0

luki123
czekam z niecierpliwością na ten filmik:)

0

thrillero- horror z happy endem:D ale przyznam ze tak ciekawego meczu dawno nie widziałem! Alexis pokazał na co go stać:)asysta i brama- a jakby Fabs strzelił to by miał 2 asysty:] lubie go, ba! uwielbiam:D

0

nie podobała mi się zmiana Sancheza:/ całkowicie niepotrzebna- mógł już Cuence zmienić jak koniecznie Messiego chciał wpuszczać. Kupiony za ogromną kase a nie może się ograć bo nie ma kiedy! Z wychowankami Pep umie postępować ale z piłkarzami kupionymi już nie bardzo...

0

jak większość użytkowników razi mnie krytyka Sancheza a milczenie na temat Messiego! podobnie jak komentatorów na Sport Klubie- co chwila: "oj jaki ten Sanchez kiepski, o matko co on robi..." ale jak Leo sobie cały mecz spaceruje po boisku to słowa krytyki nie słyszałem z ich ust- o przepraszam, pod koniec meczu padło tylko stwierdzenie że słabszy dzień Messiego:/ Tutaj również widzę to samo w ocenach zawodników. Alexis faktycznie zagrał źle ale chociaż wracał się i walczył o piłki (starał się)- był to mecz poniżej przeciętnej ale uważam że za starania, zaangażowanie i podanie po, którym Iniesta mógł strzelić brame powinien dostać "4". Messi również poniżej przeciętnej i również przez podanie do Pique, które mogło zaowocować golem powinna być tylko "4".

0

ciekaw jestem jak zagłosowałby sam Cristiano Ronaldo gdyby miał taką możliwość:]

0

Ibra, taki burak a przynajmniej uczciwie zagłosował:) Co do jego głosów na piłkarzy to tak czułem że i tak wskaże Messiego ale że Guardiole jako najlepszego trenera?! niespodzianka nie z tej ziemi:)

0

mam nadzieję że Pep nie zlekceważy Osasuny! W końcu jest na 5 miejscu w tabeli wyprzedzając Seville, Athletic Bilbao czy Atletico. Łątwy rywal to to z pewnością nie jest.

0

bardzo mu wszyscy współczujemy i życzymy powrotu do zdrowia! Ale teraz ważniejsze jest raczej to co dzieje się z Sanchezem-dajcie jakieś info co z nim i ile nie zagra?

0

@ fabregasbarca
mnie się wydaje że Kaka chciał rzucić piłkę przechodzącemu sędziemu ale ten nie zaczaił i piła spadła na Xaviego:) tak mi się wydaje chciaż może być inaczej.
A zachowanie Marcelo- dno i wodorosty poziomu kultury osobistej i umiejętności przegrywania...

0

Ale co do pierwszego miejsca Zidane'a to chyba nikt nie ma wątpliwości:)

0

@ Harpagan
dlaczego niby wg Ciebie Messi nie zasłużył by być tak wysoko??3 razy wygrywał Ligę Mistrzów- co prawda w 2005/2006 nie grał bo Barca wyczerpała limit na zagranicznych piłkarzy ale był częścią zespołu i medal dostał. W 2008/2009 wygrał LM, w której został królem strzelców (9goli w tym jedna w finale). W 2010/11 również wygrał LM, zdobył 12 goli (jedna w finale) i ponownie został królem strzelców. W każdym meczu chłop czaruje techniką, szybkością i jest liderem ataku swojej ekipy. Czego Ty byś więcej chciał?
Pozdro i bez napinek:)

0

Pyrzo_Barca
zgadzam się z Tobą. Fabregas w ogóle musi być w pierwszy składzie na Real- silny fizycznie a z ligi ang przyzwyczajony do ostrej gry. Villi dałbym szansę w od początku ale jesli do 60 min nic ciekawego by nie pokazal wpuścilbym Alexisa. Sanchez świetnie potrafi się zastawić- zwłaszcza w polu karnym co przy faulujących piłkarzach z Madrytu może zaowocować karnym:) no i te jego techniczne strzały:)

0

jeśli mówił szczerze to chłopak jest naprawdę poukładany:)

0

0

na usta ciśnie mi się jedno słowo: ZAWODOWIEC:) profesjonalista pełną gębą;)

0

@ tomczol - dzięki za rzetelne info;)
poszukałem trochę i faktycznie - Podczas gry w Club Brugge, Dany Verlinden zachował czyste konto przez 1390 minut, nie dał sobie strzelić gola od 3 marca do 26 września 1990 roku!!!! VV ma powinien teraz nowy cel sobie wyznaczyć;)

0

a wiecie może jaki jest Europejski rekord czystego konta? no i kto go osiągnął oczywiście;)

0

@ Croocers
w pełni się z Tobą zgadzam że Pedro ni jest na poziomie Barcy- owszem stara się bardzo,walczy i biega jak szalony ale niestety nie zasługuje na podstawowy skład. Czekam z utęsknieniem na powrót Alexisa i Affelaya:)

0

artykuł o liderującym Levante a obok nie aktualna tabela z Levante na 2 pozycji:P

0

Świetne są te stare koszulki (fot.) reprezentacji Hiszpanii. Wie ktoś może czy można je jeszcze kupić gdzieś?

0

@ Looky
dzięki za info:) niewiedza z mojej strony- trzeba będzie zapoznać się z regulaminem... Sorki dla moderatorów:)

0

naruszenie regulaminu dostałem za to że upomniałem redakcję o zmianę tabeli! moderatorzy by się wstydzili. To resztę osób komentujących tabelę również proszę upomnieć:/

0

0

bez-l --dzięki;)

ładnie się przedarł przy akcji na 0:3- w sumie miał spory udział przy tym golu:) widać że ma chłopak szybkość

0

kto grał z numerem 35?? oczywiście w Barcelonie:)

0

słabo widzę ten mecz w wykonaniu Barcy. Ani jednego meczu rozegranego w podstawowym składzie przed sezonem wróży klęskę:/

0

Witam wszystkich- mój debiut na fcbarca.com ;)

Chciałbym poruszyć temat czy Pep obrał dobrą taktykę że zespół ani razu nie rozegrał spotkania w pierwszym składzie?? Real zgrywał się z meczu na mecz-też nie wiem czy dobrze bo praktycznie nie mieli wakacji. Ale rozegranie pierwszego meczu o Superpuchar Hiszpanii z REALEM(!) po przerwie wakacyjnej bez wcześniejszego meczu o pietruszkę może skończyć się tragiczne w skutkach:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?