Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak bym chciał ale jakoś nie wierzę
0
Zaraz Alena za Arthura? I może Malcom dostanie kilka minut?
0
A to sorry ;)
0
Czy to nie Ty sprzedałeś Dembele w przerwie? ;)
0
Co to się dzieje? Niech ktoś im powie że nie ma konieczności wejścia z piłką do bramki. Można strzelić nawet z zza pola karnego. A Rakieta bawi się w Cou :D
0
Te kilka akcji w 3 minuty to czysty przypadek :p
0
Trololololo :)
1
Za bramką gości w pierwszej połowie? Miałem nawet pytać czy tylko ja widzę tam naszą flagę :)
0
Możesz rozważyć też taką opcję że Dembus się dziś źle ustawia. Jakiś taki nie ruchliwy jest dzisiaj. Ta prawa strona trochę mu jednak nie leży.
1
MatS - Semedo, Lenglet, Umtiti, Alba - Rakitic, Arthur, Alena - Dembele, Messi, Cou
W zasadzie przewiduje tylko dwie niewiadome: Alena czy Vidal i Cou czy Malcom.
2
To jego kariera. Jak za 10-20 lat zmądrzeje to będzie żałował swoich decyzji ale takie jest życie. W zasadzie wszyscy za młodu narobili sporo głupot. Mając lat 30+ zastanawiają się jak mogli być takimi głupkami :)
1
Tyle kombinacji o puchar który jest małowartościowy. Jak dla mnie najlepszą opcją jest jeden mecz na neutralnym terenie. Może być nawet na innym kontynencie ale tylko wtedy gdy oba kluby mocno na tym zarobią.
1
Mamusia Rabiota już nie jest jego menagerem. Chytry traci dwa razy.
2
Bo on wyraził swoją opinię. Możesz się z nią zgodzić lub nie. Ale jeżeli się nie zgodziłeś to w takim wypadku należałoby podać dlaczego (argument) bo inaczej jest to "dyskusja" na poziomie przepychanki "ja mam rację! Nie, ja mam rację!" - mówiąc krótko - niepoważana.
To nie jest tak, że jeżeli nie zaprzeczysz to znaczy że on ma rację. Więc jak zaprzeczasz to powiedz, choć w kilku słowach, dlaczego. Np. Gomes nawet w poprzednim klubie nie miał zadowalających statystyk, więc uważam, że w Barcelonie nagle by nie odpalił.
Sorry za prztyczek ale czasem człowiek chce podyskutować a nie się pokłócić. A akurat temat Gomesa jest ciekawy. To jest - przynajmniej dla mnie - idealny przykład pokazujący że nie wystarczy mieć duże umiejętności aby zaistnieć. Bo ważniejsza od nóg jest głowa.
3
Siła Twoich "argumentów" jak zwykle jest nie do podważenia
0
Dlaczego szampan ma urażać muzułmanów? O.o
Znam kilku muzułmanów i piliśmy parę razy razem wódkę, piwo itp. Mieszkają w Manchesterze. Więc raczej alkohol nie stanowi dla nich problemu.
0
Do lustra nie piję więc zapraszam ;)
Twoje zdrowie!
0
Pandka ruda (panda czerwona)... jak ja mam teraz z tym żyć? :P
1
5 asyst. Dwie zaliczył po przesunięciu do drugiej linii - był to mecz z Realem.
S. Roberto z pewnością jest nieporównywalnie lepszą opcją od Semedo ale ideałem też nie jest. Można się czepiać jego gry w destrukcji ale trzeba pamiętać ze jest to pomocnik i widać to w jego grze na każdym kroku. Dużo korzysta na tym, że rywale skupiają się bardziej na naszej lewej stronie - i chwała mu za to! Nie róbmy jednak na siłę porównań do Alby bo to zupełnie nie ten kaliber.
27
Obyśmy zapłacili Gremio dwie bańki w tym sezonie. Nie obrażę się też na trzecią ale wątpię aby Arthur z miejsca załapał się do jedenastki sezonu.
0
Nie mam nic przeciwko aby państwo miało swoje udziały w takich spółkach - może to nawet lepiej bo uniemożliwia wykupienie podmiotu przez ewentualną konkurencję. Pozostaje jednak kwestia obsadzania kluczowych stanowisk. To jest jedyne co mi nie pasuje.
10
Jak się nad tym zastanowisz to sam dojdziesz do prostego wniosku, że zyski nie pojawiają się tylko dlatego, że zmienił się rząd. To jest efekt długofalowej pracy - szczególnie w takim gigancie.
Strasznie nie lubię mieszania polityki do spółek. Rozumiem że państwo musi mieć udziały w gigantach ale zarządzać tymi firmami powinni ludzie kompetentni a nie polityczni.
19
Zapewne. Tylko że trzymanie na siłę rezerwowego zawodnika w klubie też jest bez sensu. Gość ma ambicję i chce grać a Alba jest nie do ruszenia.
1
W przyszłym sezonie czekamy na powtórkę i ZZ mówiącego: "Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu. W kolejnym sezonie liga będzie priorytetem!"
0
15 latek, 17-latek i wiecznie młody Brożek. A mówią że w ekstraklasie nie stawia się na młodzież ;)
0
Ja kupiłem taki (tylko mam białe płytki) - tyle że to koszt około 150 zł (ja tyle dałem i nie żałuje).
https://allegro.pl/oferta/grill-opiekacz-3w1-gourmetmaxx-granit-7409429205
Korzystam z niego kilkanaście razy w miesiącu i jest fenomenalny. Tylko jedna uwaga - nie myć tych płytek w zmywarce bo od zewnętrznej strony zostaje farba na palcach.
Mój ulubiony przepis na szybko - idealny do tego opiekacza - tortille z biedry, ketchup, starty ser, podsmażony filet z kurczaka, czerwona fasola i kukurydza. Pychota a do zrobienia w 5 minut. Nie raz całe danie robiłem w przerwie meczu - ale kurczaka często mam przygotowanego wcześniej.
1
Najwyraźniej dla niektórych (zapewne głównie tych pierwszych) to dokładnie to samo.
15
Ktoś widzi związek logiczny między pierwszym zdaniem a resztą wypowiedzi?
0
Fajna bramka. Oby jak najwięcej takich.
0
Możliwe. Ale jakoś wydaje mi się że akurat to nie nauczyciele mieli tutaj coś do stracenia. Ciężko więc mówić że przegrali. Tym bardziej że jakoś nie spotykam się z utratą szacunku do nich (chyba że mówimy o twardym elektoracie PiS). Przeciwnie - widziałem bardzo dużo poparcia (głównie rodziców uczniów).