0

a pozatym jak gra Cuenca to będziemy mieli karnego.

0

Cuenca po to bo nie boi się pojedynków 1na 1,a grę trzeba będzie rozszerzać jak najbardziej przy tylu obrońcach.

0

A tak serio dawać mecz bo już nerwowo nie wytrzymuję.

0

No to ci Ice man nie poszlo,tylko się nie roztop.

0

a ty kasabian mówiłeś wczoraj że wygramy 2-1 brawo

0

A skąd wy wiecie że będzie autobus,bo media mówią!!!!!!!!!!!

0

a gdzie oglądacie meczyk.

0

Powiedział człowiek bez twarzy.Cały czas taka sama mina.hmm

0

A czy największą cechą kibica danej drużyny nie jest wiara w zwycięstwo i końcowy sukces.Czy nie na tym polega bycie kibicem,fanem.Także panie Misiek opuść tę stronę i idż na stronę Chelsea i przestań podszywa się za jednego z nas.

0

misiekBB
A komu ty kibicujesz?

0

Wiemy o tym Mau dlatego wygraliśmy lige ostatnie 3 razy z rzędu.

0

NOKIA
A CZY LIGA MISTRZÓW WE WTORKI LECI NA CYFRZE
nie leci

0

Zostaje nam już tylko trzymać kciuki za naszych grajków,a przewidywania wyniku zostawmy wróżkom bo jak byśmy wiedzieli jaki bedzie wynik to by nie było bukmacherów,i nie miałbym z czego żyć!
a tak od serca mam nadzieję że wkońcu skuteczność i worek z golami się otworzy dzisiaj

0

Emocje i tak będą,a ja tam wolę 3-0 i pełna kontrola,czerwona dla Terrego i awans okraszony 2 bramkami Messiego.

0

3-2 i tak madryt odpadnie także dajmy im 3-2

0

tak mieczkos a we środę 3-2 dla Realu.

0

http://weeb.tv/channels

tak wcześniej podaje link do strony gdzie za 3zł możecia kupic pakiet premium i napewno obejrzycie jutro mecz.jak ktoś nie ma tv N to świetne rozwiazanie.ja już kupiłem.

sorki za spam ,ale wiem ile razy padnie to pytanie jutro
A GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ TEN MECZ.

dlatego troszke pospamawowałem,
pozdrawiam

0

pod warunkiem że nam nie strzela,swoją droga jak kibic piłki nożnej może nie wiedziec takich rzeczy jak podstawowe zasady kto przejdzie itd ludzie!

0

Kasabian
wypluj to!!!

0

nie muszą wysiadać z autobusu,tylko niech zostaną tam w 11 i wjadą na murawę jutro,a Drogba niech się położy.

0

bułkowski
a czy Real wygrał kiedyś 6 pucharów w 1 sezon?

0

A ja mam nadzieję że wygramy bezwzględu na Messiego,gramy w 11,wiadomo że Leo będzie pilnowany najbardziej,liczę na jego asysty.
i obyśmy nie musieli przeżywać nerwówki ,jak w 2009.

0

Torres: Nie zawsze wygrywa lepszy

Masz rację Fernando Benfica byłą lepsza,a, odpadła.pozdrawiam

0

pomyliłem wykrzykniki z pytajnikami sorki

0

Tak napisałem!

0

Ile mamy pucharów w tym sezonie już 3 dokładnie 3,i szanse na jeszcze 2?jeden finał i 1 półfinał,a Real?
1 i to jeszcze nie wygrany do końca i 1 połfinał.i gdzie oni nam sięgają,dajmy sie cieszyć białym białaską,

0

a może teraz Chellenger sie wypowie ,a nie siedzi w ukryciu.może wytłumaczy dlaczego taki bezsensowny tekst dał nam do czytania.?

0

olek poprostu opuśc tą stronę albo zamilknij na wieki

0

to przepraszam jak sie pomyliłem

0

zapomniałeś christ o a zreszta wyjdż i nie wracaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?