5

Zgadzam się w 100%. Dodatkowo myślę że Rafa da więcej w sparingu przy odbiorze piłki i to on powinien zagrać

6

Gomes jest za wolny na taką drużynę jak Sociedad. Ich siłą są kontry i wg mnie Rafinia sprawdziłby się idealnie bo chłopak jest też dobry w zabezpieczaniu tyłów.
A tak na marginesie to martwi mnie to że Rafa gra tak mało. Ma 5 bramek na koncie i gdyby grał regularnie myślę że wszedłby na wyższy poziom.

4

Skoro nikomu nic się nie stało to nie jest wypadek tylko kolizja drogowa.

0

Całkiem dobry skład tylko ja bym zamiast Gomesa daj Rafinie.

10

Czyli wolisz żeby zagrał jutro niż z białymi? Od kilku (prawie nastu) lat mecze z RSSS są pełne napięć i żółtych kartek. Baskowie grają agresywnie A wszyscy wiemy że Neymar nie potrafi trzymać nerwów na wodzy. Kilka wejść w niego i zaraz będzie pyskówka A w konsekwencji żółta kartka. Turan da sobie radę na skrzydle za Brazylijczyka.

0

Nikt nie pisał żeby go sprzedać tylko poradzić na ławce. Przez jego ówczesna formę straciliśmy kilka punktów.

0

Serce mówi 0-2 dla nas ale rozum podpowiada że 2-1 dla RSSS. W tym sezonie gra im idzie więc może nie będą się murowac A to już okazja dla nas

0

Też mi się tak wydaje. On więcej czasu pauzuje przez kontuzje niż gra...

18

Chyba najbardziej niedoceniony piłkarz świata. Gdyby nie Messi i Cristiano to z pewnością zdobyłby Złota Piłkę kilka razy! Podobnie zresztą jak Xavi

4

Ufff... Szczerze mówiąc to jego najbardziej się obawiałem na GD. Na chwilę obecną był to jeden z najlepszych graczy białych. Mają dobra ławkę ale on w meczach z nami zawsze był bardzo groźny.
Szkoda mi go jako piłkarza ale trochę cieszę się że Real stracił taką armatę

0

Jeśli czytasz na telefonie to polecam przeglądarkę Opera Mini. Zero reklam- wszystko blokuje

4

Pierwsze miejsce mamy już zapewnione więc jak dla mnie to powinien ten mecz oglądać z ławki

0

Jak by to powiedzieli fani pięknego i bogatego CRa- złota piłka przyklepana :D

0

Pocieszyliście mnie trochę:) racja jeszcze 26 kolejek do końca także punktów od groma do zdobycia i stracenia (przez Real). Mam tylko nadzieję że kolejna strata punktów (nie unikniona) w meczu z Sociedad nie wpłynie na nich negatywnie w meczu z białymi.
Swoją drogą to niesamowite że ta drużyna potrafi stawić nam taki opór od kilku sezonów. Jeszcze dzisiejsze jest to że nasi spece od taktyki nie mogą wymyśleć nic żeby ich w końcu porządnie zlać

0

Nie wiem dlaczego ale jakieś złe przeczucia mam co do tego sezonu. Kiepsko zaczęliśmy i gubimy punkty tam gdzie ich nie powinniśmy gubić. W pierwszym peronie Lucho też nie było kolorowo na początku Ale wtedy real też grał kiepsko. A teraz królewscy nawet z trudnymi przeciwnikami sobie radzą A my tracimy punkty z Alaves I Malaga... Wiem że to dopiero listopad A strata 4 pkt jest niewielka ale największym problemem jest to że nasi pomocnicy nie potrafią odpalić. Zamiast rotacji co mecz ktoś inny myślę że powinno się postawić na jednego stałego zmiennika Iniesty tak żeby wszedł w rytm meczowy

6

Neymar właśnie w meczu z RSSS musi odpocząć bo kartka tam wykluczy go z gran derby. Sociedad gra bardzo agresywne a Neymara łatwo sprowokować

0

Też ich nie lubię ale Real jest tytularnie najlepszym klubem w Europie z uwagi na wygranie LM.

