BARCELONISTA31
Dołączył/a: lipiec 2010
SKOCZOW
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mati czy jak ci tam
tym prowokuję że jest debilnie z twarzy prowokatorski,czyli byle ujęcie jego geby i to wystarczy.hahhahha
0
Kurwa 1 dobry mecz kryśki i już Bóg futbolu,co niektórzy są ...............
0
a po co mamy ich prześcigać w bramkach?
0
myślę że ten temat jest ważniejszy nuiż mecz,także nie widzę problemu aby o Abidalu pisać tutaj!!!
0
Od około 10:00 trwa operacja przeszczepu wątroby francuskiego obrońcy. Abi otrzymuje wyrazy wsparcia z całego świata, a jeszcze dziś postarają się go wspomóc kibice zasiadający na trybunach Camp Nou, którzy w 22. minucie wstaną z miejsc i zaczną klaskać dla Abidala, aby wspomóc Erica i jego rodzinę w tej najtrudniejszej walce.
Dlaczego na ten temat nie ma żdnej wzmianki na stronie??
0
Od około 10:00 trwa operacja przeszczepu wątroby francuskiego obrońcy. Abi otrzymuje wyrazy wsparcia z całego świata, a jeszcze dziś postarają się go wspomóc kibice zasiadający na trybunach Camp Nou, którzy w 22. minucie wstaną z miejsc i zaczną klaskać dla Abidala, aby wspomóc Erica i jego rodzinę w tej najtrudniejszej walce.
Sorki że skopiowałem,
0
dlaczego nie ma jeszcze art o dzisiejszym meczu.?
0
Popieram KubaKsk8
Ja mam i phona apple i też bym chętnie skorzystał z tej aplikacji.
0
oj jak miło patrzeć na potknięcie rywala,coraz cieplej się robi,kwiecień plecień poprzeplata,trochę zimy trochę lata
ha
0
innym razem popiszey bo muszę lecieć napiszę ci na priv hej
0
popieram
0
jesteś żałosny i nie będę więcej odpowiadał na twoje zaczepki,dlaczego bo nie mam ochoty i tyle,a prawda jest taka flustracie że prawa dla ciebie powinny być oddzielnie przyznawane bo jesteś......dopasuję do świąt
BARANEM.
0
A ja straciłem do nich szacunek jak przyszedł Maurinjo i sprzedali Raula w takim stylu bez pożegnania.
0
bartaz
święta są nie masz rodziny ani nikogo bliskiego aby posiedzieć przy stole,a nie prowadzić marne prowokacje.to robi się nudne,idż na stronkę RM.PL i tam przeżywaj dzisiejszy mecz swojej drużyny a nie wkurwiaj ludzi tutaj,ok!!
0
Nie wiem czy ktoś już wspomniał,ale Juve liderem.Bravo
0
pecha to miał .....że musisz tam iść dziś w sobotę.
0
te mroowek17
będziesz ten sam post pisał ile jeszcze razy.
nie nudz
pozdro
0
bo momógł im strzelić bramkę honorową.!!
0
Milan wtopił z pomocą sędziego hahahahha
0
Bo strzelił więcej karnych,za co zostanie najlepszym,już zapomniałeś czego dokonał w Lidze mistrzów np.cofnij się dalej a nie 3 mecze,pozatym z Milanem strzelił 2 ,a podejrzewam że z takim słabym zespołem z Cypru strzelił by pewnie spokojnie z 5-6 w dwa mecze.Nie oceniaj piłkarza co 3 kolejki ylko za cały sezon.
0
Każdy o czymś marzy.
0
Nasza Barca to taki zespół że może wygrać wszędzie i z każdym,ale też niekiedy może wszędzie przegrać,dlaczego.Ponieważ niekiedy nasza obrona traci głupie bramki,gramy niekiedy zbyt ofensywnie przykład gol z Milanem,z niczego,po ładnej akcji.Uważam że ogromnym plusem jest dla nas pierwszy mecz wyjazdowy z chelsea, musimy strzelić bramkę w Londynie i bedzie z górki.Nie liczę na powtórkę dramaturgi z ostatniego półfinału bo chelsea to już nie ta sama drużyna,ale nadal niebezpieczna.pozdr
0
pięknie gra Benfica,wolę ich w półfinale.
0
pomodor
pomógł bym ,ale nie wiem
0
a Ja meczyk obejrzę w knajpie na telebimie,w Uk na tv SKY
.POZDRAWIAM I WYCHODZĘ JUŻ NA ROZGRZEWKĘ,HEJ
0
bidon
bylem wsioku na Wembley w tamtym roku a ty byleś kiedys na Finale jakimś,coooooo
0
sorki że nie w temat Milan remisuje w lidze,
0
Prezydeny Osasuny czytaj powyżej!!
Każdy ma prawo do własnego zdania,niech sobie gada oby odebrał punkty Realowi a my już zrobimy resztę.
0
właśnie coś Fabs mało grywa,może kiler na wtorek odpoczywa.
0
bo nie na odwrót