0

Nie wiadomo ja pierwszy raz widzę tego użytkownika,pewnie kibic innej drużyny i spamuje.

0

barcaok
nie zaśmiecaj !wypowiedziałeś się ok ,ale nie każdy musi myśleć tak jak ty!!

0

całkiem możliwe i ręce im się trzęsły i nie mogli trafić w minus.

0

whatis
Widzisz jak napisałem to samo prawie kilkanaście postów niżej to dzieciarnia na tej stronie minusowała mnie.Lepiej jak opuści euro,niż miałby dostać kontuzji na euro i jeszcze pogorszyć sprawę i stracic połowę następnego sezonu!!!

0

Ludzie bawią was te minusy jeszcze,to jesteście dziećmi bo dla nich to stworzono.

0

Dobrze że Puyol odpocznie sobie przed nowym sezonem. Lepiej że teraz złapał kontuzje niż miałby ją złapać na Euro.Oczywiście jak już musiał ją mieć.Oby doszedł do siebie na nowy sezon.

0

JuniorFCB
Jak najbardziej piszesz prawdę o Pepu,bez wątpienia jest to najlepszy trener na swiecie i pewnie w histori Barcelony.Ale ja piszę o czasie w jakim odszedł.Moim zdaniem mógł odejść rok temu jak wygrał LM,albo poczekać jeszcze rok i zdobyć LM w następnym sezonie.Bo odchodzi w trudnym czasie dla Barcelony.A tak naprawdę nie wiemy co zmusiło go do odejścia,może podjoł decyzję dawno temu,a może niedawno.Tego nie wie nikt.Właśnie dlatego biorąc dobro kibiców a przede wszystkim samych piłkarzy mógł poczekać z odejściem jeszcze rok.

0

o czym wy ludzie piszecie jaki Fabregas odejdzie jaki Alexis ludzie opamiętajcie się wiecie co to jest PLOTKA TRANSFEROWA,gazety się tym żywią.

0

A jak dla mnie to troszeczkę uciekł.Mógł odejść rok temu,albo za rok.Jak byśmy wygrali coś ważnego.

0

Media robią szum w koło tego wszystkiego,a wy w to wierzycie.Na jakiekolwiek decyzje trzeba poczekać jak Pep odejdzie i Tito spotka się z zarządem.Wtedy zapadną decyzję,a co siedzi Vilanovie w głowie wie tylko on.Może nikt nie odejdzie,a może wszyscy,takie gdybanie.

0

Nie tobie ice man oceniać co zrobił Rosell,a,czego nie,po wczorajszym meczu.Nie zapominaj że on jest prezydentem! Ty jesteś tylko redaktorem tej strony a panoszysz się więcej niż on.

0

1 0 DLA GRENADY

0

Ice man zawsze obstawia jak w ping ponga.

0

Skąd plotki o sprzedaniu Alvesa?

0

Najlepsze- SMUDA OGŁOSIŁ KADRE.
Najgorsze-nie ciesze się z tego że Smuda ogłosił kadre bo jest beznadziejna,ale z tego że wszędzie piszą o tym,a nie że real wygrał ligę.

0

Leo przynajmniej dzieci nie kupuje!!

0

Brawo świetny mecz i cieszą 3 bramki Leo.

0

Logiczne że Guardiola,kto jest trenerem do cholery.

0

Dla osłody LEO Mógłby strzelic ze 3 dzisiaj.

0

Kimu,szacunek dla Mau nadejdzie jak ligę wygra,jeszcze nie wygrał.Zaprzeczasz sam sobie.

0

ps,też nie przepadam za Karanką,ale lubię prawdę.

0

To to brawo panie i panowie,jeden szczeka i krytykuje,inna pisze nie na temat,ale plusiki nazbierała hurra.A Pan redaktor,czytaj pismak albo tłumacz,zapomniał wkleić całej konferencji Karanki.Dlaczego?Może aby rozdać kilka banów,może aby szerzyć nienawiść?
Nie wiadomo,ale niestety lepiej czytać prawdę ,albo nie czytać wogule.
CZEKAMY NA SPROSTOWANIE Panie Kamilu Barański.
Przynajmniej kilka osób,

0

whatis
jesteś w stanie dać linka do całej wypowiedzi po polsku lub angielsku.

0

A swoją drogą te ostatnie 10dni było mocno zawirowane.oj mocno.
A jak popatrzeć na Guardiolę z początku a teraz z ostatnich kilkunastu kolejek widać po nim że już nie ma tej siły radości co na początku.
Niech sobie dychnie chłopak i nacieszy się rodziną,i tak będzie przy piwie służył pomocą Titovi.

0

Bo Mau robi łaskę że idzie na konferencję,to świadczy o jego szacunku do samego Realu bo to ich on reprezentuje.

0

hahaha no Wagner jest totalnie odlotowy w tej swojej sukni,.

0

a ja jestem ciekawy jak Tito wygląda w gajerku! czy wyskoczy na mecz jak Smuda w dresie!

0

olek 1
po co piszesz tutaj o Mau?

0

fajny artukół o Tito polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?