BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a pozatym jak gra Cuenca to będziemy mieli karnego.
0
Cuenca po to bo nie boi się pojedynków 1na 1,a grę trzeba będzie rozszerzać jak najbardziej przy tylu obrońcach.
0
A tak serio dawać mecz bo już nerwowo nie wytrzymuję.
0
No to ci Ice man nie poszlo,tylko się nie roztop.
0
a ty kasabian mówiłeś wczoraj że wygramy 2-1 brawo
0
A skąd wy wiecie że będzie autobus,bo media mówią!!!!!!!!!!!
0
a gdzie oglądacie meczyk.
0
Powiedział człowiek bez twarzy.Cały czas taka sama mina.hmm
0
A czy największą cechą kibica danej drużyny nie jest wiara w zwycięstwo i końcowy sukces.Czy nie na tym polega bycie kibicem,fanem.Także panie Misiek opuść tę stronę i idż na stronę Chelsea i przestań podszywa się za jednego z nas.
0
misiekBB
A komu ty kibicujesz?
0
Wiemy o tym Mau dlatego wygraliśmy lige ostatnie 3 razy z rzędu.
0
NOKIA
A CZY LIGA MISTRZÓW WE WTORKI LECI NA CYFRZE
nie leci
0
Zostaje nam już tylko trzymać kciuki za naszych grajków,a przewidywania wyniku zostawmy wróżkom bo jak byśmy wiedzieli jaki bedzie wynik to by nie było bukmacherów,i nie miałbym z czego żyć!
a tak od serca mam nadzieję że wkońcu skuteczność i worek z golami się otworzy dzisiaj
0
Emocje i tak będą,a ja tam wolę 3-0 i pełna kontrola,czerwona dla Terrego i awans okraszony 2 bramkami Messiego.
0
3-2 i tak madryt odpadnie także dajmy im 3-2
0
tak mieczkos a we środę 3-2 dla Realu.
0
http://weeb.tv/channels
tak wcześniej podaje link do strony gdzie za 3zł możecia kupic pakiet premium i napewno obejrzycie jutro mecz.jak ktoś nie ma tv N to świetne rozwiazanie.ja już kupiłem.
sorki za spam ,ale wiem ile razy padnie to pytanie jutro
A GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ TEN MECZ.
dlatego troszke pospamawowałem,
pozdrawiam
0
pod warunkiem że nam nie strzela,swoją droga jak kibic piłki nożnej może nie wiedziec takich rzeczy jak podstawowe zasady kto przejdzie itd ludzie!
0
Kasabian
wypluj to!!!
0
nie muszą wysiadać z autobusu,tylko niech zostaną tam w 11 i wjadą na murawę jutro,a Drogba niech się położy.
0
bułkowski
a czy Real wygrał kiedyś 6 pucharów w 1 sezon?
0
A ja mam nadzieję że wygramy bezwzględu na Messiego,gramy w 11,wiadomo że Leo będzie pilnowany najbardziej,liczę na jego asysty.
i obyśmy nie musieli przeżywać nerwówki ,jak w 2009.
0
Torres: Nie zawsze wygrywa lepszy
Masz rację Fernando Benfica byłą lepsza,a, odpadła.pozdrawiam
0
pomyliłem wykrzykniki z pytajnikami sorki
0
Tak napisałem!
0
Ile mamy pucharów w tym sezonie już 3 dokładnie 3,i szanse na jeszcze 2?jeden finał i 1 półfinał,a Real?
1 i to jeszcze nie wygrany do końca i 1 połfinał.i gdzie oni nam sięgają,dajmy sie cieszyć białym białaską,
0
a może teraz Chellenger sie wypowie ,a nie siedzi w ukryciu.może wytłumaczy dlaczego taki bezsensowny tekst dał nam do czytania.?
0
olek poprostu opuśc tą stronę albo zamilknij na wieki
0
to przepraszam jak sie pomyliłem
0
zapomniałeś christ o a zreszta wyjdż i nie wracaj