0

raczej odejdzie... zwleka z ogłoszeniem decyzji żeby morale drużyny calkiem nie podupadły w obliczu ciężkiej sytuacji w lidze (choć ja wciąż wierzę w zdobycie mistrzostwa:) Dodatkowo w Interze bedzie mial dwa razy większe zarobki niz u nas-to z pewnością tez jakoś wpłynie na jego decyzję. Chociaz osobiście uważam ze w innym klubie nie bedzie juz tak błyszczał.

0

moc Messiego tkwi w tym że potrafi i strzela silnym zespołom! w przeciwieństwie np do CR7, który większość goli zdobywa z patafianami ;P

0

po tym co pokazują Tello i Cuenca oraz w obliczu powracajacego Afellaya ten transfer uważam za całkowicie ZBĘDNY:-)

0

ja to widzę tak: Pep na przyszły sezon zostaje u nas natomiast Oscar Garcia podpisuje umowę na rok np z tym Szachtarem. Następnie jak Pep odejdzie a Garcia sie sprawdzi to awans na stanowisko Mistera:-) co wy na to?

0

wujek albert
w pełni sie z toba zgadzam! z całym szacunkiem dla geniuszu Pepa-ale nie moze trzymać w niepewności kibiców, zarządu i samych piłkarzy-to wprowadza nie zdrowa sytuację wg mnie

0

szerze mówiąc to powątpiewałem w to ze Pep zostanie ale pewien forumowicz (niestety nie pamiętam kto- chyba jakaś kobieta:) wlał/a nadzieję we mnie pisząc kilka rozsądnych argumentów, oto kilka z nich:
- nie po to, tyle starał się o Fabregasa żeby się nim nacieszyć jeden sezon
- będzie chciał udoskonalać grę zespołu w systemie 3-4-3 (płynne przejścia z 3-4-3 do 4-3-3 itp)
- uwielbia wprowadzać młodych graczy z rezerw do pierwszego zespołu a gdzie indziej będzie miał do tego tak ogromną możliwość?
Ale do końca nic nie wiadomo z tym naszym Misterem:/

0

powinien odbyć męską rozmowę z Pepem i dowiedziec się kiedy Pep (jeśli sam to wie:) planuje odejsc- czas kiedy Guardiola nadal będzie prowadził Barcę, Garcia może wykorzystać na poprowadzenie jakiegoś europejskiego średniaka typu właśnie Szachtar Donieck. Tylko Pep komplikuję sprawę z tą zwłoką dotyczącą podpisania nowej umowy:(

0

@ kaamilcia41
zapomniałaś o Tello:-) a czuje ze razem z afellayem

0

@ lentuss
hehe:) masz rację- trzeba wspierać bliźnich;)

0

znowu kłótnia o ten nieszczęsny faul Pepe? Z punktu widzenia przepisów TO BYŁ FAUL - nie szkodzi że Pepe go nie dotknął ( bo go nie dotknął) ale za sam zamiar należała się czerwona kartka- Atak na nogę nakładką na pełnej prędkości!! ludzie jak by on go trafił to złamanie piszczeli na 100000%. Pepe w ogóle nie celował w piłkę tylko polował na nogę! Alves dobrze zrobił bo wiedział że to jedyna okazja żeby pozbyć się tego agresora z boiska! Ciekawe jaka gadka by była gdyby Dani nie zdążył zabrać nogi i tez zwierz by mu ją złamał?!Football to gra techniczna, która jak dla mnie ma opierać się na finezji i pięknych zagraniach a nie zwierzęcej agresji i bezsensownej przemocy!!!!

0

Z całym szacunkiem dla Generała ale drużyna musi nauczyć się grać bez niego a pomeczowe tłumaczenia że zagraliśmy słabiej bo Xavi nie grał tylko mnie wkurzają!! Brak jednego gracza nie powinien zmieniać obrazu gry całej drużyny- zwłaszcza takiej, która jest najlepsza na świecie:) Pora nauczyć się wygrywać bez jak i z Xavim!

