0

jak by miał 18-20 lat to mozna by go bylo wypożyczyć ale nie w tym wielu. Ogólnie rzecz biorąc-jeden z największych niewypałów transferowych :-/

0

gościu ma 24 lata! w polskiej lidze byłby dobrze zapowiadającym sie młodzikiem,ktory ciągle sie rozwija...niestety w mocnych ligach ten wiek oznacza w pełni ukształtowanego piłkarza ktory już powinien reprezentować wysoki poziom...

0

pisanie ze Montoya nigdy nie bedzie czołowym PO woła o pomstę do nieba! nie pamiętam czy to bylo w zeszłym sezonie czy w poprzedzającym go ale byla sytuacja ze Alves miał kontuzję i Martin grał duzo lepiej od niego! to był wg mnie moment w którym to Montoya powinien już pozostać na PO w podstawowym składzie. A Alves sie wyleczył i z urzędu spowrotem do pierwszego składu kaleczyć az do dziś...

0

też od razu pomyślałem- w koncu szansa dla Bartry! ale zaraz...przeciez LE z pewnością wystawi będącego w życiowej formie Pique :-/

1

po dwie bramki w każdym oczywiście :-)

2

a Alexis dwa ostatnie mecze i po dwie w każdym...jak mozna bylo sprzedać takiego piłkarza a zostawić sierot?!

0

wystarczy przypomnieć sobie jak zagrał na MŚ po pozycji DP z marszu i bez grania na tej pozycji w klubie.

0

a swoją droga to jesli by na ławce posadzić Inieste to kto miałby zagrać za niego? raczej nie mamy w składzie nikogo na tym poziomie i na ta pozycję...

0

co z Busquetsem?
On podobnie jak Iniesta nawet nie majac formy
musi grac w pierwszym skladzie bo jest w nim
od lat
no chyba sobie jaja jakies robisz :-o a od kiedy to w pierwszym składzie jest sie poprzez zasiedzenie? w każdej normalnej drużynie brak formy w kilku meczach oznacza ławkę. Na chwilę obecna to Masche zjada Busiego na śniadanie i to on powinien grać w drugiej linii gdzie byłoby z niego duzo wiecej pożytku.

0

oczywiście ze to głównie wina Lucho! Alves,Pedro i Busquets w pierwszym składzie a Mascherano znowu na stoperze zamiast za defensywnym pomocniku...no i wychodzi też słaba ławka bo nie ma kto wejść zeby zrobic różnice...

0

a powiedzcie mi jak podobała wam sie gra Alvesa? mnie osobiście szlag trafiał jak widziałem w pierwszych 20 minutach jak Munir wystawiał mu sie na skrzydle a ten albo zgrywal do środka gdzie bylo full ludzi albo zwracał... potem bylo troszkę lepiej ale jak dla mnie Alves (podobnie jak pedro) to nie jest poziom Barcelony

1

gościu ktory na 1,84 m wzrostu zamiast stać w polu karnym bedzie dośrodkowywał... niewiele sensu w tym widze...

1

brakuje mi w tym skrócie meczu jakże ważnej informacji o bramce Higuaina ktora została NIESŁUSZNIE nieuznana :-/

0

milo sie patrzy na ten entuzjazm u was ludzie :-) niestety trzeba byc realistą i spojżeć prawdzie w oczy...a prawda jest taka ze Atletico wystarczy remis i zawodnicy ze stolicy zrobią wszystko zeby go osiągnąć łącznie z lapaniem czerwonych kartek i "łamaniem" nóg przeciwnikom...a dwumecz w półfinale LM niestety pokazał ze Atletico potrafi bardzo skutecznie zgasić nasz atak. Gdzies tam po cichu w sercu jest nadzieja ze drużyna dozna cudownego olśnienia stworzy kilka akcji jak za Pepa a Atletico nie strzeli nic z kontry czy stałego fragmentu gry. Przebić sie przez autobus i nie nadziac sie na kontrę... Jak to mówią- nadzieja umiera ostatnia! Visca el Barca!

