BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lewyFCB92
PKI DAWAJ KOMORKE
0
RAMOS TO SWINIA
0
fanthomas
serio RAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSS
0
ice x spierd na strone realu ityle w temacie co tu robisz tutaj sie swietuje
0
ciekawe tylko jak Ramos wytlumaczy sie Pujoliowi i xawiemu za te uderzenia w twarz bo jak by nie bylo spotkaja sie na zgrupowaniu juz niedlugo.stracil sergio w oczach moich i pewnie w oczach bezstronnych kibicow hiszpanskich,a ttak na marginesia na kolana madryt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
a gdzie wstep do meczu jak zawsze redakcja spi?
0
vamosbarcaaa
uspokoj sie i troszke kultury,jak pedro strzelal gola realowi to pewnie skakales z radosci a teraz plujesz w niego!!!!!! jak dla mnie brak obiektywizmu szkoda
0
xavi dzieciak haha dobre i dzieki za komplement
0
BAN!
0
te nuke
a Mówi się to już milion razy że te platformy NIE TRANSMITUJĄ !
a na eurosporcie jest ten mecz bo tego jeszcze nie
mowiles!!!
hahaha cos taki nerwowy moze kolega nie czytal jeszcze milion razy ze polsat nie puszcze tego.takze wyluzuuuuuuuj
0
villa kompletnie bez formy,najlepszy na boisku ALVES i tyle w temacie a dawidek ze swoim narwanym charakterkiem moze jeszcze narobic klopotu druzynie i oslabic nas w waznym momencie kiedys!!oby nie oczywiscie,ogolnie meczyk dobry,szkoda ze tak malo gry lewa strona w 2 polowce,ale dani to nadrabia,pozdrawiam
0
messiah10
a ty nie masz innych stron do ogladania jak stron wrogich zesplow,po co prowokujesz hmmmmmmmmmmm
0
remis madrytu brawo lavente
0
panie ice man nie prawda ze kazdy dostaje tutaj 2 szanse,znam kogos kto nie dostal,ba nawet glupiej odpowiedzi i wytlumaczenia od was takze bez klamstw prosze>
0
HAHA a piepszony milan do przerwy wtapia 2 do zera jakos ibra nie byszczy jak zapowiadal.
0
pozdrowienia dla powaznych kibicow,glowa do gory nie zawsze sie wygrywa a reszta spier....VAMOS
0
haha wiedzialem haha na pilce sie troszke znam,a ty sam napisales 2 razy to samo,zlosliwosc ojj nie dobrze,pozdrawiam
0
sorki carles bo pewnie co drugi zaraz mnie poprawi haha
0
ahaha
brawo carlos wracaj do zdrowia,bo jestes potrzebny,jak dla mnie ostoja calego zespolu
0
I po jaka chlolere taki artukul co mamy my a co ma real,ja dla mnie czysta prowokacja ze strony autora i tyle ,a jak jest przerwa i nie ma o czym pisac to bardziej zadowola mnie jakies ciekawostki z zycia prywatnego naszych gwiazd,a nie porownania i chwalenie sie co kto ma,tym bardziej ze polityka transferowa barcy w ostatnim roku tez nie byla za madra(strata eto,ibra odchodzi po roku,yaja odchodzi,czychra tez za bardzo nie pogral,itd takze panie autorze mowie nie takim PROWOKACJA.visca el barca!!!!
0
HAHA widze ze ogladacie mecze realu a po co a inne mecze ligi hiszpanskiej tez patrzacie,do jasnej chol za kim wy jestescie,nnie czaje,nie robi sie tak trzeba wygrywac a nie patrzec za siebie,
0
keita mistrz srodka pola !!hahaha dlaczego on gra??
0
JEST pique w pierwszym skladxie wiarygodna stronka
0
czytajac te brednie mam wrazenie ze siedza tutaj w wiekszosci ekonomisci a nie kibice barcy,po co te wasze wyliczanki ibra odszedl i juz !!za moment bedziecie rozliczali pilkarzy z zarobkow itd skupmy sie na relacjach trener pilkarz a nie zarzad i ile kasy wtopili bo od tego sa tam ludzie np ekonomisci!!
0
bravo pep madra i rozsadna wypowiedz jak na trenera przystalo,
a ibra sie zobaczy jak odejdzie to odejdzie i tyle a wyliczenia ile klub stracil itd nonsens czy ktos z nas wydal zlotowke na te transfery,prezydent wyciaga wnioski i sie tlumaczy czy nie tak powinno
byc,a jak mu pasuja wpadki to moze taki jest plan zarzadu,poprawa druzyny poprzez eliminacje pilkarzy niekompletnych i tyle,poczekajmy na wyniki a potem pochwalimy nowy zarzad,pozdrawiam
0
jak nie rozmawia poklocili sie czy jak?
0
http://www.firstrow.net/watch/24813/1/watch-fc-barcelona--:-squad-presentation---ronaldinho-talk.html
dobra jakosc
0
jak dla mnie pilkarz wyjatkowy!!poprostu kozak wspolczesnego futbolu!
0
przed nami zajeb....meczyk jutro a wy sie napinacie,a meczyk o przyslowiowa pietruszke!!!haha forza milan i VAMOS BARCA!!
0
dobrze ze okienko sie konczy za pare dni,po juz nie moge czytac tych plotek,najpierw saga o cesku a teraz jak juz nie maja o czym pisac brukowce to ibra.ojjj on i tak zostanie (jak jest ambitny)a mysle ze jest.!!
gazety musza cos pisac,bo sie nie sprzedadza!!