0

Wierzycie w takie bzdury:/ RVP to typowy środkowy napastnik pod którego buduje się atak. U nas środek zajmuje Messi i on jest w centrum. Z Van Persiem byłoby jak z Ibrahimovicem- musiałby brac na skrzydle albo cofnięty i zapewne nic by z tego nie wyszło. Ja uważam że Sanchez + Cuenca albo Tello idealnie nadają się na skrzydłowych, do tego jest Fabs, który czasem może zagrać z boku. No i Afellay powolutku wraca:) Raczej trzeba pomyśleć nad zastępstwem dla Abidala i Puyola.

0

Przy bramce Kadleca obrona znowu się nie popisała:/ Kto musiał kryć Czecha, który ma 184cm wzrostu?? Alexis - 168 cm O_o Swoją drogą Sanchez nie dość że strzela to jeszcze w obronie haruje:) Uwielbiam go:D

0

@ FCBFOREVER
Też bardzo che żeby wrócił do składu jak najszybciej ale jeszcze bardziej chce żeby drużyna nauczyła się też grać bez niego. Generał ma już 32 lata i eksploatowanie go praktycznie w każdym meczu ostatnich sezonów daje mu się teraz we znaki. Za rok, dwa może trzy odejdzie całkiem i mam nadzieję że do tego czasu drużyna nauczy się rozgrywać bez naszego geniusza:)

0

@u99artur1
Nie będę wdawał się w pyskówki... To że mam własne zdanie nie oznacza że "chrzanie". Real cały czas gra praktycznie jednym składem- jest tez szansa (chociaż nikła patrzac na końcówke ubiełegej edycji La Liga) że może padną pod koniec sezonu. Druga część sezonu zawsze jest trudniejsza. Barca musi wygrywać i liczyć na rywali Madrytczyków.
Nie pisałem o trudnych wyjazdach tylko o trudnych meczach- czytaj ze zrozumieniem.
Espanyol - Real 0 : 4
Valencia - Real 2 : 3
Sevilla - Real 2 : 6
To mają być przykłady? Widziałeś jak w tym sezonie gra Sevilla? Espanyol zawsze dawał d..y z Realem:/ Valencia przegrała ale była blisko remisu więc nie widzę przeciwwskazań dlaczego teraz nie miałaby zremisować lub nawet wygrać. Zresztą zobaczymy. Twoje biadolenie wygląda jak gadka (nienawidzę tego słowa) sezonowca... to są tylko ludzie- mogą coś w końcu po prostu spieprzyć. Też mnie wkurza jak przegrywają ale nie jestem trenerem, nie wiem co się dzieje w szatni, na treningach i w ich głowach. Mam tylko nadzieję, że Pep i reszta naprawią tą piłkarską maszynkę i będziemy wszyscy znów mogli się cieszyć i podziwiać ich grę:)

0

Wiem że pod tym względem jestem optymistą ale dla mnie La Liga wciąż trwa i nie jest przegrana! Jeśli za 10 kolejek nadal będzie 10pkt straty do realu to wtedy pogodzę się z przegraną. Na razie Real ogrywa słabiaków ale wciąż mam nadzieję że jakiś mocniejszy zespół ustawi się defensywnie i urwie kilka oczek Madrytowi:) 29 kolejka Villareal- Real tu liczę, że gospodarze zagrają jak z Barcą i powalczą o remis albo nawet wygraną:) Żółte Łodzie łapią teraz coraz lepszą formę, która myśle że systematycznie będzie zwyżkować do końca sezonu:) Potem 31 kolejka mecz z Osasuną w Pampelunie- jeśli wyjdą z takim nastawieniem jak na nas to przynajmniej remis wróżę. 32 kolejka grają u siebie z Valencią... 33 kolejka Atletico vs Real- co prawda tu raczej sąsiedzi się rozłożą przed Realem no ale może akurat będzie niespodzianka:) No i w końcu 35 kolejka: FC BARCELONA - REAL MADRYT :D to może być jedno z najważniejszch Gran Derbi ostatnich lat! po meczu z nami Real gra u siebie z Sevillą- więc też trudny mecz. Jak widać Madrytowi pozostało dużo ciężkich meczów których wyniki wcale nie są takie oczywiste. Wiadomo- nasi też jeszcze muszą sporo ugrać ale trzeba wierzyć, mieć nadzieję i wspierać nasz ukochany Team! VISCA EL BARCA!!!!
Pozdro dla Wszystkich- więcej wiary;)

