Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz absolutną rację. Nikt nie potrafi tutaj pokazać pozytywów w jego grze a jak spróbujesz napisać coś krytycznego to zaraz jesteś zwyzywany. Taki paradoks - ktoś mógłby napisać na ten temat doktorat z psychologii tłumu.
Strasznie mnie w rewanżu z MU śmieszyło zdziwienie komentatora kiedy Semedo wchodził na boisko. On sobie wymyślił że nie gra bo może być zawieszony i tak mocno w to wierzył że ta zmiana musiała być naprawdę szokująca.
1
"czy Ty kiedys zrozumiesz ze Semedo ma glownie bronic bo po Jego stronie biega Messi ?"
Co za bzdura.
Dani Alves lubi to!
Od kilku sezonów nie mamy sensownego prawego obrońcy a Wy się uparliscie na bronienie gościa który przegrywa rywalizację k miejsce w składzie z pomocnikiem i nie notuje żadnych asyst. Wczorajszy mecz to dobitnie pokazuje. Nawet jak Semedo już trafi pod pole karne rywali to jego wrzutki czy próby podania są katastrofalne. A taka gra kaleczy cała nasza prawą stronę - głównie Leo, który musi na siłę szukać gry z lewą.
Ale nie. To Leo jest beznadziejny a Semedo wspaniały...
9
Oglądam 3 raz i nie widzę żadnych kontrowersji. Dla pewności zobaczę jeszcze kilka razy ;)
1
LFC jest nieobliczalny. Równie dobrze może nas zgnieść jak dostać od nas łomot.
Szczerze mówiąc nie obawiam się jakoś strasznie tego dwumeczu choć warto pamiętać że za Kloppa bardzo dobrze radzą sobie z City w bezpośrednich meczach. Powinniśmy za to obejrzeć bardzo fajny dwumecz.
26
Dziwnie byłoby grać z Ajaxem w finale i mieć w ich składzie dwóch swoich zawodników :D
6
Totki są w półfinale a nie przegraliśmy z nimi nawet rezerwowymi. Nie jest z nami źle, skoro dwa zwycięstwa z MU w ćwierćfinale zostały przyjęte jako "wynik do przyjęcia ale mogło być lepiej".
Nie spodziewam się aby nasi zawodnicy obawiali się Liverpoolu. Za to rywale pewnie woleliby znowu zagrać z Realem.
1
To w sumie ciekawe. W półfinale gramy finał żeby w finale zagrać o superpuchar europy ;)
Mniej więcej tak to wygląda :P
7
Dlaczego najpierw gramy finał z Liverpoolem a dopiero potem półfinał z Ajaxem/Totkami? :P
0
Dopiero włączyłem mecz. Załamka :(
Co to za Silva? Skąd on ma włosy?
10
Może kiedyś będę żałował tego co teraz piszę ale: nie zależy mi na takim transferze.
Za to jak najbardziej powinniśmy wykazywać zainteresowanie. Podbijać cenę, sugerować wielkie zainteresowanie. Niech Real kupi. Tylko bardzo drogo :)
13
Dlaczego mielibyśmy z nimi odpaść? Bo ktoś kretyńsko i wybitnie niezrozumiale sformułował przepisy?
0
Zapewne zależy od ligi. Przypuszczam że w części lig numer 1 musi mieć przypisany GK (nie wiem czy takiego przepisu nie było/nie ma w PD)
4
Dokładnie. Powinien go skierować do sklepu z pamiątkami ;)
0
Rozbiliśmy MU grając zachowawczo i - nie oszukując się - na trybie ekonomicznym, żeby nie powiedzieć, że na pół gwizdka. Teraz szykują się rotacje na mecze z RSSS, Alaves i Levante. Za tydzień powinniśmy mieć majstra w rękach - możliwe że już w środę po meczu Atletico - Valencia.
