BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te "chłopaczki" z Barcy B to przyszłość naszej BlauGrany:) Po co kupować np. Thiago Silvę czy Bale'a? Należy tylko kupić Albę na lewe skrzydło bo Abi już raczej nie wróci:( Na środku po odejściu Puyola może grać Masche z Pique a na zmiany Fontas, Bartra. Zmiennik Alvesa -> Montoya, zmiennik Alby -> Muniesa:)
I nie ma potrzeby wydawać milionów na piłkarzy, którzy tak na prawdę nie są nam potrzebni.
0
Robertfrbdg
Muszę się nie zgodzić, niestety. Zauważ, że Pep sobie upatrzył Cuence i jak dla mnie dopóki Guardiola nas trenuje to częściej będzie grać Isaac niż Cristian, nie mówiąc już o tym że z tego co widzę to Pep preferuje tego pierwszego nawet ponad Alexisa. A wszystko jest"niestety" bo ja tam akurat Cuence najmniej z nich wszystkich lubię, chociaż ma chłopak wielki talent:)
0
ja bym w tym meczu zaryzykował i dał odpocząć Alvesowi na rzecz Montoi:-)
0
wiem ze to czysty optymizm ale jestem bardzo spokojny o wynik dwumeczu z Chelsea:-) bardziej ciekawi mnie konfrontacja Bayernu z Realem. Cos czuje ze jak niemcy zagrają swoją niemiecka defensywę to Real moze nie awansować... I prawde mowiac wcale bym nie żałował ze ominie mnie lojalne GD:-P bede kibicował Bayernowi z całych sił:-D a Barca? Mysle ze wygrają oba mecze z anglikami:-)
0
niemiaszki przechodzą dalej a potem eliminuja Real i w finale z Barca:-)
0
Ja to widzę tak: Na lewej obronie Puyol, w środku Masche i Pique po prawej Alves. Jeśli Pique zagra jak z Bilbao a Alves nie będzie zostawiał "dziur" to bramki nie stracimy:) Myślę, że w ataku obok Messiego i Alexisa zagra w końcu Cesc. Środek tradycyjny jak jajka na Wielkanoc- Busi, Xavi i Iniesta:)
VISCA EL BARCA!!!!!!
3:1 i jazda na Benfice/Chelsea:D
0
Iniesta coś słabo gra i niech sobie odpocznie na Milan. Za Pedo Fabregas i skład optymalny:)
0
DZEJSONNN
A propos Bojana- mi go jakoś nie brakuje:P zawsze byłem zwolennikiem jego talentu i dalej chłopaka lubię ale tyle szans co on dostał to już przesada. Kilka lat i nie potrafił się przebić. A patrz taki Tello czy Cuenca? po 2 mecze i już praktycznie rola zmienników zapewniona i nadzieja (prawie pewność) na pierwszy skład:)
0
Dajcie spokój- co to za klasyfikacja?! Bądźmy obiektywni- po Messim najlepszy jest CR7, czy ktoś tego chce czy nie:P
0
A tak na marginesie- jak typujecie??
Ja 3-1. Pierwsze 3 dla Barcy potem honorowy Milanu i ciśnienie do końca:D
0
A jakby nie szła gra to w ok 70 minucie wpuścić Tello- na zmęczonych obrońców jak znalazł:)
0
Chłpaki DAMY RADĘ;) trzeba zagrać 4 obrońców z czego Alves niech będzie głównie obrońcą. W środku bez Keity tylko bardziej ofensywnie- Busi, Xavi i Iniesta:) Atak- Messi, Alexis i myslę że powinien zagrać Fabregas- potrafi się zastawić, jest silny i dobrze gra głową.
Bilbao też jest zmęczone po wczorajszym meczu więc myślę, że aż tak bardzo nie dadzą nam się we znaki jutro.
Swoją drogą- mam nadzieję że zgarną Ligę Europejską:)
0
Luiz na tym zdjęciu wygląda jakby wszedł na pierwszy poziom Super Sayanina:D
0
bartosz
tez to mamy:-P ale zebys był spokojny to powiem ci ze wygraliśmy ten mecz 0:2 a następnym spotkaniem bedzie mecz na wyjeździe z AC Milan w środę w ramach LM o 20:45:-D
0
Do "najlepsze" wyraźniej podkreslilbym pojawienie sie na boisku Montoy! chłopak zagrał mega mecz i jak dla mnie to udowodnił ze zasługuje na pierwszy skład-albo przynajmniej regularne zmiany:-) w obronie nie do przejścia a w ataku wielkie wsparcie. Ten wslizg w końcówce w roku karnym uratowal gola:-) troszkę mało pewności siebie w ofensywie ale to pewnie z racji mniejszego zgrania z zespołem. Montoya to przyszłość naszej defensywy!
