0

mati czy jak ci tam
tym prowokuję że jest debilnie z twarzy prowokatorski,czyli byle ujęcie jego geby i to wystarczy.hahhahha

0

Kurwa 1 dobry mecz kryśki i już Bóg futbolu,co niektórzy są ...............

0

a po co mamy ich prześcigać w bramkach?

0

myślę że ten temat jest ważniejszy nuiż mecz,także nie widzę problemu aby o Abidalu pisać tutaj!!!

0

Od około 10:00 trwa operacja przeszczepu wątroby francuskiego obrońcy. Abi otrzymuje wyrazy wsparcia z całego świata, a jeszcze dziś postarają się go wspomóc kibice zasiadający na trybunach Camp Nou, którzy w 22. minucie wstaną z miejsc i zaczną klaskać dla Abidala, aby wspomóc Erica i jego rodzinę w tej najtrudniejszej walce.


Dlaczego na ten temat nie ma żdnej wzmianki na stronie??

0

Od około 10:00 trwa operacja przeszczepu wątroby francuskiego obrońcy. Abi otrzymuje wyrazy wsparcia z całego świata, a jeszcze dziś postarają się go wspomóc kibice zasiadający na trybunach Camp Nou, którzy w 22. minucie wstaną z miejsc i zaczną klaskać dla Abidala, aby wspomóc Erica i jego rodzinę w tej najtrudniejszej walce.

Sorki że skopiowałem,

0

dlaczego nie ma jeszcze art o dzisiejszym meczu.?

0

Popieram KubaKsk8
Ja mam i phona apple i też bym chętnie skorzystał z tej aplikacji.

0

oj jak miło patrzeć na potknięcie rywala,coraz cieplej się robi,kwiecień plecień poprzeplata,trochę zimy trochę lata
ha

0

innym razem popiszey bo muszę lecieć napiszę ci na priv hej

0

popieram

0

jesteś żałosny i nie będę więcej odpowiadał na twoje zaczepki,dlaczego bo nie mam ochoty i tyle,a prawda jest taka flustracie że prawa dla ciebie powinny być oddzielnie przyznawane bo jesteś......dopasuję do świąt
BARANEM.

0

A ja straciłem do nich szacunek jak przyszedł Maurinjo i sprzedali Raula w takim stylu bez pożegnania.

0

bartaz
święta są nie masz rodziny ani nikogo bliskiego aby posiedzieć przy stole,a nie prowadzić marne prowokacje.to robi się nudne,idż na stronkę RM.PL i tam przeżywaj dzisiejszy mecz swojej drużyny a nie wkurwiaj ludzi tutaj,ok!!

0

Nie wiem czy ktoś już wspomniał,ale Juve liderem.Bravo

0

pecha to miał .....że musisz tam iść dziś w sobotę.

0

te mroowek17
będziesz ten sam post pisał ile jeszcze razy.
nie nudz
pozdro

0

bo momógł im strzelić bramkę honorową.!!

0

Milan wtopił z pomocą sędziego hahahahha

0

Bo strzelił więcej karnych,za co zostanie najlepszym,już zapomniałeś czego dokonał w Lidze mistrzów np.cofnij się dalej a nie 3 mecze,pozatym z Milanem strzelił 2 ,a podejrzewam że z takim słabym zespołem z Cypru strzelił by pewnie spokojnie z 5-6 w dwa mecze.Nie oceniaj piłkarza co 3 kolejki ylko za cały sezon.

0

Każdy o czymś marzy.

0

Nasza Barca to taki zespół że może wygrać wszędzie i z każdym,ale też niekiedy może wszędzie przegrać,dlaczego.Ponieważ niekiedy nasza obrona traci głupie bramki,gramy niekiedy zbyt ofensywnie przykład gol z Milanem,z niczego,po ładnej akcji.Uważam że ogromnym plusem jest dla nas pierwszy mecz wyjazdowy z chelsea, musimy strzelić bramkę w Londynie i bedzie z górki.Nie liczę na powtórkę dramaturgi z ostatniego półfinału bo chelsea to już nie ta sama drużyna,ale nadal niebezpieczna.pozdr

0

pięknie gra Benfica,wolę ich w półfinale.

0

pomodor
pomógł bym ,ale nie wiem

0

a Ja meczyk obejrzę w knajpie na telebimie,w Uk na tv SKY
.POZDRAWIAM I WYCHODZĘ JUŻ NA ROZGRZEWKĘ,HEJ

0

bidon
bylem wsioku na Wembley w tamtym roku a ty byleś kiedys na Finale jakimś,coooooo

0

sorki że nie w temat Milan remisuje w lidze,

0

Prezydeny Osasuny czytaj powyżej!!
Każdy ma prawo do własnego zdania,niech sobie gada oby odebrał punkty Realowi a my już zrobimy resztę.

0

właśnie coś Fabs mało grywa,może kiler na wtorek odpoczywa.

0

bo nie na odwrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?