0

http://demotywatory.pl/3832695#comments

zobaczcie pasuje do newsa!!!

0

Wielkość piłkarza mierzymy także przez pryzmat jego zachowania,styl wypowiedzi,skromnośc itd itd ,a tego Krystiano nie ma i nie miał nigdy,dlatego jak dla mnie jest to po prostu piłkarz jakich dziesiatki.
W pierwszej 3 sie nie mieści jak dla mnie.

0

Dani Alves Adriano i Affelay zostają reszta może odchodzic jak musi! no jeszcze Montoya.

0

A jego instynkt napastnika w tym nie pomógł,drużyna też ale jego ruch bez piłki jak najbardziej.Co nie znaczy że Loriente nie powinien dostać szansy z Irish.

0

Torres grał krotko i stworzył sobie 3 sytuację,jesteście ślepi czy co???

0

przeminho
Tylko zapominasz o tym że Fabregas grał cały mecz ,a do piłki tak jak Torres nie wychodził.zrozumcie że Torres te sytuacje sobie poniekąd wypracował.To że ją spieprzył to inny temat,ale nie można porównywać ten by strzelił a ten nie ....

0

karol ziemba
Powinieneś dostać bana za wprowadzanie ludzi w błąd i namawianie do agresji,pod spodem podaje dokładny cytat,nie wyrwany z KONTekstu.
Jak kopiujesz kopiuj całość!!!!!


Tyle klepania między Xavim, Iniestą i Ceskiem bez kreacji zagrożenia w polu karnym Buffona nie jest czymś dobrym. Hiszpańscy pomocnicy wykonali ogromną pracę, ale bez napastnika to było po prostu coś jałowego

0

0

Hurra brawo Ruskie.

0

Nie pierwszy raz gram za taką kasę,ponieważ łatwiej wygrać sporą gotówkę,w tym sezonie zdarzylo mi się około 4 razy,liga Angielska jest przewidywalna.i dobre przeliczniki.hej

0

Postawiłem 500 funtów na Rosję z Czechami,i na Holandię z Danią,do wygrania 1648f.Na Polskę się boje jakoś trzymajcie kciuki.

0

Cieszycie się jakby któryś miał zostać ojcem chrzestnym.masakra
ciekawe czy ze swoich dzieci się będziecie cieszyć,bo chyba nie macie,wtedy całą miłość przelewali byście na swoje pociechy.

0

http://deportes.elpais.com/deportes/2012/06/06/videos/1338974744_562126.html
Oficjalna fotka rep hiszpani,a wszyscy czakają na Pique.

0

Czerwony dywan przesada,ale ogólnie na plus,pierwsze wrażenie najważniejsze.

0

W takich chwilach jestem dumny z naszej gościnności.

0

Nie wiadomo czy wogule jest w ciaży,ludzie opamiętajcie się,Puyaol też ostatnio tak zrobił i co,dla kolegi.

0

Tylko na to cię stać.

0

jebarce
Jaki jest twój cel twojej wizyty tutaj?Jak nie masz co robić polecam wp.pl .

0

Ludzie opamiętajcie się z kad wiecie jakim będzie ojcem itd,życie prywatne powinno was mało o obchodzić.Wsadził piłkę pod koszulkę a połowa już gratuluje I ocenia jakim będzie ojcem,może dziadzkeim itd
brak pytań.

0

Ludzie opanujcie sie teraz trenerem jest Tito i jemu należy się kredyt zaufania,dlatego przestańcie wróci nie wróci,może Tito będzie trzymał stary poziom gry.A Guardiola i tak pójdzie do Angli i tego mu życzę.

0

Wszystko ok tylko dlaczego Smuda i jego dres,wstyd będzie mi za niego.wstyd.

0

mała ilość kibiców,bo to tylko puchar króla,dlatego.

0

Tak i Pep to przeczyta gracias pep ludzie,zaśmiecacie forum.

0

Sanchezka
oj straszne nudne masz życie,albo jesteś jeszcze bardzo młoda
Dziękuję za 4 najwspanialsze lata mojego życia HMMMMM

0

Podobno Alexis nie udzielił żdnego wywiadu,został on zmyślony przez prasę,to słowa jego menadżera.

0

Super bo już się bałem że iceman znowu coś napisze

0

0

witekR
To niestety musisz zmienić klub któremu kibicujesz bo piłka nożna to pieniądze,a w Barcelonie wpłaty dla piłkarzy są ogromne,to skąd brać na to pieniądze,reklama to świetne wyjście z sytuacji jak się ma takie długi.No chyba że ty chcesz płacic zawodnikom,trenerom itd itd itd

0

A jaki jesteś biały?

0

barcaok już się znudził swoimi wygłupami,bo widział że został zlekceważony i mama zawołała do spania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?