Azi

0

Dokładnie. Plus Rakitic do rotacji + Alena jako wsparcie ofensywne + Vidal jako dodatkowa waleczność + Puig jako inwestycja na przyszłość + Oriol jako rotacja na wczesną fazę PK. I mamy wspaniałą drugą linię.

Azi

0

Szanuj sobie dalej ko-bi-ty. Ja szanuje prawdziwych facetów :)

Azi

0

To pięknie brzmi ale rzeczywistość wcale tak nie wygląda. Teoria jest wspaniała ale pozostaje w sferze marzeń. Bo problem nie leży w tym że raz nie zauważysz tylko w tym że w ogóle się nie rozglądasz bo nie chcesz zauważyć. i potem sobie wmawiasz jak to Ty byś się zachował w takiej sytuacji. To jest takie typowe biadolenie.

Powiem Ci tak: żona chodziła z naprawdę sporym brzuchem długo. A w kolejce przepuścili ją może 2-3 razy przez ostatnie kilka miesięcy. Idąc Twoim tokiem rozumowania całe społeczeństwo jest ślepe.

Azi

1

To jest po prostu smutne co się robi z naszym społeczeństwem. Ile razy jadąc metrem widziałem takiego typka, który tak zawzięcie gapi się w telefon żeby tylko przypadkiem nie zauważyć ciężarnej stojącej tuż przed nim. O osobach starszych nawet nie wspomnę.

I wiecznie to samo - czyli szukanie wymówek. Oj boli mnie noga! Oj właśnie od lekarza wracam! Ona na pewno jedzie od kosmetyczki! Bla bla bla. Męskość ma dziś najwyraźniej zupełnie inną definicję, bo kiedyś facet czuł się dumny że pomógł kobiecie. A dziś?

Azi

1

Człowiek wysyła apel do Twojej męskości i dostaje takie dziecinne odpowiedzi. Szkoda. Rób jak uważasz ale obawiam się że zderzenie z rzeczywistością bardzo Cię otrzeźwi. A życie takie jest że jak będziesz miał dziewczyne w ciąży to spotykasz takiego siebie który nie ustąpi jej miejsca i jeszcze jej nawtyka od jakiś Karyń. Bohater.

Azi

9

To teraz nie zrobiłeś mu reklamy...

On chce grać a nie grzać ławę. Masz napisane w artykule.

Azi

2

Żal mi cię chłopie. Twojej ewentualnej dziewczyny również. Rozciągasz te swoje filozofie na wszystkie kobiety w ciąży bo jedna Ci nagadała. Smutne. Zastanów się czasem kto powinien być facetem.

Azi

2

Szwy miałeś na ustach? Jaki jest problem powiedzieć "właśnie mi założyli szwy i niestety nie mogę Pani ustąpić"? Serio ludzie załamujecie mnie z takim podejściem...

Azi

4

Chłopie piszesz tak jakbyś nigdy kobiety w ciąży nie widział.

Można powiedzieć że jestem na bieżąco, bo syn urodził się na początku marca. Kobiety bardzo rzadko proszą o ustąpienie miejsca w kolejce a jest im naprawdę ciężko - szczególnie w ostatnich tygodniach. I wierz mi - prawdopodobieństwo pomylenia kobiety otyłej z ciężarną jest zerowe chyba że jesteś ślepy albo pierwszy raz widzisz kobietę w ciąży.

Widzisz kobietę w ciąży = ustępujesz miejsce w kolejce, nawet jak jesteś chory czy niepełnosprawny. Tutaj nie ma filozofii. Tym się różni facet od jakiejś ciapy. I nie czekaj aż się dziewczyna odezwie bo one często wolą wystać niż się prosić. Chcesz być w porządku to sam wyjdź z inicjatywą. Chyba że jesteś typem gościa co czeka aż go dziewczyna na randkę zaprosi.

Azi

0

Chce przejść do Barcelony lub Realu :)

Azi

10

Tia. Real tak nie chciał trafić na MU, że wolał odpaść z Ajaxem :P

Azi

8

Może to po prostu taki szczery gość a nie jakiś dyplomata?

Azi

0

Nic nie ma wspólnego. A co ma mieć? Chodzi tylko o fakt, że nie trzeba robić X żeby wypowiedzieć się na ten temat.