0

Redakcjo...Song faktycznie zasłużył na wyższą ocenę. Fakty mówią same za siebie: te 16 odbiorów to niesamowita liczba! w pierwszej połowie kilka razy zdarzyły mu się wpadki ale w drugiej grał za dwóch bo łatał dziury po Puyolu. Świetne interwencje we własnym polu karnym kilka razy odciążały Valdesa. A to otwierające podanie do Fabsa to po prostu stadiony świata! Wg mnie spokojnie zasłużył na 7.0.

0

FABREGAS- MVP meczu. Piękna gra, nic dodać nic ująć.
Bartra- najlepszy z obrońców- w pierwszej połowie czasem niepewnie ale w drugiej lepiej od "profesora" Puyola. Będzie z niego jeszcze sporo radości:]
Song- bardzo dobre zawody- a to otwierające podanie do Fabsa po którym Neymar strzelił bramkę- majstersztyk:] oprócz tego świetnie zabezpieczał grę obrońców i kręcił się w polu karnym- kilka razy ratował Valdesa przed interwencją.
Xavi- dno i wodorosty- jak dla mnie to na ławkę i gra jako zmiennik. Więcej szans powinien dostawać Sergi Roberto- chłopak w końcu odejdzie jak Thiago...
Alves- przeplatane dno i wodorosty z dobrą grą... Czasem tracił piłkę jak dziecko albo robił wrzutkę jak Steve Wonder by po chwili zrobić piękny rajd
Iniesta- uaktywnił się w drugiej połowie i był jednym z filarów zwyciestwa
Pedro- nie lubię tego piłkarza i jego wczorajszy występ też mnie nie zachwycił. Zdobył bramkę i miał asystę ale w przekroju całego meczu zagrał po prostu przeciętnie...Żadna konkurencja dla Alexisa...

0

ludzie bez paniki... muszą tak powiedzieć do Chelsea będzie windować cenę w nieskończoność. Zarząd wie że jeśli nie kupią stopera to socios ich zlinczują. Za Luiza dadzą nawet i 50 mln ale chcą utargować jak najmniej :]

0

@Fcmj
zgadzam się z Tobą w 100% Villa do sprzedania ale tak samo Pedro...

0

sprzedać Alexisa?? no chyba sobie jaja robice... jeden z najlepszych zawodników wczorajszego meczu! Nie wiem z jakiej racji Pedro zagrał od początku?! Przecież to jest jakaś paranoja !! to że Villa i Pedro 3 sezony temu grali dobrze a od 3 lat nie grają NIC oznacza chyba że należałby ich sprzedać. Ja wiem że wiele im zawdzięczamy i zdobyli dla nas nie jeden tytuł ale nie można żyć przeszłością! Jedziecie na Alexisa a chłopak od kilku meczy trzyma wysoką formę. A w nagrodę co? Na mecz z Bayernem Tito wystawia Pedro który formy szuka od 3 lat!!!!! No bez przesady! Przecież on zasługuje na sprzedanie od dobrych 2 sezonów! Villa to samo. Przed kontuzją był kompletnie bez formy, odzyskał zdrowie i jest to samo... Sprzedać Ville i Pedro a w zamian kupić Aguero albo tego kota w worku Neymara- może coś z niego będzie. Do tego porządnego obrońcę- albo i dwóch. Bramkarza też a Valdesa sprzedać bo za rok pójdzie za darmo:/ żadnych pomocników nie kupować. Kto wymyślił że nam pomocnicy są potrzebni?! To już niech Affelay wróci i od biedy może na pomocy grać. Zostawić SONGA bo widać że potrafi wziąć ciężar gry na siebie i wczoraj zagrał dobrze. Przyszłościowy zawodnik, który nie koniecznie będzie wiecznym zmiennikiem dla Busiego bo na chwile obecną to Hiszpan powinien być zmiennikiem Alexa.
Zmiany muszą nastąpić, ale rozsądne, przemyślane i nie pod dyktando piłkarzy zasiedziałych w drużynie i jadących na sukcesach sprzed lat. Należy obiektywnie rozliczyć z formy piłkarzy i podziękować tym którzy już się wypalili (Alves), tym którzy mają już swoje lata i raczej oczywistym jest że już formy nie odzyskają (Villa) i tym którzy są młodzi ale zgubi formę bezpowrotnie (Pedro).

