką.

Azi

0

Po takiej wycince ciężko dużo powiedzieć ale w tych kilku akcjach nie pokazał nic szałowego jak dla mnie. W ogóle nie przypomina mi Neymara.

Nie rozumiem czemu na siłę szukacie na skrzydło zawodnika, który jest urodzony do dryblingu. Dembele też trzeba było długo tłumaczyć że jak dostanie piłkę to nie ma z nią biec w kierunku bramki. Ile on zaliczał strat? Multum! Jaki był efekt? Zerowy. Do tego kupiliśmy grającego tak Malcoma i jaki jest efekt?

Azi

2

Jeżeli zagrają jak z PSG na wyjeździe to rozwalimy ich w drobny mak. Chyba że totalnie siadła by skuteczność (jak z Lyonem) ale takiego wariantu nie ma co zakładać. To nie MU wygrało mecz z PSG. To PSG go przerywało.

Azi

2

Niech sobie słucha jak lubi. Jest obowiązujący kontrakt i klauzula.

Azi

1

A potem żyli długo i szczęśliwie. Koniec

Azi

0

Dobry żart. Taki bez Arhura. Tylko mało śmieszny ;)

Mats - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur - Dembele/Cou, Suarez, Leo - w zasadzie jedyne pytanie czy Dembele z miejsca wygryzie Cou ze składu

Azi

0

Mało realne. Nie w perspektywie kolejnego sezonu. Ewentualnie wykupić i wypożyczyć do ekipy grającej w pucharach, ale nie ma kasy na taką opcję. Kupujemy de Ligta oraz lewego obrońcę, gdzie w ogóle nie ma opcji rotacji.

Azi

15

Zapewne nie poprowadzi. Ale nie jest jego winą że oni nie mają żadnego projektu sportowego.

Azi

0

Kulawą ta nasza prawa obrona. A jak podobał Ci się Wague? Odnoszę wrażenie że był mega spięty. Ale podłączał się chętnie do akcji. Bardzo chciałbym go zobaczyć w towarzystwie normalnego środka pola i z 4 w obronie.

Azi

5

Puig fajny meczyk. Szczególnie, że powinien mieć asystę :)
Ale bardziej mi zaimponował Wague. Widać że ma co poprawiać ale ten koleś ma głowę na karku. Czyje grę i wie jak i kiedy wykorzystać wolną przestrzeń. Będziemy mieli z nich obu pożytek.

Fajny mecz Todibo - (mots na whoscored.com). Spokojnie powinien pełnić rolę 5 stopera w przyszłym sezonie.

Azi

0

Nadzieja jest. Jeszcze sporo kolejek.

Bardzo mi się dziś podobali Wague i Puig. Miranda też ma duże szanse pograć w ostatnich kolejkach.

Azi

0

Chciałbym mieć czasem tyle wolnego czasu :P

Azi

4

Styl pierwszego meczu i ich wynik z SB. Aczkolwiek Juve nie wygląda na frajerów i już dużo razy udowadniali że uczą się na błędach - również innych. Nie skreślajmy ich, choć patrzmy na to realistycznie - muszą dać z siebie max i liczyć, że Juve popełni te same błędy co Atletico.

Azi

0

Oczywiście że nie jest :)
Znasz ateistę który zgłębiłby katechizm i rzucałby takie głupie i stereotypowe teksty? Przecież to jest dokładnie to co napisałem - nie znam się ale się wypowiem.

Azi

0

Kolejna wspaniała teoria. To Pan, Panie Macierewicz?

Azi

1

Jeżeli nie jesteś katolikiem to skąd wiesz czym kierować się ma katolik? Bo nasłuchałeś się opinii podobnych sobie? To dopiero jest głupie jeżeli w czymś takim widzisz "wiedzę".

Jak zwykle pierwsi do oceny pchają się Ci, którzy się do tego w zupełności nie nadają. Ja Cię tylko ostrzegam, że dla człowieka, który myśli prosto i logicznie a nie kieruje się nienawiścią, stereotypami czy niechęcią to takie teksty jaki raczyłeś rzucić tam wyżej - świadczą TYLKO o Twoim poziomie a nie o tych, którym próbujesz dopiec. I nic więcej nie ma w tym co napisałem. Po prostu pomyśl zanim coś napiszesz.

Azi

0

Bardzo możliwe. Po co więc dążysz do tak płytkiego poziomu? Rywalizacja o to kto rzuci coś głupszego?

Azi

0

Ciekawa teoria. Rozumiem że sam ją opracowałeś? Jest niezwykle... głęboka :D

Azi

3

Cóż za niespodzianka ;)

Nasza liga jest fatalną nawet jeżeli chodzi o sensacyjne rozstrzygnięcia. Daleko nam do średniaków europejskich :'(

Azi

1

Ty nie rozumiesz nawet tego cytatu a próbujesz się nim posługiwać...

e: nie ma znaczenia czy uważasz że nie każdy ksiądz. Tym co robisz świadczysz o sobie a nie o innych.

Azi

2

Wiesz że wstawiając ten cytat i nazywając kogoś hipokryta to jedziesz sam po sobie :D

Azi

2

Ja rozumiem że można być ateistą i nie lubić wiary. Ale jak czytam takie płytkie komentarze to tylko załamuje ręce. Facet niby mądry a tekst tak płytki, pełen stereotypów i nienawiści. I próbuje oceniać nie widząc siebie.

W Biblii jest taki piękny cytat: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".

Azi

0

Może Vidal a może Arthur, może Todibo? A może nikt? W kadrze jest 4 stoperów. Może zagramy np 343 - choć to uważam za mniej prawdopodobne? Ale kto wie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?