0

bo jak na jakiś czas też musicie coś wygrać bo się wypiszecie z ligi temu!

0

0

olek 1
to po co tu siedzisz i minusujesz?po co

0

cristiano ronaldo to ten burak co kupuje dzieci bo nie wiem ?

0

Madryckie świnki wy tu minusujecie sobie a życie wam ucieka minus minuta itd

0

Trzeba zwiększyć morale drużyny poprzez wygranie pewnie z Chelsea i rozegrać, najlepiej wygrać 2 finały,wtedy ich wygrana straci na wartości w tym sezonie.Jeszcze jesteśmy w grze.pozdrawiam

0

Nie ma mowy o zmęczeniu to jest mecz o honor,musimy wygrać i tyle!

0

tak challenger ty byś wolał 5-0 wczoraj,gdzie się podział twój obiektywizm???

0

Małe dziecko, przy wyjściu ze stadionu:

- Cristiano, Cristiano, proszę, daj mi 10 autografów!

- Dobrze, ale po co ci aż 10?


- Bo na przerwie w szkole za dziesięć twoich dostanę jeden Messiego!

hahahah

0

Dlaczego Madryt jest podobny do teletubisi?

Bo tak jak one wychodzi na murawę żeby robić z siebie głupka.

0

dokładnie zdjęcie zawsze lepsze niż ich gęby np ozil wielki głód wytrzeszcz itp

0

kibice nie fani,bo prawdziwy fan świętuje radośnie ze swoimi,a nie siedzi na stronie rywala i ...............patologia !!!

0

jak zagra Ramos to napewno obawy uzasadnione!

0

dla mnie Messi bo szarpał grą,a w Realu wytrzeszcz łozil

0

niech sie cieszą bo następna radość już może długo nie nastąpić.

0

A ja za co dostalem minusy?

0

Faktycznie już dawno po konferencjach pomeczowych,
gdzie najlepsze,najgorsze momenty
wypowiedzi zawodników itd
REDAKCJA W ŻAŁOBIE CZY ŚPI?

0

kur,,,a białasy już piszą o złotej piłce dla CR,ZA dzisiejszy mecz,hahahha

0

oj długi ten sezon jest długi,a brakuje Davida ,mam nadzieję że wejdzie jeszcze na parę minut w tym sezonie.

0

Ja już dawno ochłonołem,ale jak dla mnie jego radość chamska nie grał na SB.

0

Musimy wygrac Lm,wtedy o lidze nikt nie będzie pamiętał,także koncentracja piłkarzy na wtorek.gratulacje dla Realu,a najbardziej wkurwiający moment meczu,
RADOŚĆ KRYSTYNY PO GOLU,jak bym siedział w 1 rzędzie to bym chyba wskoczył na boisko i mu połamał ręce,szmata i tyle,PROWOKATOR!!

0

BRAVO DLA rEALU I CZEKAM NA REHABILITACJĘ W POSTACI WYGRANEJ Z CHELSEA.POZDRAWIAM

0

Puchar trzeba oddawać jak ten z mist świata?

0

Moim zdaniem dzisiejszy mecz to jedna wielka niewiadoma,jeśli chodzi o grę naszych piłkarzy.Mogą zagrać futbol wybitny,a mogą popełniać proste błędy i tym samym z biegiem czasu grać nerwowo.Ale mam nadzieję że pierwsze 20 minut będzie ok i wtedy wejdziemy na najwyższe obroty.byle do 1 bramki,potem już z górki,pozdrawiam

0

mieczkos09
Jak checie strzelać bramki to nie możecie sie bronić jak Chelsea,a prawdopodobnie będziecie.Czyli po staremu

0

Wie ktoś może kto jutro sędziuje?

0

N2O
Która godz tam u was?

0

tak the sun najbardziej niewiarygodna gazeta w uk

0

brodziol
nie to poprostu brak szczęcia i tyle wczoraj nie Messi marnował sytuacje strzeleckie,także twoja teoria nie ma sensu!!

0

I znowu szykuję się powtórka z meczu z Interem,autobus 11 obrońców,a szans na zdobycie gola może być niewiele,2-3 w całym meczu i trzeba je będzie wykorzystać bo odpadniemy.Ale wierzę że magia Camp Nou zrobi swoje i pilkarze Chelsea zagrają na miękkich nogach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?