0

Song ładny występ zaliczyl:-) nie bezbłędny ale widac ze lapie juz o co chodzi w grze Barcy i w przyszlym sezonie,albo i pod koniec tego, bedzie błyszczał:-)

0

A mnie już troszkę męczy to gloryfikowanie Davida. Owszem jest wielkim piłkarzem, dzięki któremu osiągneliśmy to co osiągneliśmy. Ale czy ktoś z was pamięta ostatnie miesiące jego gry sprzed kontuzji? Bo nie wydaje mi się... grał piach, wiecznie był na spalonym, odstawał prędkościowo i cały czas szukał formy. Obecnie strzelił te kilka bramek ale niestety dla niego jakoś nie pasuje on teraz do koncepcji "skrzydłowego wojownika". David to piłkarz stateczny, który powinien grać na SZPICY. Tam jest jego miejsce i tam strzelałby bramkę za bramką. Pamiętam mecz z Benficą gdzie dostał 90 minut i na 5 spalonych Barcy 4 były jego :/
Zaraz posypią się minusy ale do życia trzeba podchodzić na chłodno. Uwielbiam go jako piłkarza ale myślę że powinien odejść dla swojego dobra. W innej drużynie będzie grał na swojej pozycji i tam się odnajdzie. My mamy Alexisa, Pedro, Tello, od biedy Cuence. A do pierwszego zespołu już powoli pukają Deulofeu czy Dongou.
Tak czy inaczej; powodzenia David ;)

0

identyczną jedenastkę stworzyłem w konkursie UEFA :D

0

CristianoRonaldo HM
nie wiedziałem że mogą być 12 osobowe drużyny :P
wyrzucamy RVP i gitara;)

0

@ messi02
Twój avatar mnie rozwalił!!!!! połączyłeś 2 najlepsze rzeczy na świecie:) szacun chłopie;)

0

Bezsensowny artykuł... Llorente potrzebny nam jest jak świni siodło. Na środek ataku mamy Ville i to ucina wszelkie spekulacje.

0

Powiem tak: gdyby Wenger przeniósł się do PSG to aż boję się pomyśleć co mógłby zrobić z nieograniczonym budżetem! W Arsenalu co roku musi sprzedawać podstawowych graczy a jakoś utrzymuje tę drużynę na wysokim światowym poziomie. Jak już kupuje to tylko "przyszłościowych", młodych (czyli TANICH) graczy. Facet ma naprawdę utrudnioną pracę.

0

stelios23
constantine16
W pełni się chłopaki z wami zgadzam:) powiem więcej- Alves już po meczu z Bilbao powinien zostać ławkowiczem na zmianę z Montoya. Jak by nie patrzeć to Adriano w tym sezonie radzi sobie od Daniego dużo lepiej. Ambicja, wola walki o pierwszy skład (te diety, specjalne treningi) dały efekty i wg mnie, na chwilę obecną Adriano zasługuje na pierwszy skład bardziej od Alvesa.

0

Jak dla mnie to Alves powinien posiedzieć na ławce i obserwować stamtąd grę Adriano:) Dani strasznie obniżył loty a nasz drugi Brazylijczyk stara się jak może i widać tego efekty!

0

105/68 cm :-D jak na takim kawałku zmieści sie 22 piłkarzy i sędzia to ja nie wiem:-D

0

Dill Gang Family
Właśnie wyrównał:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?