Azi

0

Nie jestem osobą publiczną. Mogę wyrazić swoją opinię taką jaka jest bo moja indywidualna opinia nie wypływa w żaden sposób na funkcjonowanie społeczeństwa. Możesz się z nią zgodzić możesz nie zgadzać. Możesz też to olać. Równie dobrze np. Ty możesz napisać, że osoby używające nicków składających się z liter "A", "z" i "i" mają defekt intelektualny a taka opinia będzie równie mało znacząca.

Po zastanowieniu jednak możesz mieć oczywiście rację - jeżeli ktoś czuje się urażony cytatem to przepraszam.

Azi

0

Ten cytat to nie jest moja wypowiedź. Ale jestem w stanie zrozumieć taki punkt widzenia co wyjaśniłem wyżej. Znam też bardzo dużo osób, które mają tatuaże i bynajmniej nie uważam tych ludzi za idiotów. Nie rozumiem co ludzi skłania ich do podejmowania takich działań jak robienie dziary ale to już nie jest moja sprawa. Ja tylko mówię, że mnie się nie podobają tatuaże (szpecą) ale tutaj zaczyna się dyskusja o gustach.

Nie wiem czy jestem zamknięty na inne możliwości. Możesz sobie robić jak uważasz ale nie dziw się, że ludzie którym się to nie podoba, będą udawali, że wszystko jest cacy. Przykładu z alkoholem nie załapałem i nadal nie łapię. Rozumiem że "pijesz" do alkoholików, bo wypicie niewielkich ilości raz na jakiś czas bynajmniej nie jest niszczące dla organizmu. Ale alkoholizm to jest uzależnienie i ciężka choroba i w życiu bym nie powiedział, że pijący to debil (choć sam nie piję nawet drobnych ilości), więc nie wtykaj mi takich zdań jako moje...
A tatuażu nie robisz sobie chyba dlatego, że jesteś chory/uzależniony? To kwestia gustu. Tobie się podobają - mnie nie. I jakie to ma znaczenia? To jest jak dyskusja o koszulkach na nowy sezon - jednym się podobają innym nie. Nikt nie miał ich w ręku więc co? Mają się zamknąć i nie oceniać? Bez sensu...
Choć już samo założenie że nie rozmawiałem nigdy z ludźmi mającymi tatuaż jest dziwne.

Azi

2

Co ma piernik do wiatraka? Co ma wspólnego tatuaż z piciem alkoholu, bo nie rozumiem Twojego przesłania.

Sprawa jest prosta: wyraziłem swoją opinię (i nic więcej) na temat tatuaży a dyskusja się toczy jakby to był jakiś problem niesamowity. Ty masz inne zdanie? Ok szanuję.

Co do cytatu sprawa jest prosta. Jeżeli uważasz tatuaż za coś szpecącego to robienie sobie czegoś takiego na własne życzenie raczej nie jest przejawem inteligencji. Ale to nadal jest tylko opinia - i to osoby, której nie podobają się tatuaże. Jeżeli masz więc inne zdanie to najlepiej przejść obok tego do porządku dziennego.

Azi

2

Czekaj czekaj. To jak nie palę to nie mam prawa wypowiadać się, że przeszkadza mi dym papierosowy? Bez sensu. Je nie mówię że nie wolno robić sobie tatuaży. Stwierdzam jedynie fakt, że mnie się nie podobają.

Azi

3

Chcesz mi powiedzieć że tatuaże to coś co trzeba dogłębnie zbadać naukowo, najlepiej empirycznie, aby móc wyrażać swoje zdanie na tematy estetyki? :D

Ty to niezły świrus jesteś. Fajnie się z Tobą rozmawia. Nie czaisz bardzo prostych rzeczy i dyskusja robi się abstrakcyjna :)

Azi

2

Szanuję prawa innych i niech sobie robią jak uważają. Jak ktoś chce robić tatuaże - niech robi, nie moja sprawa. Ale to nie jest sedno tematu. Ja wyrażam tylko swoją opinię - mnie się nie podobają. I nie jestem wyjątkiem.

Sam jednak na wstępie podałem sytuację kiedy robienie tatuażu jest rzeczą logicznie uzasadnioną. Rozumiem że dla innych może być logiczne robienie dziary. Dla mnie nie jest. W zasadzie temat się zamyka.

Azi

3

Nie miewam takich problemów. Stosuje w życiu zasadę że jak czegoś nie wiem to się pytam albo sam szukam rozwiązania. I staram się nie wypowiadać w tematach, których nie ogarniam, dzięki czemu nie miewam takich problemów. Polecam stosować bo ułatwia życie. Pozdrawiam :)

Azi

4

Może więc warto rozważyć założenie że skoro nie rozumiesz to problem leży po Twojej stronie?