0

Dopóki jest medialny i real czerpie z tego korzyści finansowe Perez nie będzie widział problemu. Myślę że nawet ewentualny spadek formy nie będzie tu przeszkodą do występowania w pierwszym składzie. Ale akurat dla nas to dobra wiadomość :)

0

Jeśli chodzi o prawego obrońcę to wolałbym Mariano z Sevilli. Ma 30 lat (prawie 31) więc myślę że zgodziłby się na rolę zmiennika w najlepszej drużynie świata :) solidny w obronie A w ataku robi wiatrak! Oddać im Vidala A zabrać Mariano.
Tylko pytanie czy my potrzebny kogoś do pierwszego składu czy na ławkę? Bo nie wiadomo czy klub chce Roberto na PO czy w pomocy...

0

Która zasadę?

3

Suarez był za daleko od bramkarza żeby mu przeszkodzić? Przy tej odległości Messiego od bramki i sile strzału kiedy Alves zobaczył piłkę pod Suarezem nie miał już szans na reakcję. Wystarczy pomyśleć np o rzucie wolnym z odległości 25 metrów. Mur jest oddalony od bramkarza o ok 15 m a i tak bramkarz kiedy zobaczy piłkę wykazującą znad muru ma za mało czasu na reakcję i prawidłową obronę.
Konkludując, Suarez przyczynił się do tego gola bo gdyby go nie było na linii strzału Alves by to wyciągnął a tym samym powinien być spalony.

3

Kariera Pedro w Barcelonie skończyła się wraz z odejściem Pepa. Guardiola potrafił wycisnąć z niego świętego napastnika jednak myślę że Pedro zawdzięczał to formie niż wybitnym umiejętnościom. Doceniam jego wkład (niemały zresztą) w sukcesy Barcy aczkolwiek nigdy nie darzyłem go sympatią. Każdy sezon w każdej Fifie zaczynałem od sprzedaży go :D

6

Taka kara byłaby śmieszna nawet dla tego gościa, który rzucił butelką a co dopiero dla zarabiające miliony klubu piłkarskiego... No ale po tych debilnych wypowiedziach Tebasa to trzeba się cieszyć że Valencia w ogóle dostała jakąkolwiek karę A nie Neymar

6

Idąc tym tokiem myślowym to Pepe bardziej zasłużył na tą nagrodę bo też wygrał LM i ME a w meczach miał większy wkład z zwycięstwa...

4

Ja bym przed Ter Stegenem postawił Umtitiego :)

26

Leo Król!!! To co on zrobił w ataku porównać można było tylko do tego co Umtiti robił w obronie! No chłopak zawsze był idealnie ustawiony! A sytuacja gdzie piętą w roku karnym podbił piłkę to na 1000% byłby gol dla Anglików! Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat!

1

Już wolę Vidala niż obrońcę na co dzień grającego w 3 lidze. Z całym warunkiem do naszych rezerw Ale to już nie jest drużyna z segunda division która praktycznie zbliżyła się do miejsc promowanych awansem do pierwszej ligi. Każdy kontratak szedłby przez tego Nili'ego, który kilka błędów na pewno by popełnił

2

Trzy sprawy:
1. Atletico to obecnie top 5 na świecie więc zarówno gra jak i wynik zadowalające. Przy większej odrobinie szczęścia i grze Messiego w drugiej połowie byłaby wygrana.
2. Sypią to Ci się klepki w mózgu. Messi jak na taką liczbę rozegranych minut w swoim życiu to jest jak Robocop
3. W zeszłym i dwa sezony temu podobna śpiewka była o Sergim Roberto, Rakiticu, Pique, Busim i Suarezie. Nie ma piłkarza bez spadku formy.

0

Mi bardziej Błaszczykowskiego przypomina :)

0

Oglądałem wszystkie mecze Francji w fazie grupowej i powiem tak Payet>Pogba. Nie wiem jak gościu spisuje się z West Hamie ale jeśli chodzi o dotychczasowe występy z reprezentacji to Pogba się przy nim kryje.
Swoją drogą to uważam że nie jest nam potrzebny kolejny pomocnik ale jeśli już to prędzej brałbym tańszego Payeta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?