BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://cavernablaugrana.blogspot.co.uk/2012/04/godzina-markiza-vilanovy.html
0
Była juz onferencja pomeczoa Mou?wiecie coś co gadał/.?
0
brak pokory Madryckie piżamiki oj brak,
0
i dobrze że krysia zjebała karnego,zdejmie krytykę z Mesjasza.
0
brawo Finał i zwycięstwo dla Bayernu,należy im się,piekna gra ,a nie to co Chelsea,antyfutboliści,
0
Faktycznie pan na tv N mówi lepiej niż Borek z Kołtoniem kibice Realu.
0
ten finał będzie ubogi,moim zdaniem kartki na finał powinny być anulowane.
BO TO FINAŁ!!
0
czyli jak Niemcy strzelą gola to policzymy im x2
0
wie ktoś w dogrywce liczą się podwójne gole na wyjeżdzie?
0
borek się spusci za moment kurwa,ale komentarz w polsacie żałosne
0
Oj Bayern nie może faulować tak blisko!!
0
małpelo zrobil to specjalnie
0
leOmessl0
dni w serwisie 7,zalogowaleś się specjalnie na półfinały?
0
Kołtoń to idiota,on chyba kocha real!!
0
brawo sędzia 1 gol ręka taka jak Pepe,drugi gol spalony,brawo
0
Mecz godny finału,a to kurwa nasza wina że chelsea nie umiała grać jak równy z równym.
fan realu jebnij się w łeb!!
0
rexach
a nie masz argumentów innych w główce?
0
A ja chcę żeby Chelsea dostała w dupe w finale najlepiej od Niemców,bo z taką grą nie zasługują na wygraną.
Bo to my przegraliśmy ten 2 mecz,a nie oni go wygrali.
0
I ta zmian Keita za Fabregasa tego nie zrozumie chyba nikt z nas.
0
czaja
Jak jesteś kibice Realu to wypiepszaj stąd ,a nie nazywaj nikogo tutaj idiotą,okej
I o naszą wiarę sie nie bój,martw się o siebie.
0
Tak lepsi pojęcie względne i dla każdego inne .
0
Radek Barcelona
Tak tu się z tobą zgodzę,jak zobaczyłem Torresa jak leci 1-1 z VV,to serce mi staneło a łzy poleciały,zasługiwaliśmy na finał wiem,ale niestety Angole mieli więcej szczęścia,ale nie rozumiem dlaczego nie bylo strzałów z 20metra,jak w polu karnym stało 20osób?
Ale na analizę przyjdzie jeszcze czas.
0
galix22
kibicujemy dla magi ,
A 3 puchary juz mamy zdobyte w tym sezonie.
0
Radek Barcelona.
Bo nauczyliśmy się wygrywać wszystko,mi też jest smutno,ale wezmy pozytywy,1/2 finału,2 miejsce w lidze,brak presji w następnym sezonie,aż takiej,większa będzie na Real.
I nie zapominajmy że kontuzje nas nie omijały.
0
Radek BARCELONA
Jak to zostajemy z niczym,mamy szanse na 4 puchar MAŁO??
0
hala madrit
Jestesmy tutaj troszke zdenerwowani,także zrób nam przysługę i spierdalaj stąd.
0
0
0
ESTE DAŁBYM CI NA PRIV ALE TWÓJ PROFIL NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!
0
Powodzenia BARCELONO.