0

FaneQ,
To niezłym musisz być kretynem,że piszesz o tym tutaj,zamiast płakać w kącie.

0

bbartuś
A nie wiesz czy ten trening był wieczorem?

0

mosquito1234
Tak był u mnie,ale już ją wygonilem bo lecą kuchenne rewolucje.

0

wam wszystkim opsssss
to pisała dziewczyna bibel 445 bo siedzi teraz u mnie przepraszam za nią.

0

PATRYKO
Tak ciężko poszukać w komentarzach?

0

Piotruś-BARCA
Mi też coś kup jak zarządzasz kasą w klubie.

0

Pojebane przepisy piłkarz który wystapił na euro powinienen mieć zakaz gry w 2 wielkim turnieju w tym samym sezonie.Dla dobra klubu i samego piłkarz,wiadomo głupio odmówić jemu samemu bo to repr bla ble i klubowi bo łatwo urazic piłkarza.

0

El Madridista
Nuda a co el jarek nie wyjebal dzisiaj nic prowokacyjnego na rm.pl?

0

Ludzie takimi witamy,dzięki itp zasmiecacie tylko miejsce na forum,to jest normalne,jak macie coś do napisanie napiszcie przynajmniej ze 2 zdania,a nie witamy .

0

Kompletna głupota nie jedzcie do Londynu bo wrócicie w trumnach,tam tylko rasizm i bijatyki na ulicach,palenie i okradanie sklepów....

0

ewentualnie można doliczyć Albe ale on generalnie był piłkarzem Valencii w czasie Euro
hahaha

0

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18668987
popatrzcie fajny filmik na bbc podsumowanie emocji na euro 2012

0

Na mnie największe wrażenie zrobila akcja Alby na 2-0 i jego kurwica z połowy boiska.Transfer w trakcie realizacji a ja już mam wrażenie że na maxa udany.

0

Helu a na ilu stronach barcy ty działąsz?

0

W\ przerwie koniecznie zmienić iwańskiego bo nie da się słuchać spuscizny nad Ronaldo na 70 metrze

0

KingLeonidas
Wiesz dlaczego redakcja nie reaguje,bo sama w jakiś sposób namawia do takiej dyskusji,patrz tutuł i zdjęcie,po co taki artykuł na tej stronie,wystarczyło napisac awans Portugali.

0

culelbn
za całym szacunkiem po co sie wpieprzasz,

0

To ty masz w profilu datę urodzenia 92 także sprawdż moja i zostawię to bez komentarza,albo jesteś kłamcą,albo ty idż spać prowokatorze.

0

Pomyliłeś mati zapytanie z prowokacją!
A zachowanie kryśki przypomina 13 letnie dziecko.nie tłumacz go.

0

0

Oby tylko del bosque sie ogarnoł,to hiszpania im pokaże w 1/2.

0

Możliwe że Iwański,czyli Iwański idiota.a ten drugi?

0

Jońca to był sprawdzałem i tak się przedstawił angole z ukraina

0

Jacek Jońca i Jacek Zieliński.
Najbardziej gówniany komentarz który słyszałem,w meczu Anglia-Ukraina,tak stronniczy że myślełem że Jońca zrobi runejowi laske.masakra

0

Nie tylko bo kolegi żony sie nie rusza jaką dziwką by nie była!!

0

za brata oczywiście

0

Podda się podda z Hiszpanią w1/4
Angole to frajerzy,a Terry to już całkowity,pajac i wulgarny jebaka cudzych żon,na miejscu Ferdinanda złamał bym mu nogę w lidze kosztem kilku meczy .

0

A autor tekstu chyba ma kaca bo z tego co pamiętam cały sztab Hiszpani narzekał,Ramos też,Arbeloa też,Xabi Alonso też itp itp
na murawę w Gdańsku!

0

Queras
Ty jesteś z madrytu,chyba tak to zapytaj muła i jego pieska!

0

nowy19pl
Nie masz tutaj racji,bo murawa w Gdańsku była nierówna i nie dobra nie chodzi tutaj o same podlewanie,oglądałeś mecz to pewnie widziałeś,a to nie jest 4 liga tylko euro i uefa powinna zadbać o Gdańsk dużo lepiej,bo murawa tylko w Gdańsku jest zła!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?