0

Świetne posunięcie i dla Davida i dla klubu. W Juve pogra w pierwszej jedenastce i to na swojej nominalnej pozycji a Barca zarobi dobre pieniądze, które zapewne pójdą na Neymara:)
Wilk syty i owca cała:)

0

@ aDIQ
Dobrze mówisz tylko zauważ że u nas Messi oprócz magika pełni również rolę snajpera. Środek ataku jest dla niego i czasami tylko gra lekko przed klasyczną 9. Jakikolwiek klasyczny snajper by nie przyszedł to pewnie i tak by była kombinacja jak go na skrzydło upchnąć:/
Jestem bardzo ciekaw jak wyglądałaby tiki-taka Xavi-Iniesta-Fabregas-Messi-Neymar :D

0

@ stelios23
Jestem tego samego zdania. Jak on ma bramki strzelać jak nasza taktyka opiera się na strzelaniu bramek tylko i wyłącznie ze środka pola?! Więc albo Messi albo pomocnicy:/ i raz na jakiś czas się zdarzy że ze skrzydła ktoś zejdzie na środek i trafi albo oleje tiki-takę, pójdzie przebojem i walnie coś ze skrzydła {Tello}.
Ja rozumiem nasz styl gry i taktykę ale ciągłe przedzieranie się przez środek, jak z Celticiem to przesada! Szkoci postawili autobus i ledwo co wygraliśmy. Jak trafimy na Chelsea albo innych tirowców to odpadniemy bo nie widzę innej możliwości:/
Gol Alby pokazuje że takie wrzutki też mają sens. A już całkiem brakuje mi wrzutek z boku boiska w pole karne ale nie na główkę tylko na dobiegnięcie i strącenie piłki nogą. Taka akcja na pełnej prędkości zawsze jest dla obrońców niesamowicie trudna a i samobój może wpaść:) Wzrost w takich wrzutkach nie miałby nic do rzeczy.

0

jak dla mnie to powinien byl wczoraj za Inieste wpuscic Xaviego a Fabregasa zostawic na placu gry!nie zdejmuje sie tak dobrze spisujacego sie zawodnika. A don Andres wczoraj gral slabiej od Fabsa.

0

skład baaaardzo prawdopodobny jednakże wydaje mi się, że możliwe jest to że Messi usiądzie na ławce a na szpicy zagra Villa. W razie jak by mecz nie szedł po naszej myśli na zmęczonych obrońców wejdzie Messi:]

0

@ emeu
masz prawo pytac i chwała ci za ciekawość;-) tylko nie kieruj pytań do Messiego bo raczej ci nie odpowie:-P
co do golenia nóg- nie wiem czy zauważyliście ze Leo mocuje ochraniacze na piszczele za pomoca taśmy klejącej. Co za tym idzie: po pierwsze zeby sie nie odkleiła musi byc przyklejona do gładkiej powierzchni, a po drugie jak ja odrywa to i tak by mial na łydce naturalna depilacje wiec lepiej ogolic i nie cierpieć przy zrywaniu:-) Po trzecie jak by juz zerwal z włosami to dziwnie by wyglądał z łydka z przodu owłosiona a od tylu gładziutka:-P
Ot i cala tajemnica:-)

0

Smiem twierdzić ze ta jego kontuzja uratowala nam mecz:-o jak by dalej gral to CR7 by z pewnoscia hattrica zaliczyl. Montoya pokazal klase:-) zagral swietny mecz i gdyby nie ta poprzeczka to zostałby bohaterem spotkania:-) pamiętajmy ze ten chlopak w zeszlym sezonie gral w 2 lidze! jak tak dalej bedzie gral to Alves po tej kontuzji wcale nie bedzie mial zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie.

0

mam pytanie do osób, które oglądały Arsenal w zeszłym sezonie: czy Song grał tylko na DM czy również był wystawiany na obronie??

0

@ Adek
Spoko- rozumiem Cię:) jak dla mnie nagłówek całkiem normalny bo trudno żeby był szczęśliwy z samobója! Tylko ludzie za bardzo o CR7 rozmyślają zamiast o własnej drużynie:P

0

mam pytanie do osób, które oglądały Arsenal w zeszłym sezonie: czy Song grał tylko na DM czy również był wystawiany na obronie??

0

@ duch toma joad
Dino został zminusowany bo po pierwsze użył wulgaryzmu, który był zupełnie zbędny a po drugie dlatego że Alves wcale nie powiedział, że jest smutny tylko autor artykułu dał taki nagłówek.
Swoją drogą trudno żeby się cieszył z samobója, który mógł przesądzić losy meczu :O Chociaż jak dla mnie to ta piłka nie powinna przejść Songa i to on był głównym winowajcą.

0

@ dv_7
popieram pytanie:) znowu problemy z serwerem a już miało być dobrze:P

0

coś czuję że Fabregas się przebudzi w obliczu takiego kryzysu:)

0

*robiło z Chelsea co chciało:)

0

Atletico obiło z Chelsea co chciało:) momentami robili taką tiki takę że czułem się jakbym oglądał Barcę sprzed 3 lat:D
Falcao- mistrz:) Ogólnie to śmiało mogło by być z 6-1 i anglicy nie mogliby narzekać.
Pomimo, że z Madrytu to lubię Atletico i trzymam za nich kciuki w lidze! Cieszę się że nie zrobili tego błędu co Bilbao wysprzedając swoje gwiazdy, a teraz wiadomo co grają...

