0

lewyFCB92

PKI DAWAJ KOMORKE

0

RAMOS TO SWINIA

0

fanthomas

serio RAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSS

0

ice x spierd na strone realu ityle w temacie co tu robisz tutaj sie swietuje

0

ciekawe tylko jak Ramos wytlumaczy sie Pujoliowi i xawiemu za te uderzenia w twarz bo jak by nie bylo spotkaja sie na zgrupowaniu juz niedlugo.stracil sergio w oczach moich i pewnie w oczach bezstronnych kibicow hiszpanskich,a ttak na marginesia na kolana madryt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

a gdzie wstep do meczu jak zawsze redakcja spi?

0

vamosbarcaaa

uspokoj sie i troszke kultury,jak pedro strzelal gola realowi to pewnie skakales z radosci a teraz plujesz w niego!!!!!! jak dla mnie brak obiektywizmu szkoda

0

xavi dzieciak haha dobre i dzieki za komplement

0

BAN!

0

te nuke

a Mówi się to już milion razy że te platformy NIE TRANSMITUJĄ !

a na eurosporcie jest ten mecz bo tego jeszcze nie

mowiles!!!

hahaha cos taki nerwowy moze kolega nie czytal jeszcze milion razy ze polsat nie puszcze tego.takze wyluzuuuuuuuj

0

villa kompletnie bez formy,najlepszy na boisku ALVES i tyle w temacie a dawidek ze swoim narwanym charakterkiem moze jeszcze narobic klopotu druzynie i oslabic nas w waznym momencie kiedys!!oby nie oczywiscie,ogolnie meczyk dobry,szkoda ze tak malo gry lewa strona w 2 polowce,ale dani to nadrabia,pozdrawiam

0

messiah10

a ty nie masz innych stron do ogladania jak stron wrogich zesplow,po co prowokujesz hmmmmmmmmmmm

0

remis madrytu brawo lavente

0

panie ice man nie prawda ze kazdy dostaje tutaj 2 szanse,znam kogos kto nie dostal,ba nawet glupiej odpowiedzi i wytlumaczenia od was takze bez klamstw prosze>

0

HAHA a piepszony milan do przerwy wtapia 2 do zera jakos ibra nie byszczy jak zapowiadal.

0

pozdrowienia dla powaznych kibicow,glowa do gory nie zawsze sie wygrywa a reszta spier....VAMOS

0

haha wiedzialem haha na pilce sie troszke znam,a ty sam napisales 2 razy to samo,zlosliwosc ojj nie dobrze,pozdrawiam

0

sorki carles bo pewnie co drugi zaraz mnie poprawi haha

0

ahaha

brawo carlos wracaj do zdrowia,bo jestes potrzebny,jak dla mnie ostoja calego zespolu

0

I po jaka chlolere taki artukul co mamy my a co ma real,ja dla mnie czysta prowokacja ze strony autora i tyle ,a jak jest przerwa i nie ma o czym pisac to bardziej zadowola mnie jakies ciekawostki z zycia prywatnego naszych gwiazd,a nie porownania i chwalenie sie co kto ma,tym bardziej ze polityka transferowa barcy w ostatnim roku tez nie byla za madra(strata eto,ibra odchodzi po roku,yaja odchodzi,czychra tez za bardzo nie pogral,itd takze panie autorze mowie nie takim PROWOKACJA.visca el barca!!!!

0

HAHA widze ze ogladacie mecze realu a po co a inne mecze ligi hiszpanskiej tez patrzacie,do jasnej chol za kim wy jestescie,nnie czaje,nie robi sie tak trzeba wygrywac a nie patrzec za siebie,

0

keita mistrz srodka pola !!hahaha dlaczego on gra??

0

JEST pique w pierwszym skladxie wiarygodna stronka

0

czytajac te brednie mam wrazenie ze siedza tutaj w wiekszosci ekonomisci a nie kibice barcy,po co te wasze wyliczanki ibra odszedl i juz !!za moment bedziecie rozliczali pilkarzy z zarobkow itd skupmy sie na relacjach trener pilkarz a nie zarzad i ile kasy wtopili bo od tego sa tam ludzie np ekonomisci!!

0

bravo pep madra i rozsadna wypowiedz jak na trenera przystalo,

a ibra sie zobaczy jak odejdzie to odejdzie i tyle a wyliczenia ile klub stracil itd nonsens czy ktos z nas wydal zlotowke na te transfery,prezydent wyciaga wnioski i sie tlumaczy czy nie tak powinno

byc,a jak mu pasuja wpadki to moze taki jest plan zarzadu,poprawa druzyny poprzez eliminacje pilkarzy niekompletnych i tyle,poczekajmy na wyniki a potem pochwalimy nowy zarzad,pozdrawiam

0

jak nie rozmawia poklocili sie czy jak?

0

jak dla mnie pilkarz wyjatkowy!!poprostu kozak wspolczesnego futbolu!

0

przed nami zajeb....meczyk jutro a wy sie napinacie,a meczyk o przyslowiowa pietruszke!!!haha forza milan i VAMOS BARCA!!

0

dobrze ze okienko sie konczy za pare dni,po juz nie moge czytac tych plotek,najpierw saga o cesku a teraz jak juz nie maja o czym pisac brukowce to ibra.ojjj on i tak zostanie (jak jest ambitny)a mysle ze jest.!!

gazety musza cos pisac,bo sie nie sprzedadza!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?