0

moje zdani ta ten temat jest takie,to nie Chelsea wygrała tem mecz ,ale myśmy go przegrali!
brak skutecznoci,oraz szczścia,no i ten autobus to już jest prawie antyfutbol,ale każdy gra jak lubi i umie,a Barca musi w rewanżu strzelic wszystko co będzie mogła bo pewnie smerfy staną w 10 w obronie lub 11 jak dzisiaj,szkoda że nie mamy bramki na wyjeżdzie,pozdrawiam Cules.

0

0

bravvo nareszcie

0

real juz nie ma kiboli jada po sobie jak zwierzeta ,wsumie maja małpkę w zespole.

0

REDAKCJO NASI JUTRO GRAJĄ W LIDZE MISTRZÓW ZAPOMNIELIŚCIE NAPISAĆ O TYM NA GŁOWNEJ STRONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

czerwona dla małłpki jak nic,zero szcunku oni nas pozabijaja w sobote ale nie pilkarski boje sie o naszych pilkrzy.kurwa

0

gpooooooooooooooooooool

0

najgorszy to jest Robben on prawie nie biega.

0

dzieki

0

a wie ktoś jak z kartkami w realu

0

wytrzeszcz schodzi

0

bardzo dobre zawody Webba jak narazie

0

pepe fujjjjjjjjjjjjjj

0

a redakcja zapomniała wspomnieć o konferencji prasowej??

0

nauczka za karnego

0

no to sędzia za ralem

0

opisywać to może mnie ktoś kto mnie zna ,a ktoś kto siedzi przed komputerem,wielki mocny bo niewidoczny,i obraża innych bo mają inne zdanie na jakiś temat,jesteś żałosnym pajacem i tyle w temacie,i nie prowokuj mnie więcej,

0

za stary jestem na przepychanki z takimi jak ty żegnam.

0

przymół,ułom to komplementy dla ciebie?

0

0

nero
a dlaczego nie powiesz nic na temat karnego z pierwszej połowy,co? wyjętego z przysłowiowej DUPY!!
A jeżeli według ciebie był ewidentny to dla barcy powinien być jeszcze jeden w 2 połowie po tak samo nabitej ręce przy ciele!!!

0

Rachunek po wczorajszym meczu prosty 1-1 w kontrowersjach,z przewagą naszą ponieważ musieliśmy odrabiać straty po błędzie sędziego,1 karny. Ważne 3 pkt i tyle w temacie.Bravo dla Cuenca bardzo dobra zmiana,rozruszał prawe skrzydło.

0

Teraz pokonać Real i można główkować gdzie się potkną.

0

kowalczyk to idiota jest on nie jest fanem Barcy wcale wystarczy go posłuchać

0

obydwa karne z dupy.!!!

0

Real gra jeszcze 2 z Atletic Bilbao

0

1-1 w kontrowersjach bravo mamy 3 pkt., graczem meczu Cuenca

0

kafar
gdyby nie ten pies na schodach to był bym twoim ojcem.!!

0

zamiast się cieszyć ze zwycięstwa swojej drużyny to wkurwiają ludzi realowcy ,zapraszamy po gran derbi,albo lepej nie WINA SĘDZIÓW............

0

hahaha dobre jestem kobietą i jego twarz mi sie niepodoba,wręcz mnie prowokuje hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?