BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moje zdani ta ten temat jest takie,to nie Chelsea wygrała tem mecz ,ale myśmy go przegrali!
brak skutecznoci,oraz szczścia,no i ten autobus to już jest prawie antyfutbol,ale każdy gra jak lubi i umie,a Barca musi w rewanżu strzelic wszystko co będzie mogła bo pewnie smerfy staną w 10 w obronie lub 11 jak dzisiaj,szkoda że nie mamy bramki na wyjeżdzie,pozdrawiam Cules.
0
0
bravvo nareszcie
0
real juz nie ma kiboli jada po sobie jak zwierzeta ,wsumie maja małpkę w zespole.
0
REDAKCJO NASI JUTRO GRAJĄ W LIDZE MISTRZÓW ZAPOMNIELIŚCIE NAPISAĆ O TYM NA GŁOWNEJ STRONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
czerwona dla małłpki jak nic,zero szcunku oni nas pozabijaja w sobote ale nie pilkarski boje sie o naszych pilkrzy.kurwa
0
gpooooooooooooooooooool
0
najgorszy to jest Robben on prawie nie biega.
0
dzieki
0
a wie ktoś jak z kartkami w realu
0
wytrzeszcz schodzi
0
bardzo dobre zawody Webba jak narazie
0
pepe fujjjjjjjjjjjjjj
0
a redakcja zapomniała wspomnieć o konferencji prasowej??
0
nauczka za karnego
0
no to sędzia za ralem
0
opisywać to może mnie ktoś kto mnie zna ,a ktoś kto siedzi przed komputerem,wielki mocny bo niewidoczny,i obraża innych bo mają inne zdanie na jakiś temat,jesteś żałosnym pajacem i tyle w temacie,i nie prowokuj mnie więcej,
0
za stary jestem na przepychanki z takimi jak ty żegnam.
0
przymół,ułom to komplementy dla ciebie?
0
0
nero
a dlaczego nie powiesz nic na temat karnego z pierwszej połowy,co? wyjętego z przysłowiowej DUPY!!
A jeżeli według ciebie był ewidentny to dla barcy powinien być jeszcze jeden w 2 połowie po tak samo nabitej ręce przy ciele!!!
0
Rachunek po wczorajszym meczu prosty 1-1 w kontrowersjach,z przewagą naszą ponieważ musieliśmy odrabiać straty po błędzie sędziego,1 karny. Ważne 3 pkt i tyle w temacie.Bravo dla Cuenca bardzo dobra zmiana,rozruszał prawe skrzydło.
0
Teraz pokonać Real i można główkować gdzie się potkną.
0
kowalczyk to idiota jest on nie jest fanem Barcy wcale wystarczy go posłuchać
0
obydwa karne z dupy.!!!
0
Real gra jeszcze 2 z Atletic Bilbao
0
1-1 w kontrowersjach bravo mamy 3 pkt., graczem meczu Cuenca
0
kafar
gdyby nie ten pies na schodach to był bym twoim ojcem.!!
0
zamiast się cieszyć ze zwycięstwa swojej drużyny to wkurwiają ludzi realowcy ,zapraszamy po gran derbi,albo lepej nie WINA SĘDZIÓW............
0
hahaha dobre jestem kobietą i jego twarz mi sie niepodoba,wręcz mnie prowokuje hahaha