0

@ Bruma
PrzekonaLAs:-) dobry link w ogóle-najbardziej przyszłościowi piłkarze, mysle ze Tello zostanie podstawowym graczem Barcy. Bylem zwolennikiem Bojana ale na tyle szans nasz eks talent zbyt wiele nie pokazal. A Tello? kilka okazji do zagrania i każda wykorzystuje tak iż powoli juz staje sie ulubiencem publiczności:-)

0

@ Bruma
w końcu mnie przekonałeś że Tello czyta się Tezio :) a raczej sam Cristian:) ale jakoś dziwnie to brzmi:P

0

kto podawał do Fabsa przy pierwszej bramce? chyba Messi prawda?

0

rado85
my obchodzimy walentynki w weekend dzięki czemu nie ma zgrzytów co do oglądania meczu- zresztą będzie oglądać ze mną:D

0

daviid7
tez mi się wydaję że Alexis wyjdzie w pierwszym składzie. Jak dla mnie to Leo powinien usiąść na ławce i odpocząć troszke. W ataku widziałbym na środku Sancheza a po bokach Cuenca/Tello i Adriano. A gdyby gra nie szła to owszem wpuścić świeżego Messiego i niech czaruje:)

0

wlasnie tak sie zastanawialem dlaczego Pep zdjął Alexisa- a tu bylo ryzyko kontuzji. Swoją droga slabo wczoraj Alves zagrał:-/ gdyby nie ten slupek to by go w ogóle widac nie bylo:-/

0

no kontrowersje że mało się śniadaniem nie udławiłem jak to czytałem O_o bez przesady- wypowiedział swoje własne niczym nie skrępowane zdanie i to ma być od razu jakaś sensacja?

0

@ Slawo
Ronaldo po winien mieć cały czas przy sobie Alvesa- jak dla mnie on idealni potrafi go gasić:) wzrostem odstaje ale prędkościowo są na równi. No i pomimo dużo mniejszej masy ww walce bark w bark Dani też go zawsze kasował:D

0

Myślę też, że Pepe zagra:/ ostatnio dobrze wywiązywał się z obowiązków powierzonych mu przez Mou (za wszelką cenę powstrzymać Leo) więc dziś raczej też zagra.

0

Też myślę, że to optymalny skład. Jednak uważam, iż Alves powinien mieć zakaz włączania się do akcji ofensywnych. Niech pilnuje CR7 i czyści wszystko co będzie szło prawą stroną:) mamy zaliczkę z pierwszego meczu i idiotyzmem byłby roztrwonienie jej po głupich błędach.

0

Alves 12 odbiorów! O to chodzi- czasem powinien skupić się na obronie i tam błyszczeć:)

0

Zauważcie do kogo pierwszego pobiegł Alexis- do Messiego:) więc myślę że bajki o konflikcie czy niechęci Leo do niego można już włożyć między bajki;) A swoją drogą uwielbiam Sáncheza- bardzo sympatyczny i utalentowany:)

0

@ Messi20
za rok to on będzie miał 27 lat, jak dla mnie to już lekko za późno na wybuch formy:P

0

Armndi
rozumiem twoją frustrację faktem wyprzedaży piłkarzy ale zrozum też że klub musi zarabiać. Oni widzą kto ma potencjał i może zostać najlepszym na świecie graczem (i takiego kogoś nie sprzedadzą po błędzie z Fabsem) a kto będzie po prostu dobrym piłkarzem. Soriano poszedł bo ma 25 lat a gra w drugiej lidze, Riverola może ogra się i za rok czy dwa wróci do nas. Dla piłkarzy szansa występowania w pierwszej lidze włoskiej to bezcenna lekcja i krok naprzód w rozwoju. Należy życzyć powodzenia i eksplozji formy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?