Zawodnicy mają w nogach sporo minut ale końcówka ligi zapowiada się iście relaksująco dla pierwszej 11 a i fajnie dla zmienników a nawet rezerw. Nie obawiam się o zmęczenie naszych zawodników na półfinały. Tam powinniśmy zagrać na 100% a w 2019 roku jeszcze nie mieliśmy okazji zagrać na maksa. Do zdrowia wrócił Dembele co pozwoli dać trochę wytchnienia Leo i Suarezowi. Brakuje nam tylko zmiennika dla Alby - i tutaj trzeba bardzo uważać.
Liverpool (zakładam że awansują) ma w nogach niewiele mniej minut ale nie ma mowy o odpuszczaniu ligi. Tym bardziej że rywali mają dużo łatwiejszych niż City.
0
Bo i po co? A zawodnicy Juve stoją i czekają aż CR coś wymyśli (mniej prawdopodobne) albo zrobi sobie trochę miejsca i będzie strzelał (bardzo prawdopodobne). Po co biegać jak wiadomo co będzie?
2
Były lata chude a teraz nadszedł rok tłusty. Daj nam trochę się pocieszyć.
7
Jest pewna poprawa ;)
https://media0.giphy.com/media/PiwvN3aaLbqdq/giphy.gif
0
Zdaje się, że kartki zerują się w półfinale. U nas to Busi i Semedo, którzy byli zagrożeni. Ale jeżeli w rewanżu ćwierćfinału dostaniesz kartkę to kara nie podlega kasacji i pauzujesz w pierwszym meczu półfinałowym.
1
- Cristiano!
- Co?
- Piątka! :)
1
Dembele za Cou a na ostatnie minuty Vidal za Busiego.
0
https://memegenerator.net/img/instances/72927382/stop-stop-theyre-already-dead.jpg
5
Leo chyba się dowiedział że Ronaldo ma więcej bramek strzelonych w LM
0
Przesadziłem z tą pierwszą połową. Zdaje się że wystarczyło 20 min ;)
Ale nie wolno nam się teraz rozluźnić. Trzeba wszystkim pokazać jak się leje Anglików w drodze po LM :)
1
Trzęsienie ziemi tak. Nieodczuwalne dla ludzi ale aparatura wyłapała wstrząsy. Co do tych dzieci to czytałem że prawda aczkolwiek nie da się udowodnić wpływu wyniku na dzietność ;)
0
Płacenie Ipla i inwestowanie w Polsat dla LM to jak płacenie diamentami za spalone ciastka. Co z tego że ciasteczka skoro podane i wykonane podane w niejadalnej formie?
3
Kolega raczy wybaczyć, że chciałbym mieć sensownego prawego obrońcę w klubie. Przepraszam. Wybacz. Poprawię się na przyszłość. Może...
10
Bardzo podoba mi się jego gra. Odważny do przodu, naprawdę żwawo wraca do obrony. Niezła technika i drybling. Nie szuka na siłę wrzutek, potrafi zagrać piłkę na drugie tempo. Widać że szybko załapał założenia taktyczne - umie rozciągnąć grę. Nie brakuje mu agresji w obronie. Można jednak zarzucić mu brak umiejętności wyjścia z pressingu. Mógłby się też trochę lepiej ustawiać - ale to nie jest tak, że stoi i się gapi, więc jest nadzieja na znaczną poprawę.
Będzie z niego kawał zawodnika. Mam nadzieję że szybko wykopie S. Roberto i Semedo z gry. Oby dostawał jak najwięcej szans w końcówce sezonu.
0
Strasznie się napalamy na ten mecz a ja mam wrażenie że to będzie takie spotkanie jak z Sevillą w finale PK - po pierwszej połowie będzie dawno pozamiatane.
0
Obstawiam że jednak Cou. Dembele zapewne nie jest gotowy na cały mecz a musimy brać pod uwagę wariant w którym gonimy wynik, choć mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Na prawej stawiam na S. Roberto - o ile nie ma już dolegliwości.
35
Na CN odnotowano małe trzęsienie ziemi a około 9-10 miesięcy po meczu nastąpił znaczny, choć chwilowy, wzrost liczby urodzeń.
Historia zapamięta te dzieciaki jako "dzieci remontady". A S. Roberto, częściowo, jako ich ojca ;)