0

Nie trzeba być na Camp Nou, żeby być razem z nimi :)
czekam na plusiki

0

jestem oceniany dokładnie 15 razy i mam 13 minusów,czy to takie dziwne że mam takie zdanie czy tak ciężko to zaakceptować co??? po co te śmieszne minusy nie żeby mi zależało na nich i odwrotnie ale i dla was po 1,pozdrawiam

0

wiadomo że ludzie przybędą dziecinne nawoływania naszych piłkarzy.

0

Fabs był na ławce,pewnie Pep go oszczędzał na ligę.pewnie zagra za Iniestę i Xaviego razem z Thiago.

0

Dlaczego większość pisze że Milan jest bliżej od awansu od nas?Przecież to oni nie wygrali pierwszego meczu u siebie powiem więcej zostali zdominowani przez nas na własnym boisku przy takim dopingu własnej publiczności.Teraz to Milan jedzie do Nas i trzeba wygrać ten mecz,jak każdy inny.To Barcy się boją inni a nie na odwrót! Wniosek prosty faworyt jest jeden.BARCA
pozdrawiam

0

co za barany mnie minusują nie wolno pożartować sobie hmmmmmm

0

hahahaha to Leo odchodzi z Barcy i jeszcze musi mieć testy,a nie mogą obejrzeć jego wiedeo,,a może w klubie nie ma tv.haha

0

Z czego oni się tak cieszą przecież ledwo biegali pod koniec. Na camp nou obstawiam spokojny wynik 2 do 3 bramek przewagi,kontrolowaliśmy mecz graliśmy w dziadza na ich 20 metrze całą pierwszą połowę,zabrakło strzałów z dystansu,chyba w szatni pep im podpowiedział albo kazał nie wchodzić z piłką do bramki bo iniesta zaraz na początku 2 połowy strzelił z dystansu co w pierwszej połowie było by nie do pomyslenia.We wtorek Fabs zamiest Keity i będzie okej,ale teraz czas na ligę.pozdrawiam

0

brawo chłopaki milan to nie byle kto,będzie awans na camp nou stawiam 3 do 1

0

na polsacie otwarym człowieku

0

podobno Silva ma kontuzję i ma nie grać z nami,ale może to tylko gra wstępna Milanu.

0

już mam

0

dlaczego nie ma wzmianki o konferencji przedmeczowej Pepa??

0

0

podobo 1 żółta dla Robbena przypisana jest Sennie!!

0

podobno pierwsza żółta dla Robbena to kartka dla Senny była

0

a i wasze serwery są do bani przepraszam za słownictwo

0

w Barcelonie coraz cieplej tylko -6 pozdrawiam

0

a na stronie znowu bałagan wczoraj nie można było wejść po meczu,co z tymi nowymi serwerami są czy ich nie ma??

0

brawo nareszcie szczęście sprzyja nam trochę,to doda niepewności realowi,a Nam skrzydeł.Może jeszcze w tym tyg coś się zmieni w tabeli,real gra z Villareal.pozdro

0

oby w szatni gadał co innego zawodnikom!! ale mnie jako kibica denerwuje takie gadanie

0

ten pan jest żałosny jak cholera,jak on woli grać z Barceloną zamiast Bayernu to szkoda mi go,bo chyba nie lubi jak jego drużyna ma szanse na zwycięstwo,mydli oczy a to dopiero 1/4 co będzie się działo póżniej,ojjjjjj
jednak jak nie ma realu w jakichkolwiek rozgrywkach to jest cisza i spokój,zero piepszenia itp.

0

powodzenia ja mam 5 aplikacji bo w tamtym roku miałem tylko 1 bilet a jakiś kolo chciał mi za niego zapłacić 2tys funtów gotówką godz przed meczem,ale nie sprzedałem,może w tym roku wygram ze 2,to jeden puszczę w obieg,pozdro

0

sorki panowwie za pożno wróclem do kompa na stronce uefy aplikować się można bylo o bilety i losują po 70 euro najtańsze taka ogólna pula byla od 1marca do dzisiaj można bylo składać wnioski.tak wygralem bilet rok temu na wembley.

0

ZA 45 MINUT kończy się możliwość aplikowania o bilety na finał,śpieszcie się .

0

ZA 50 MINUT kończy się możliwość aplikowania o bilety na finał,śpieszcie się ja aplikuję o 4szt,rok temu oglądałem finał z trybun wembley ,oby mnie wylosowali.

0

kireczka dzięki,ale nie wypowiadaj się za was wszystkich bo cię znienawidzą twoji koledzy biali.

0

ostatnie akcja napoli niemal kopia naszej akcji z golem iniesty tylko bez dośrodkoania

0

czy zazdroszczę hahaha nie bo bylem ta kawie z xavim 4 lata temy.

0

CONDEMNED
Napewno tam byleś o tej godzinie,a nie o 8,04,Gratulacje,ale po co te przechwalanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?