BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dla pesymistow tylko realistow jest przykra formalnoscia... Samo nasze perfekcyjne spotkanie to za mało - tutaj PSG musi zagrać bardzo źle. my jesteśmy w formie ale problem w tym że Francuzi tez
0
3 obrońców na PSG? Dobry pomysł na ofensywny grę ale gdybyśmy pierwszego meczu nie przerżneli 4:0. Tu wystarczy jedna kontra, bramka i koniec dwumeczu dla nas
0
Ja jak to zobaczyłem to pomyslalem: "jeszcze się zastanowiacie nad warunkami mojego kontraktu? Barto dzwoń do mojego ojca i działamy natychmiast"... Ale Messi chyba nie z tych...
0
Bo ja po tamtym meczu nie wchodziłem na tą stronę przez trzy dni
0
Nie wiem czy che ci się czytać okładki o odpadnieciu Barcy z Ligi Mistrzów...
0
Bardzo ciekawa opcja i z trenerem i piłkarzami. Ale na ławce trenerskiej wolałbym Sampoliego
1
A powiedz bo aż umieram z ciekawości, co wg ciebie uczyniłoby ten mecz pięknym?
0
O karierze trenerskiej Holendra wiem niewiele. Powiedz mi miał on jakieś sukcesy? Bo Everton gra dobrze ale nie na poziomie Sevilli. Jeśli chodzi o Sampoliego to przede wszystkim zna język, w reprezentacji Chile miał pod sobą kilka gwiazd także myślę że z naszymi też by sobie poradził. Czas pokaże kogo klub wybierze. Miejmy nadzieje ze wezmą Verattiego za te 80mln
1
Wyleczyles go Pan z tej buty jak najlepszy doktor☺️ piękne podsumowanie meczu
0
No nie mów mi że łatwiej prowadzić i znajdować się w czołówce z zespołem solidnych piłkarzy niż wybitnych... Jak dla mnie to jest jedyny słuszny kandydat do zastąpienia Lucho. No bo wg ciebie kto inny?
1
Niestety ale Real bije nas na głowę w zaangażowaniu i faktycznie prędzej oni dokonali by remontady niż my. Oni grają szybko i jeśli jakimś cudem zachowali by zero z tyłu to kto wie
0
Coś mi się wydaje że właśnie dzisiaj Roberto sobie odpocznie a Szefuncio zagra na PO
0
Rafinha w nagrodę za dobry mecz na ławkę. Bo jeszcze wejdzie w rytm meczów a przecież tego byśmy nie chcieli. Oby skład Marci się sprawdził
1
A i przed Sewilla trenował Chile które dzięki niemu stało się najlepszą reprezentacja Ameryki Południowej
1
Popatrz co zrobił z Sewilla. Są zorganizowani, potrafią utrzymać się przy piłce i konstruować ataki pozycyjne. Dobrze grają też z kontry. Dobrzy w odbiorze i presingu. A to wszystko bez piłkarzy pokroju Iniesta, MSN, Pique. Uważam że z naszymi piłkarzami tryplet spokojnie w pierwszym sezonie
6
I powiedzcie ci czy czemu to ten chłopak nie gra podstawy zamiast portugalskiego drewna? Bez regularnej gry nikt nie złapie odpowiedniej formy więc stawianie na młodych co 3 mecze to nie jest dobry pomysl
1
Jeśli chodzi o sytuacje 100% to akurat mieliśmy ich więcej. Uważam że nasi ładnie grali i zasłużenie wygrali. Suarez powinien ten mecz skończyć przynajmniej z 2 bramkami
0
Iniesta slabiutko w dzisiejszym meczu. Mało zaangażowania, gra jak z PSG. Pierwszy do zmiany wg mnie
0
Ja gram w fife 17 ale ta edycja wg mnie jest najgorsza odkąd pamiętam. Wygrywa ten kto potrafi się umiejętnie zostawić i ma silnych zawodników którzy przepchna się w ataku. Liczy się nieczysta gra na granicy faulu. W PES też tak jest? Bo jeśli fifa 18 będzie polegała na tym co obecną to przerzucam się
0
Uwielbiam takie porównania i statystyki... Atletico już pokazało że z naszą obecną forma mogą nas zanieść. Tam nikt nie boi się doprawić nogi do końca choćby groziło to jej urwaniem. Wszystko siedzi w głowach naszych zawodników bo to że umiejętności żeby wygrac mają wie każdy.
