BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo jak na jakiś czas też musicie coś wygrać bo się wypiszecie z ligi temu!
0
0
olek 1
to po co tu siedzisz i minusujesz?po co
0
cristiano ronaldo to ten burak co kupuje dzieci bo nie wiem ?
0
Madryckie świnki wy tu minusujecie sobie a życie wam ucieka minus minuta itd
0
Trzeba zwiększyć morale drużyny poprzez wygranie pewnie z Chelsea i rozegrać, najlepiej wygrać 2 finały,wtedy ich wygrana straci na wartości w tym sezonie.Jeszcze jesteśmy w grze.pozdrawiam
0
Nie ma mowy o zmęczeniu to jest mecz o honor,musimy wygrać i tyle!
0
tak challenger ty byś wolał 5-0 wczoraj,gdzie się podział twój obiektywizm???
0
Małe dziecko, przy wyjściu ze stadionu:
- Cristiano, Cristiano, proszę, daj mi 10 autografów!
- Dobrze, ale po co ci aż 10?
- Bo na przerwie w szkole za dziesięć twoich dostanę jeden Messiego!
hahahah
0
Dlaczego Madryt jest podobny do teletubisi?
Bo tak jak one wychodzi na murawę żeby robić z siebie głupka.
0
dokładnie zdjęcie zawsze lepsze niż ich gęby np ozil wielki głód wytrzeszcz itp
0
kibice nie fani,bo prawdziwy fan świętuje radośnie ze swoimi,a nie siedzi na stronie rywala i ...............patologia !!!
0
jak zagra Ramos to napewno obawy uzasadnione!
0
dla mnie Messi bo szarpał grą,a w Realu wytrzeszcz łozil
0
niech sie cieszą bo następna radość już może długo nie nastąpić.
0
A ja za co dostalem minusy?
0
Faktycznie już dawno po konferencjach pomeczowych,
gdzie najlepsze,najgorsze momenty
wypowiedzi zawodników itd
REDAKCJA W ŻAŁOBIE CZY ŚPI?
0
kur,,,a białasy już piszą o złotej piłce dla CR,ZA dzisiejszy mecz,hahahha
0
oj długi ten sezon jest długi,a brakuje Davida ,mam nadzieję że wejdzie jeszcze na parę minut w tym sezonie.
0
Ja już dawno ochłonołem,ale jak dla mnie jego radość chamska nie grał na SB.
0
Musimy wygrac Lm,wtedy o lidze nikt nie będzie pamiętał,także koncentracja piłkarzy na wtorek.gratulacje dla Realu,a najbardziej wkurwiający moment meczu,
RADOŚĆ KRYSTYNY PO GOLU,jak bym siedział w 1 rzędzie to bym chyba wskoczył na boisko i mu połamał ręce,szmata i tyle,PROWOKATOR!!
0
BRAVO DLA rEALU I CZEKAM NA REHABILITACJĘ W POSTACI WYGRANEJ Z CHELSEA.POZDRAWIAM
0
Puchar trzeba oddawać jak ten z mist świata?
0
Moim zdaniem dzisiejszy mecz to jedna wielka niewiadoma,jeśli chodzi o grę naszych piłkarzy.Mogą zagrać futbol wybitny,a mogą popełniać proste błędy i tym samym z biegiem czasu grać nerwowo.Ale mam nadzieję że pierwsze 20 minut będzie ok i wtedy wejdziemy na najwyższe obroty.byle do 1 bramki,potem już z górki,pozdrawiam
0
mieczkos09
Jak checie strzelać bramki to nie możecie sie bronić jak Chelsea,a prawdopodobnie będziecie.Czyli po staremu
0
Wie ktoś może kto jutro sędziuje?
0
N2O
Która godz tam u was?
0
tak the sun najbardziej niewiarygodna gazeta w uk
0
brodziol
nie to poprostu brak szczęcia i tyle wczoraj nie Messi marnował sytuacje strzeleckie,także twoja teoria nie ma sensu!!
0
I znowu szykuję się powtórka z meczu z Interem,autobus 11 obrońców,a szans na zdobycie gola może być niewiele,2-3 w całym meczu i trzeba je będzie wykorzystać bo odpadniemy.Ale wierzę że magia Camp Nou zrobi swoje i pilkarze Chelsea zagrają na miękkich nogach.