0

popatrzmy ilu kibiców barcy ogląda mecze realu,nie wystarczy sprawdzić wyniku ?po co ten szłam oglądacie,żeby się wkurwiać

0

droga redakcjo gdzie wy jestescie jak jestescie potrzebni do banowania.co

0

wodecki zapomniałeś już o ostatnich porażkach srealu co hahahahah

0

KAZIK FCB Przepiękny filmik.pozdr

0

atletic hmmmmm

0

czy to jest post o meczu atletico united?????

0

xNeoo.
a ty wracaj do pszedszkola w takim razie,nie pamiętasz juz co Pedro robił dla nas wcześniej,on jeszcze pokażę takim jak ty,a jak Messi złapie troszkę spadek formy to te ma spadać ???????????

0

brawo za odblokowanie strony ŻAŁOSNE

0

A może końcu Pinto coś strzeli

0

te panie bronx ile ty masz lat ?? troszkę kultury bo niestety marioss ma troszkę racji,

0

dziekuje sędziom

0

a będzie na cyfrowym polsacie ,wie ktoś ?
hahahahahhahahahahhahahahha

0

0

Zaczyna mnie irytować zachowanie Pepa co do nowej umowy,co sezon ta sama historia .Przypomina mi to tak jakby straszenie piłkarzy wygrajcie bo odejdę,a to może wpływać na wyniki,a punkty są nam potrzebne teraz jak diabli.Zachowanie jak u dzieciaka małego nie wiem co chcę powiem jak się dowiem.PRZESADA

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RgHjEFZjh7U#!

a widzieliście to ja już nie rozumiem kto tam kogo 1 jebnoł,

0

bylem na wembley i emocje nie do opisanie,dzieki za wstawki wreszcie zobacze radosc pilkarzy i inne szczeguly ktorych nie widzialem podczas szalenstwa na trybunach,pozdrawiam

0

to pomyslcie panowie jak ja sie czulem siedzac na wembley naprzeciwko lozy honorowej,dumny mogac obejrzec to wielkie widowisko,i musze dodac ze stadion przepiekny a murawa jak dywan,nasz doping wiele glosniejszy niz kibicow united,a przed meczem hiszpanie tanczyli spiewali znalazla sie nawet dmuchana lalka w koszulce madrytu a konkretnie Krystyna,powieszona na slupie za szyje hahaha,a angielscy kibice w wiekszosci pochowani w gospodach pili i pili,po czym skierowali sie odrazu na stadion.radosc po kazdym golu ogromna,dopiero dzisiaj ogladalem jak cieszyli sie pilkarze i szczeguly haha,bylo zajebiscie i musze wspomniec ze propozycja odsprzedania biletu opiewala na 2000Ł,ale jako dumny kibic Barçy odmowilem,pozdrawiam

0

to pomyslcie panowie jak ja sie czulem siedzac na wembley naprzeciwko lozy honorowej,dumny mogac obejrzec to wielkie widowisko,i musze dodac ze stadion przepiekny a murawa jak dywan,nasz doping wiele glosniejszy niz kibicow united,a przed meczem hiszpanie tanczyli spiewali znalazla sie nawet dmuchana lalka w koszulce madrytu a konkretnie Krystyna,powieszona na slupie za szyje hahaha,a angielscy kibice w wiekszosci pochowani w gospodach pili i pili,po czym skierowali sie odrazu na stadion.radosc po kazdym golu ogromna,dopiero dzisiaj ogladalem jak cieszyli sie pilkarze i szczeguly haha,bylo zajebiscie i musze wspomniec ze propozycja odsprzedania biletu opiewala na 2000Ł,ale jako dumny kibic barcy odmowilem,pozdrawiam

0

pozdrawiam panowie i panie bo ide spac bo rano o 4 pobudka podroz do londynu.milej zabawy na meczyku i VISCA EL BARCA jedziemy z nimi

0

no jeszcze jutro do roboty i w sobote rano na wembley obym tylko nie zabladzil w londynie haha,pozdrawiam wszystkich i trzymajmy kciuki bo ciezki meczyk przed nami,a ja jak kupowalem bilet to snilem o takim finale,pozdrawiam

Vamos Barça!

0

cules_since95

a takie pytanko w jakim kraju ty mieszkasz,bo final to transmitowany jest chyba do ponad 100 panstw,pozdrawiam proponuje w knajpie napewno poleci

0

marqino

te a ty co tu szukasz zaczepek moze poznam cie z jakas dziewczyna,tutaj trwa kurtlralna wymiana zdan,pa

0

ha a ja tam bede

pozdrawiam

0

jgd

ja bede na finale!

0

wybiera sie ktos na final? piszcie kto jedzie!

0

A wybiera sie ktos na final lm do londynu,? sorki ze z innej beczki ale jade sam a wypil bym z kims piwko przed meczem,pozdro

0



piekne podsumowanie gran derbi.

0

hejka

ja zamowilem ksiazke na allegro,i czekam na nia jeszcze pozdrawiam

0

ma ktos juz sklady?

0

dopiero teraz wyszli z autokary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?