0

Była juz onferencja pomeczoa Mou?wiecie coś co gadał/.?

0

brak pokory Madryckie piżamiki oj brak,

0

i dobrze że krysia zjebała karnego,zdejmie krytykę z Mesjasza.

0

brawo Finał i zwycięstwo dla Bayernu,należy im się,piekna gra ,a nie to co Chelsea,antyfutboliści,

0

Faktycznie pan na tv N mówi lepiej niż Borek z Kołtoniem kibice Realu.

0

ten finał będzie ubogi,moim zdaniem kartki na finał powinny być anulowane.
BO TO FINAŁ!!

0

czyli jak Niemcy strzelą gola to policzymy im x2

0

wie ktoś w dogrywce liczą się podwójne gole na wyjeżdzie?

0

borek się spusci za moment kurwa,ale komentarz w polsacie żałosne

0

Oj Bayern nie może faulować tak blisko!!

0

małpelo zrobil to specjalnie

0

leOmessl0

dni w serwisie 7,zalogowaleś się specjalnie na półfinały?

0

Kołtoń to idiota,on chyba kocha real!!

0

brawo sędzia 1 gol ręka taka jak Pepe,drugi gol spalony,brawo

0

Mecz godny finału,a to kurwa nasza wina że chelsea nie umiała grać jak równy z równym.
fan realu jebnij się w łeb!!

0

rexach
a nie masz argumentów innych w główce?

0

A ja chcę żeby Chelsea dostała w dupe w finale najlepiej od Niemców,bo z taką grą nie zasługują na wygraną.
Bo to my przegraliśmy ten 2 mecz,a nie oni go wygrali.

0

I ta zmian Keita za Fabregasa tego nie zrozumie chyba nikt z nas.

0

czaja
Jak jesteś kibice Realu to wypiepszaj stąd ,a nie nazywaj nikogo tutaj idiotą,okej
I o naszą wiarę sie nie bój,martw się o siebie.

0

Tak lepsi pojęcie względne i dla każdego inne .

0

Radek Barcelona
Tak tu się z tobą zgodzę,jak zobaczyłem Torresa jak leci 1-1 z VV,to serce mi staneło a łzy poleciały,zasługiwaliśmy na finał wiem,ale niestety Angole mieli więcej szczęścia,ale nie rozumiem dlaczego nie bylo strzałów z 20metra,jak w polu karnym stało 20osób?
Ale na analizę przyjdzie jeszcze czas.

0

galix22
kibicujemy dla magi ,
A 3 puchary juz mamy zdobyte w tym sezonie.

0

Radek Barcelona.
Bo nauczyliśmy się wygrywać wszystko,mi też jest smutno,ale wezmy pozytywy,1/2 finału,2 miejsce w lidze,brak presji w następnym sezonie,aż takiej,większa będzie na Real.
I nie zapominajmy że kontuzje nas nie omijały.

0

Radek BARCELONA
Jak to zostajemy z niczym,mamy szanse na 4 puchar MAŁO??

0

hala madrit
Jestesmy tutaj troszke zdenerwowani,także zrób nam przysługę i spierdalaj stąd.

0

0

0

ESTE DAŁBYM CI NA PRIV ALE TWÓJ PROFIL NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!

0

Powodzenia BARCELONO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?