0
gdybyśmy byli "biali" to należałaby zrobic po tym meczu cichy protest w mediach żeby cały swiat wiedział ze tylko nas sedziowie krzywdzą:-P
0
skład pierwsza klasa:) czuję że dziś Alexis ustrzeli jakiegoś pięknego gola:)
0
@ aslav
Też oglądałem mecz Betisu z Realem i powiem ci że mnie mało szlag nie trafił:P jak można nie zauważyć w meczu 2 karnych? a ta ostatnia akcja to już szczyt! piłka odbiła się od 2 rąk Ramosa a wcześniej szurnęła po ręce Marcelo (ale on miał chociaż schowane więc tego miał prawo nie odgwizdać). Betis grał dobrze, chociaż widać było różnicę w wyszkoleniu technicznym. Wydaje mi się że gdyby zagrali troszkę ostrzej to remis by uratowali:)
Co do Pedro... Ja nie wiem jak piłkarz w takiej dyspozycji robi w pierwszym składzie najlepszej drużyny na świecie :S to że biegał bez wytchnienia i dawał z siebie wszystko to nie wystarczy! mnie jak by nagle Barca zaprosiła do pierwszego składu to zabiegałbym się na śmierć i nie odpuszczał żadnej piłki co nie znaczy że się nadaję do wyjściowego składu:P Przełamywanie się swoją drogą ale nie przez 10 meczy!
0
eeee to już prędzej pójdzie do Interu. A najlepiej niech ogłosi że zostaje u nas i będzie najlepiej:)
0
nika
słusznie- najlepiej żeby poszedł do Milanu wtedy dołożyć z 20mln i Silva do nas:-)
0
@ patryk
nie wiem czemu zostałeś tak zminusowany:/ podzielam Twoje argumenty przemawiające za zostaniem Pepa tyko żeby on sobie czegoś innego nie wymyślił;)
0
dzięki;) pewnie takie będą w sezonie 2013/14
0
wjemrzenje
WOW!!!! świetne!!! Piękne- chyba wszystkie 3 bym kupił:D
dołączam się do pytania u99artur1 - skąd tą fote masz?
0
dawno takiej paskudnej koszulki Barca nie miała:/ najfajniejsze z ostatnich lat to te z żółtym wykończeniem kołnierzyka i rękawów ( 2010/2011). Obecne tez są niezłe:) No ale o gustach się nie dyskutuje- każdy ma swój.
Barcę i tak będziemy kochać niezaleznie od koszulek:D
0
i to jest najlepszy piłkarz świata:D a CR7 dzisiaj delikatnie mówiąc nie błyszczał:D
0
ma 32 lata i nie gra w pierwszym składzie- ostatni dzwonek żeby wziąć za niego jakieś sensowne pieniądze. Bardzo pożyteczny piłkarz, który zawsze dawał z siebie wszystko:) Myślę, że jednak odejdzie widząc iż młodzież będzie wypychać go ze składu.
0
MisterGuardiola
Dzięki za filmik bo przyznam się że nie widziałem tej akcji:D Laska- mega skok:D
0
@marsan
masz rację:) w tym sezonie dużo "normalnych" meczy w których trzeba walczyć o 3pkt a nie jak ostatnimi czasy gdzie zwycięstwo zawsze było oczywiste:P
@ paluszek
"...piłkarze Barcelony grali zbyt wolno..." - nawet nie zliczę ile razy krzyczałem do monitora "SZYBCIEJ!" :)
@ peter13
przyznam 100% racji- dzisiaj komentatorzy byli wybitnie anty barcelońscy:/ brak obiektywizmu aż raził po uszach:/
0
dobry261
wiem ze nie poleci na kase i nie o to mi chodziło... Inter jest świetna drużyna ale w dołku-Pep miałby co tam robić począwszy od odmłodzenia składu ( oczywiscie wedle swoich upodoban) po stworzenie taktyli odpowiedniej do Serie A. Nowa drużyna,nowe wzywania. A do tego dochodzi dodatkowy (nie główny i najwazniejszy) czynnik podwojenia pensji. W druzynie arabskiej jest tylko kasa i żaden szanujący sie trener z przyszłością tam nie zagosci:-P
0
kompletna bzdura z nim jak i np RVP:-/ Barcelona to nie klub który kupuje kogos ot tak o!tu musi zajść potrzeba... a ja takowej nie widzę bo młodzież puka do drzwi pierwszego składu:-) Busqets i Masche w roli pivotow plus ewentualnie dos Santos albo od biedy Thiago a na obronę Montoya,Bartra i Fontas. jesli juz na serio kogos kupować to Albe na skrzydlo i starczy:-)