Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nadal wielka niewiadoma. Ma trochę ogrania w seniorach a nawet na MŚ i to jest jego wielki plus. Ale nasz styl jest specyficzny. Nie ma u nas zasady "mamy piłkę to gnaj do przodu". Trzeba wyczekać na odpowiedni moment i balansować na granicy ofensywa/defensywa. Alba robi to znakomicie więc jest się od kogo uczyć.
1
Wiadomo - statystyka zawsze kłamie. Szczególnie jeżeli idzie o Semedo.
0
Dlaczego nie jestem zaskoczony...
A ludzie się dziwią że klub ściąga młodych prawych obrońców.
0
I tak zrobił duże postępy w tym sezonie. Ale stawianie na niego nie jest rozsądne. Gorzej że S. Roberto tez nie jest ideałem. Nie dziwcie się więc że klub szuka innych opcji. Kogoś zbliżonego do profilu Alvesa.
0
Oby Wague dostał jak najwięcej szans w końcówce ligi. Trzeba ocenić czy da radę być rezerwowym w kolejnym sezonie. Semedo pożegnałbym bez żadnego smutku. Dwa sezony a nie jest w stanie wygryźć ze składu pomocnika grającego na jego pozycji - to świadczy o tym że jest zwyczajnie za słaby na Barcelonę. Zresztą widać to i w meczach i w statystykach. Nawet komentatorzy (wreszcie) zaczynają to dostrzegać. W perspektywie 2-3 sezonów Wague mógłby zostać pierwszym obrońcą a S. Roberto odgrywać większą rolę w środku pola (Busi i Rakitic mają swoje lata).
0
Realnie oceniam transfer Pogby i Eriksena. Ewentualnie Pjanic. Hazard ma rok kontraktu i jestem ciekaw czy Chelsea go wypuści - moim zdaniem nie, ale jeżeli nie awansują do LM to kto wie?
Za to nierealne są transfery gwiazd PSG.
2
Wiadomo że VAR nie wyłapie wszystkiego. Ale tutaj powinna być analiza czy przypadkiem nie należy się czerwo. Dobrze że bez urazu.
5
No co Ty! Przecież na zdjęciu wyraźnie widać że ziemia jest płaska. Szach mat! :P
0
Specyficzny klub. Osiągnięcia ponad stan a nie chcą mu dać podwyżki. Kibice też chyba gwizdali na zespół/sztab.
7
Tyle że wtedy cała zabawa nie będzie już miała sensu bo liga będzie wygrana. Wiadomo że możemy nie awansować do finału ale nie bądźmy pesymistami - trochę wiary :)
1
Nie ma to żadnego znaczenia gdzie go "ustawisz" na kartce. Podobnie Leo nie jest pomocnikiem a dużo czasu spędza na wysokości naszych pomocników. Ustawienie jest czysto umowne - ważne jest jakie zadania ma dany zawodnik w czasie meczu. Cou bardzo dobrze rozciąga rywala. Np. wczoraj szukał wyjść za plecy obrońców czym robił dużo wolnej przestrzeni w drugiej linii. Nie ma też problemów z tym aby cofnąć się po piłkę czy wspierać obrońcę.
0
Co rozumiesz przez pierwsze zdanie? Nie bardzo rozumiem do czego pijesz.
Zazwyczaj jest tak, że jak Twoja drużyna ma piłkę to właśnie biegasz mniej od rywala. To chyba właśnie promuje Cou.
3
Na dziś zdecydowanie Cou. Dembele będzie asem z ławki gdyby okazało się że straciliśmy bramkę i trzeba się otworzyć.
A w pierwszym meczu nie wolno nam bramki stracić. A dobrze byłoby coś strzelić. Trzeba zagrać tak jak z ManUtd - w pełni opanować środek pola tak aby ganiając za piłką poczuli kto jest lepszy. Dlatego zdziwi mnie każda inna 11 niż MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur, Cou - Leo, Suarez
130
Na stronie głównej powinny być 3 zegary. Mierzyły by one czas do meczu z Levante, finału PK i finału LM.
Po zdobyciu kolejnego trofeum zapalała by się miniaturka danego trofeum. A po ostatnim wielki napis TRYPLET
Być może czeka nas piłkarskie święto i trzeba się godnie przygotować ;)
Taka artystyczna wizja :p
0
3 lewonożnych stoperów? I w takim ustawieniu to zdecydowanie z Semedo na wahadle. Postawiłbym też na Vidala a nie Busiego.
0
google nie znajduje takowego cytatu, można więc założyć że nie istnieje :P
2
25-latka kończy technikum i podchodzi do matury? Ciekawe. A sprawę prowadzi rodzic. Dorosłość pełną gębą ;)
2
Równie dobrze możemy nie stracić wystawiając Barcelonę B. Bla bla bla. Gdybanie. A wystawianie składu zostaw Valverde bo wie co robi.
3
Raczej jest właściwym. Dostał niezłą kadrę ale rozbitą drużynę. Dużo zrobił jak na zerowe doświadczenie. Spodziewałem się dużo, dużo słabszych wyników.
0
OK. Dzięki.
2
O czym Wy piszecie?
2
Gruby - Mati, Pioter - Seba, Seba 2 a w ataku Brajan i gramy z 2a :P
0
Nie zdziw mnie nawet Alena za Busiego. Otworzyłoby to trochę mecz i z pewnością ułatwiło grę obu wahadłom. A Arthur i Busi powinni zbierać siły na LFC. Chciałbym (ale zapewne na chęciach się skończy) aby w ataku wyszli Cou, Dembele i Leo/Suarez. Ale wydaje mi się że to byłoby już za dużo zmian. Choć Valverde potrafi zaskoczyć składem
Alaves ma fatalną formę - z rewelacji rozgrywek wygląda na to że nawet do LE się nie załapią. Ale to nie nasz problem :)
0
Sagę o Endarze (Film Gra Endera był niezły ale książki są nieporównywalnie lepsze. Szkoda że nie ekranizują kolejnych części). Coś o Harrym Hole (ale lepiej zrobione niż Pierwszy śnieg, który był tragiczny). Czekam na dalsze opowieści z Narnii.
Z Polskich książek ciekawą ekranizacją mogłaby być Operacja dzień wskrzeszenia A. Pilipiuka. W zasadzie nadaje się na serial - np. Netflixa :)
0
Raczej Semedo za S. Roberto (ten jest zapewne przewidziany jako pomocnik) i Lenglet a nie Vermaelen. Nie zdziw mnie nawet Alena od początku - szczególnie jeżeli faktycznie zagramy 3 stoperami.
0
Powołanych jest 18 zawodników. Vermaelen raczej nie będzie grał na lewej a wydaje mi się że Alba zacznie na ławce dlatego nie zdziwi mnie Semedo i Malcom na wahadłach. Trzecim stoperem byłby pewnie Umtiti.
1
Skoro Rakitic odpoczywa to znaczy że jest już bardzo źle :P
4
Jeżeli Real chce się pozbyć Benzemy to warto byłoby rozważyć wykupienie. Nie znajdziemy na rynku osiągalnego dla nas zawodnika który potrafiłby coś więcej niż czekać w polu karnym na podania (a taki jest nam zbędny). Benzema ma słabą skuteczność ale gra dla zespołu. Jest jak słabsza wersja Suareza - idealny zmiennik.
0
Na dobrą sprawę to może być nawet ziemniak ;)
0
Todibo nie martw się - ja też za dużo zjadłem :)