1

Trzymam kciuki żeby mecz był otwarty bo wtedy Barca jest bezlitosna dla przeciwników ☺️

7

Bardzo słuszna uwaga. Messi strzela i asystuje z naprawdę wymagającymi rywalami i dostaje 9.5 a tu nasz sympatyczny Turek dostaje dychy za hattric z trzecioligowcem

1

Będzie ciężko- baskowie zawsze stawiają nam opór, aczkolwiek to jest dwumeczu i myślę że awansuje bez większych perypetii. Najgorzej trafił chyba Real i mam nadzieję że Sevilla wyeliminuje ich.

0

Do osób które zachwycają się Vidalem i cha jego częstsze gry - jest on wystawiany obecnie przez Lucho tylko dlatego żeby wyciągnąć za niego jak największą kasę w zimie/lecie. Z pewnością zarząd kazał LE wystawianie go aby kluby zobaczymy że jest w dobrej dyspozycji. Wolałbym żeby u nas ale to już raczej nie mozliwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Tak gra NAJLEPSZY PILKARZ NA ŚWIECIE! a obecny zdobywca złotej piłki kiedy stworzył taka akcje?

2

Sądząc po ostatnim zdaniu o wzięciu bezbramkowego remisu w ciemno wnioskuję że postawią na murowanie bramki i kontry.

2

O zesz ty! A cóż to za godzina?

0

Tudzież przedostatni

0

Nie lubię pisać o tym pięknym Panu ale nie mogę się powstrzymac: Cristiano będzie teraz smutny ☺️ a tak abstrahując to Messi zasługuje na te pieniądze. Nie ma (i nie bylo) takiego drugiego geniusza, który napędza ataki, wykańcza i asystuje na taką skalę!

2

Z Guardiola było podobnie w ostatnim sezonie. Natomiast dobrym prognostykiem są liczne transfery młodych zawosnikow-bo nielogiczne byłoby gdyby Lucho dostał tylu zawodników pod siebie i odszedł kiedy akurat powinni być już wdrożeni w system gry barcy

2

Link do bramek


Nie oszukujmy się ale nasze bramki nr 1, 2 i 4 przy bramkarzu z La Liga by nie wpadły ☺️

3

Też nie widzę w tym sensu

28

Arda pokazał Neymarowi że można zagrać świetne zawody bez miliona zwodów, rajdów i kiwek prowadzących do nikąd.

2

Roberto który wyłączył z gry CR7. Dam sobie rękę uciąć że to było jego główne zadanie. A tu marudzenie że zagrał za mało ofensywie... Racja lepszy był Alves który po rajdzie pod pole karne realu przy ich kontrze zostawiłem Cristiano pas startowy do naszej bramki

12

Pierwszy raz nie chciało mi się czytać opisu ocen po zobaczenia jak niskie są. Uważam że redakcja przesadziła. Drużyna w porównaniu do ostatnich kilku meczy zagrała bardzo dobrze. Gdyby nie zmarnowane setki m. in. Neymara to byłaby solidna wygrana i to nie z byle kim.

1

Mnie się podobają. Na żywo na pewno będzie to wyglądać lepiej. Zresztą ważne że pasy są pionowe i nie ma "arabow" z przodu

0

Też tak myślę. Przy Messi było bez przerwy przynajmniej dwóch graczy królewskich a Ronaldo był kryty praktycznie tylko przez Roberto, który bardzo skutecznie go hamowal

2

W drugiej połowie dzięki naszej pomocy to już będzie po meczu

1

Z RSSS też miało być tylko zwycięstwo... Real zagra takim samym presingiem a w ataku mają dużo większą jakość niż baskowie. Licho nie wyciągnął wniosków z tamtego meczu i na 80% dostaniemy w d..e.
Obym się mylił oczywiście ale jak zobaczę Busiego w pierwszym składzie i gomesa to będzie po meczu w pierwszych 20 minutach

0

Twingo dobrze zrobił że od nas odszedł. W Niemczech przynajmniej gra w miarę regularnie.

7

Sytuacja Rafinii staje się bardzo dziwna... Przypomina mi to okres kiedy w klubie był Montoya i kontuzjowany Alves. Brazylijczyk przed kontuzją grał tragicznie. Montoya pod jego nieobecność grał jak natchniony-, świetnie w obronie jeszcze lepiej w ataku. Ale powrocie z Alves to on znów grał w pierwszym składzie tradycyjnie grając piach. Trzeba było wtedy postawić na Hiszpana to kto wie czy nie mielibyśmy teraz typowego prawego obrońcy. Obecnie sytuacja wygląda podobnie. Rafinia który grał na początku sezonu świetnie (5 goli) został skreślony na poczet slamazarnego i anemicznego Gomesa.

0

Ja bym się raczej martwił co napiszą katalonskie gazety po naszej porażce...

1

Ani przełożenia spotkania

0

W przeciwieństwie do większości cules...

0

A man myself see wrecz przeciwnie- because grace wysoko, agresywnie I should nastawieniem na atak

0

No i super :) Iniesta lewa pomoc, Rafinia/Messi prawa pomoc, z ataku Neymar, Suarez i Messi/Rafinia. Messi powinien często schodzić ze skrzydła w miejsce Rafy. Brazylijczyk grał bardzo dobrze na skrzydle a będzie to z pewnością zaskoczenie dla graczy Realu

0

Jak dla mnie to nie mamy pomocy więc na El Classico widziałbym to tak: Rafinia na prawej pomocy rotujący się pozycja z Messim. Rafa na skrzydle gra w tym sezonie bardzo dobrze a Messi w pomocy ciągnąłby zespół do przodu. A żeby wprowadzić dezorganizacje w szeregach wroga często mogliby się zmieniać rolami

0

0 (słownie zero!) strzałów z światło bramki!

0

Dno, wodorosty i 7 metrów mułu w wykonaniu naszych piłkarzy. Im się nawet nie chce grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?