0

Chyba samobója odpali

0

No ku..a nie wierzę! Gomes w podstawie! Przecież to jest jawny SABOTAŻ! Jak można w dalszym ciągu na niego stawiać?!

0

Kluczowe będzie el clasico. Jak real zagra tak jak z Bayernem to mogą odegrać się za pamiętną manite i 6:2... Z naszą obrona i brakiem środka pola czarno to widzę. Wg mnie dobrym rozwiązaniem byłby system 4-2-3-1. Dwóch pomocników wspomagaloby obronę i diament w ataku

0

Prawda to

3

W tym meczu nie było żadnego pomysłu taktycznego. Klepanina wokół szestnastki i czekanie na jakąś dziurę w obronie to może i dobre na Sporting Gijon ale nie na Juventus. I powiedzcie mi co taki Unzue niby zmieni w grze tej drużyny? Wielkie nic.

0

Nie gramy z kontry? A bramka Suareza z Atletico to z czego była? Nie gramy bo nie mają tego w założeniach taktycznych! Jeśli trenerem zostanie Unzue to będzie dalej taka padaka. Musi przyjść ktoś nowy z nowymi pomysłami!

0

Brakuje punktu: Brak jakiejkolwiek taktyki. Przecież ich gry nie dało się oglądać. Kazdy kto przyjmował piłkę nie wiedział co z nią robić. Bezsensowna klepanina wokół pola karnego Juventus aż do straty piłki. Potem kontratak Włochów i albo gol albo nasze "konstruowanie" akcji

0

Czepiam się ale skoro obstawiasz 2:1 to przegramy

4

Nie fajnie tylko obowiązkowo

0

Nie wiadomo jak w trenowaniu kadry narodowej odnalazł by się Simeone. Wolałbym dla nich Sampoliego bo już udowodnił z Chile że reprezentację potrafi świetnie prowadzić

7

On gra na prawym skrzydle? Bo to jest pozycja Messiego. Z tego co wiem to Dybala gra przed Higuainem- coś ala fałszywa 9. I gdzie u nas miałby on grać? Jedynie na szpicy bo na skrzydła raczej się nie nadaje...

0

Bramkowy remis biorę w ciemno! Oby tylko naszym chciało się biegać to i o zwycięstwie można myśleć ☺️

0

Dla mnie to jest niemożliwe bo IM SIĘ CHCE. Mają głód wygranej. I mają ławkę rezerwowych której gracze wnoszą coś przy wejściu na boisko

10

I powiedzcie mi co taki Unzue miałby wnieść nowego do naszej taktyki? Przecież to będzie grane to samo co teraz. Real w sytuacjach kryzysowych ma swoją taktykę 1000 wrzutek bo mają wysokich piłkarzy. A my co mamy? Może Messi coś wyczaruje...

0

A Ty wierzysz że real przegra z nami i dodatkowo zremisuje z kimś? Z Deportivo u na wyjeździe czy z Valencia u siebie? O pardon maja jeszcze Seville bez formy u siebie...

0

Nie będzie. Bo to nie jest w DNA Barcy. Trzeba wejść do bramki z piłką inaczej gol nie ma wartości dla Barcelony. A najlepiej jeszcze żeby w polu karnym 10 piłkarzy oddawalo koledze piłkę żeby broń boże nie strzelić samemu i piłka przypadkiem wpadnie do bramki

2

Cała drużyna gra słabo. Kolejny mecz na stojąco! Messi człapie sobie po boisku, Neymar jak dostaje piłkę to się zatrzymuje i czeka aż przebiegnie do niego dwóch graczy Malagi. Środek pola nie istnieje. Spodziewałem się trudnego meczu ale nie braku chęci do gry przy takiej okazji że strony realu!

0

No właśnie na dobranoc tylko jedno piwo na miodzie gryczanym :D

0

Oby wynik taki był jak we śnie

17

Śniło mi się dzisiaj el clasico! Wygraliśmy 1:2. W końcówceCR7 zmieniony CR7 w ramach protestu wjechał na stadion motorem z buchajacym płomieniem z wydechu za co dostał czerwona kartkę

0

El clasico będzie bardzo istotne. Nie powiem że decydujące bo myślę że padnie remis ale z pewnością ukształtuje morale naszych i białych

0

Albo Suareza bardziej do środka żeby asysty slal a Paco na szpicy

0

Bardzo ciekawa opcja chociaż bardziej skłaniałbym się ku 4-2-3-1
Roberto- Masche- Umtiti - Alba
Busi - Rakieta
Rafinha - Paco - Ney
Suarez

1

Najlepszy na świecie? Chociażby Marcelo od białych go przewyższa. Ale z pewnością jeden z lepszych ☺️

0

I jeszcze lepsze :D

0

Dobre ☺️

1

Tylko że my już mamy następcę Messiego w postaci Neymara ☺️ dwie sprawy należy nakreslic- po pierwsze Ney już nie raz udowodnił podczas kontuzji Messiego że może ciągnąć ten wózek nie gorzej niż Argentyńczyk. Po drugie kiedy zabraknie Messiego drużyna będzie bardziej kreatywna i piłkarze będą brać większą odpowiedzialność za swoje poczynania. To też już zostało unaocznione podczas nieobecności Leo. Co do trofeów zgadzam się z Tobą. U was takiego piłkarza nie widac- ewentualnie Bale ale on jest szklany i pół sezonu spędza lecząc kontuzje.

1

Ja bym w tym systemie dał Masche na DM a obrona Alba, Pique, Umtiti. Tylko wtedy PO trochę zbyt wolny... Ale myślę że Alba bardzo dużo daje w obronie. Ma chłop sprint a to przy powrocie i kontrze jest nieocenione

1

A kto będzie wracać się do obrony? My potrzebujemy najbardziej rozgrywającego typu Xavi czyli obecnie Verratti

0

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?