0

Maska na twarz i można grać- Tarzan jest silny:)
PS. Świetnie będzie wyglądał w masce:D jak superbohater jakiś:D

0

@ piotrekiniesta
Nie istotne kto jest drugi na świecie- ważne, że zgadzamy się kto jest najlepszy- BARCA:)
co do czystości meczu to napisałem, że był "w MIARĘ czysty":) ale masz rację: Alonso powinien wylecieć po tym faulu na Busquetsie a Albiol żółtko powinien zarobić w ok 25 minucie meczu a nie w środku drugiej połowy.

0

@ piotrekiniesta
Twoje argumenty co do tego, ze Real nie jest 2 najlepszą drużyna po nas wskazują niestety że Barca w zeszłym sezonie również nie była najlepsza co dla ciebie jest oczywiste. To że się przegrywa jeden czy dwa mecze ( Real z Bayernem, Barca z Chelsea) nie świadczy od razu o byciu gorszym od kogoś. Barca i Real grają zupełnie inną piłkę ale obydwie drużyny są w stanie pokonać dosłownie każdego jeśli się odpowiednio skoncentrują i nastawią.
Szacunek dla Realu trzeba mieć a nie tylko krytykować. Wczorajszy mecz był również w miarę czysty i mam nadzieję że rewanż też taki będzie.

0

Co do Messiego to w pierwszej połowie miał chyba ze 2 ładne strzały na bramkę, ale w 2 połowie coś słabiutko grał- nie było Pepe to spodziewałem się czegoś więcej. Na Bernabeu Pepe już zagra i Messi dopiero będzie miał ciężko.
Alexis jak zawsze waleczny i skuteczny w odbiorze piłki ale w ataku- tymi zwodami to by nawet mnie nie przeszedł (A klasa:).
Brakowało mi w ogóle wymiany pozycji Messi-> Alexis. Może raz, albo dwa tak zrobili.
Ogólnie gdyby nie babol Valdesa to wszyscy zagrali przyzwoicie. Wygrana 3-1 byłaby mistrzowska, no ale cóż- BĘDĄ EMOCJE:D

0

na usprawiedliwienie dla Valdesa można powiedzieć, że bramkarze w Barcelonie mają przykaz rozgrywania piłki a nie wybijania na oślep. Niestety to tylko taka wymówka bo jak widzi że chłop z Realu do niego leci to się wybija piłę nawet w aut a nie wdaje w kiwki z napastnikiem drugiej najlepszej drużyny na świecie!

0

dla mnie największym plusem jest brak Pepe w składzie Madrytu-nie tylko dlatego ze to brutal ale to przede wszystkim jeden z najlepszych obroncow na świecie i zawsze świetnie kryje Messiego. Jego brak oznacza większą swobodę dla naszego Messiasza:-)
A swoją droga,czy ta informacja ze Pepe nie zagra to nie jest zasłona dwoma a przed meczem okaże sie ze cudownie ozdrowiał:-S Murinho jest zdolny do takich numerów:-/

0

no to Messi sobie pohasa:) jedną bramkę na 100% strzeli. Pepe zawsze bardzo dobrze go krył a tu taka miła niespodzianka:)

0

FrancescFabregas
w 100% się z tobą zgadzam. Z jednej strony fajnie mieć go w naszych szeregach ale tak na prawdę to on będzie u nas grzał ławkę na okrągło. Chociaż dla niego to i tak większe szanse na puchary niż z Arsenalem.

0

GryzekPL
zgazam się z Tobą, że u nas tylko by się marnował na ławce wchodząc raz na 6 meczy:/ byłby głupi gdyby zgodził się zmienić z czołowego zawodnika na ławkowicza. Nam jest potrzebny ktoś kto kończy karierę i za 2 lata przeniesie się do Chin-przez ten czas młodzi się ograją. Nie róbmy kosmicznych transferów.
Zresztą wg mnie Barca już nikogo nie kupi i uważam, że to dobrze:P

0

pytanie od osób, które oglądały mecz- jak zagrał Alexis? nie miałem okazji oglądnąć meczu a bardzo mnie ciekawi jego postawa?

0

@ cans
Świetny przykład:D rozumując jak Murinho nagrodę powinien otrzymać Torres bo wygrał Ligę Mistrzów i przede wszystkim Mistrzostwo Europy i został Królem strzelców tych ostatnich:D Żałosne co ten trener wygaduje:)

0

@ kiper
Dzięki;) takiej odpowiedzi oczekiwałem:)
@ natall11
Po co te nerwy i spiny? Pomimo grania w B i A-klasie nie miałem złamanej nigdy ani jednej kości. Po prostu jestem ciekaw co się dzieje z nim skoro już dawno mógł teoretycznie grać.

0

Sorki że poza tematem o Villi ale parę tygodni przed Euro lekarze mówili że jego rehabilitacja przebiega na tyle pomyślnie że może zdąży zagrać w Polsce. Ostatecznie żeby nie kusić losu zdecydowano że nie jedzie. Od rozpoczęcia Euro minęły już 2 miesiące a Davida ani słychu ani widu na boisku... Troszkę mnie to martwi i denerwuje że nie zgrywa się z zespołem po takiej kontuzji. W tym wieku, taka przerwa z piłką może być poważną przeszkodą w odzyskaniu formy.
David! wracaj i ładuj bramki z Messim i Alexisem:)

0

A co się dzieje z Villą? trenuje z grupą, indywidualnie, kiedy mniej więcej będzie mógł myśleć o wchodzeniu na końcówki meczów?

0

No niemożliwe:-o Nasz don Andres nie jest juz najbardziej bladym hiszpanem w Hiszpanii:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?