Azi

2

Z takim uzasadnieniem nie sposób dyskutować :P

Azi

9

Oby więcej takich transferów jak Arthur i de Jong :)

Tatuaże są paskudne. Nie czaję jak można sobie świadomie paskudzić ciało. Za to przyznaję że mają świetne zastosowanie do maskowania np. blizn ale to są naprawdę wyjątkowe i rzadkie przypadki.

Kiedyś słyszałem świetny cytat w tej tematyce: "tatuaże nie są zwyrodnieniem barwnikowym, ale świadczą o defekcie intelektu posiadającego".

Azi

4

Sorry ale beznadziejne porównanie. To czy zagrasz w meczu jest zależne od tego jak się prezentujesz na treningach. Jeżeli na samych treningach widać że odstajesz od reszty kolegów to jaki sens miałoby wystawianie takiego gościa w meczu o punkty? Żeby kibicom pokazać że jest za słaby? To dopiero byłoby głupie.

Azi

1

Nie wykorzystał szansy. Owszem strzelił bramki z Interem i Realem (i chwała mu za to) ale w grze nie daje zespołowi absolutnie nic. Czy on jest na boisku czy gralibyśmy w 10 to efekt będzie bardzo zbliżony. Nie jest to do końca jego wina. Gra kombinacyjna mu totalnie nie leży a reszcie zespołu nie grają ataki bezpośrednie. Teoretycznie powinien być ideałem do gry z kontry ale nawet wtedy, gdy się na nie nastawiamy to nie pojawia się na boisku. A zważywszy na fakt, że Valverde potrafił wkomponować w Barcelonę Paulinho czy Vidala - jeszcze mniej pasujących stylem gry - to źle świadczy tylko o młodym Brazylijczyku.

Nie oszukując się - powinien odejść tylko dla swojego dobra. Ten transfer to totalna pomyłka. Jeżeli nie może dać nic drużynie to trzymanie go w klubie byłoby błędem. Niech menadżer szuka dla niego ofert, pożegnamy się z uściskami, życzymy powodzenia i żyjemy dalej. Obecny stan nie sprzyja nikomu.

Azi

2

Co za brednie...

Azi

0

Faktycznie brzmi jak nowa wersja Suareza :P

Azi

0

Dokładnie. Sprzedać go choćby do Chin. Kasa na transfery bardzo się przyda.

Azi

0

Juve nas zniszczyło i nie było w tym grama przypadku. Doskonale wykorzystali nasze słabości czego nie umiało zrobić PSG (co świadczy o tym, że nie są dobrą drużyną - kolejny dowód w tym sezonie). Zresztą za Lucho bardzo słabe mecze pucharowe graliśmy też z Atletico a pierwszy sezon (zakończony pełnym sukcesem) też nikogo na kolana nie powalił - z tym że liczy się wynik a zwycięzców się nie sądzi.

Bardzo podoba mi się nasza gra za Valverde. Zgodzę się że styl nie jest porywający ale jak się otworzy wyniki LM za jego kadencji to zobaczymy bilans 18 spotkań 11 zwycięstw - 6 remisów i jedna porażka. 36:12 w bramkach. Wtopa z Romą nie powinna się zdarzyć ale taka jest piłką a za lekceważenie rywala słono się płaci. Nie sądzę aby Pep był szczęśliwy gdyby musiał z nami zagrać. W zasadzie ManUtd trafiło najgorzej jak mogło. Na przejęcie inicjatywy nie mają co liczyć a żaden zespół próbujący z nami grę z kontry nie zdołał z nami wygrać. Liczę na spokojną grę na 0 z tyłu w pierwszym meczu (oby udało się coś strzelić) i dobicie rywala u siebie. Mniej więcej taki dwumecz jak z Lyonem.

Azi

1

Myślę że takie otrzeźwienie jakie sprawiła nam Roma w poprzednim sezonie sprawiło, że trochę inaczej podchodzimy do kolejnych rywali. To zresztą widać w naszej grze. Jest mniej ryzyka a więcej kontroli.

Zresztą LM jest nieprzewidywalna co pokazał też Real. PSG nie wymieniam bo dla nich frajerskie odpadanie jest już normą i nie ma w tym przypadku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?