1
bardzo dobry pomysł
3
Z tym że Bellerin nie chce u nas grać co już wielokrotnie podkreślał w wywiadach.
0
Nawet jak byłby mega talentem (choć podobnie jak ty nie uważam że nim jest) to najrozsadniejszym wyjściem było wypożyczenie. Bo niby miałby wygryzc że składu Messiego? Munir to typowy prawoskrzydlowy a wiadomo że Messi na ławkę siada jeden e kilka razy w sezonie, nie licząc kontuzji.
5
Poszedł na wypożyczenie żeby się rozwijać i nie grzać ławy. Gdyby klub nie widziały w nim dobrego gracza to zostałby sprzedany a nie wypożyczony
0
Munir gra praktycznie w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty- nie jest zmieniany nawet w koncowkach. Na moje oko to stał się graczem ich podstawowe jedenastki więc ciężko jest uwierzyć że kiedy wreszcie zaczynają się odbudowywac pozbędą się gracza once de gala. A 12 mln za piłkarza to na dzisiejszym rynku są grosze.
0
Zgadzam się ze wygrać musimy bez dwóch zdań. W La Liga sadny tydzień dla nad jeśli chodzi o zaległe mecze Realu. Mają Valencia i Villarreal - oba wyjazdy. Jeśli biali nie zgubia punktów w którymś z tych meczów to mistrzostwo przegrane
0
Ja na twoim miejscu nie robiłbym sobie nadzieji. Atletico pokazało jak potrafi nas przycisnac w ostatnim meczu. Trzeba być gotowym na przyjęcie porażki i mieć nadzieję na jak najniższą przegraną. Wiem że to nie przystoi kibicowi Barcelony ale ja już straciłem nadzieję na jakikolwiek sukces w tym sezonie. Co do meczu z PSG to może utraty zwycięstwo ale będzie ona raczej skromne. Francuzi po meczu z nami spuchlo co było widać w ich meczu ligowym. Na nas znowu będzie spina ale liczę na to że w ich głowach będzie siedzieć pewność awansu i może trochę odpuszczą-tu będzie nasza szansa. Ale jeśli wyjdą z nastawieniem jak w pierwszym meczu to już po nas i szykuje się dwumeczu jak z Bayernem kilka lat temu
0
Pewnie! Zamiast szlifowac taktykę, technikę i rozwiązania nie wymagające szczególnego wysiłku to oni dostają 2 dni wolnego. Może w ogóle niech zarząd ogłosi że sezon i tak jest stracony i piłkarze niech już jadą na wielce zasłużone wakacje
2
Słaba pomoc to nie tylko wina naszego portugalskiego wirtuoza. Jednak co do niego to Gomes nie wymaga aklimatyzacji. On jest po prostu za słaby na Barce. W Valencii grał przeciętnie lub po prostu dobrze. Czy on tam był wybitny? Czy interesowały się nim inne kluby? Niby Real ale to chyba tylko żeby nam cenę za niego podbić. To jest przeciętny gracz nie pasujący do Barcelony. Zresztą podobnie jak Rakitic- chociaż ten miewa przeblyski i na ławkę się nadaje. W chwili obecnej tylko Denis Suarez jest graczem rokujacym dobrze na przyszłość. Ale jego obiektywnie oceniać będziemy mogli w przyszłym sezonie. Rafinha ma 24 lata (Denis rok mlodszy) dla Brazylijczyka przyszły sezon powinien być decydujący o jego przyszłości w Barcy. No chyba że zaakceptuje rolę rezerwowego
2
Gomes nie wymaga aklimatyzacji. On jest po prostu za słaby na Barce. W Valencii grał przeciętnie lub po prostu dobrze. Czy on tam był wybitny? Czy interesowały się nim inne kluby? Niby Real ale to chyba tylko żeby nam cenę za niego podbić. To jest przeciętny gracz nie pasujący do Barcelony. Zresztą podobnie jak Rakitic- chociaż ten miewa przeblyski i na ławkę się nadaje. W chwili obecnej tylko Denis Suarez jest graczem rokujacym dobrze na przyszłość. Ale jego obiektywnie oceniać będziemy mogli w przyszłym sezonie. Rafinha ma 24 lata (Denis rok mlodszy) dla Brazylijczyka przyszły sezon powinien być decydujący o jego przyszłości w Barcy. No chyba że zaakceptuje rolę rezerwowego