BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja wierzę że dostaniemy trzecia bramkę i tak się mecz skończy. Nie da się strzelić gola jeśli piłkarze stoją w miejscu i żaden nie raczy wyjść do podania czy na wolną przestezen
1
O nie znowu ten Gomes
2
Ktoś z redakcji nie ma spania☺️ idealna pora akurat do kawy przed pracą
0
Ale od techniki to są Messi i Neymar. Na szpicy powinien grać ktoś kto się dobrze zasloni, przepcha itp
14
Jak ja nie lubię takich gwarancji, zapewnień, talizmanów i innych zabobonow. Zawsze mam wrażenie że los będzie chciał zrobić na opak
0
Na szpicy to mi się marzy jakiś "duzy" chłop. Nie koniecznie musi to być typ Ibry sle wzrost i siłę Suareza uważam za minimalny na tej pozycji. Lacazette 175 cm ale przynajmniej siły trochę ma. Ale ostatnio czytałem o Paolo Dybali, który też ma 175cm ale straszny szczypior z niego
3
O ja cież pierdziele...
0
Faul ewidentny i to na żółtą kartkę. Ale absolutnie nie w polu karnym także "jedynie" rzut wolny i dalszą gra Barcy w 10
0
Zgadzam się. Pamiętam jak jeszcze kilka sezonów temu interesowała się nim czołówka europejskich klubów, w tym Barcelona. Obecnie to dobry Grajewo ale bez tego błysku co dawniej
1
Zgadzam się z Tobą. Pierwszy sezon Enrique obfitował w kontrataki. Z czasem niestety wróciliśmy do wiecznego klepania
1
Obie bramki padły z rozwiązań które piłkarze Barcy stosują bardzo rzadko (jak widać niesłusznie) a mianowicie kontratak i strzał z dystansu. Tego mi najbardziej brakuje w taktyce Lucho.
7
I z Celtą i z Alaves przegraliśmy w tym sezonie także w razie ewentualnego awansu do finału trzeba będzie nieźle się napocic żeby tam wygrać. Dla tych drużyn CdR to jedyne możliwe trofeum do wygrania także ich motywacja będzie gigantyczna.
1
Las Palmas nie gra w półfinale. Alaves kolego
2
Idealnie to ująłeś ☺️
0
Na chwilę obecną Turan więcej daje drużynie także nie jest to jakaś tragiczna wiadomość
0
A czy ja to napisałem?? Wyraziłem swoją opinię i uzasadniłem ją. Po co dodajesz takie komentarze? Ironia nie na miejscu i Nie pasująca do mojej wypowiedzi
0
Lubie ta formację. Na fifie przeważnie nią gram. Na Dm stawiam Turana i Rakitica, na skrzydłach Ney i Messi, mediapunta Iniesta i na szpicy Suarez.
3
Weź ty się zastanów zanim coś napiszesz. Nie da się grać kosmiczne przez cały sezon a co dopiero kilka lat z rzędu. Nawet kiedy gramy "tylko" dobrze to zdobywamy więcej bramek od przeciwnika. Niestety sędziowie nam te bramki kradną. W obozie białego przeciwnika jest natomiast odwrotnie. Grają słabo, dużo bramek zdobyli na farcie. Gro z nich nie powinno być uznane spalone, ręki itp.
0
Raczej od początku zeszłego sezonu
1
Wolałbym Arde za Neymara. Tu są potrzebne szybkie i intuicyjne decyzję a nie holowanie piłki wszerz boiska. Szybkie odgrywanie i brak strachu przed uderzeniem na bramkę Turka lepiej by się sprawdził x takim przeciwnikiem. W dodatku ten sędzia- Neymarowi na 1000% skończy z kartka
0
Przelicznik jest potrzebny. Ja nie uważam żeby sprawiedliwe było żeby np złotego buta wygrał gość który strzelił przykładowo jedna bramkę więcej niż Messi czy CR7 ale w lidze norweskiej. Jaki jest poziom ligi norweskiej, rumuńskiej czy polskiej? Król strzelców z takich lig nie zdobyły połowy tych bramek w La Liga czy Premiership. Myślę że przelicznik jest potrzebny i obrazuje poziom trudności w zdobywaniu goli w najmocniejszych ligach. Wg mnie taki Iago Aspas z Celty Vigo miał trudniej strzelając 11 goli w La Liga niż ten Gytkjaer z Norwegii.
1
Jeden ekspert od la liga w Twojej osobie wystarczy. Radzę zaznajomić się z historią pojedynków tych drużyn. Malaga od 2004 nie wygrała w lidze z Realem. Szczytem był remis na boisku Malagi w zeszłym sezonie
0
Wiem że trudny rywal ale Real będzie chciał pokazać że te 40 męczy bez porażki to nie był przypadek.
0
Czyli na wygraną nie ma co liczyć bo rzeźnicy będą nam wybija z rytmu każdą metoda (głównie niedozwolonymi) trzeba tylko mieć nadzieję że obejdzie się bez kontuzji i na Camp Nou awansujemy
2
Prawda jest taka że to żaden kryzys Realu tylko po prostu przegrany mecz który nic nie znaczy. Współczuję kibicom Malagi bo ich drużyna zbierze za tydzień pewnie manite albo i lepiej. Fajnie by było jak by Sandro coś strzelił
0
Ja też mam nadzieję że Rafa i Vidal pokażą kilka ładnych akcji. Prawa strona ładnie obsadzona
0
Nie uważam żeby to były fajne pieniądze za niego. Za Oscara Chelsea wzięła 70 milionów i to są już kosmiczne pieniądze. Co prawda Brazylijczyk jest dużo młodszy ale Turan bardziej medialny. Biorąc pod uwagę że chińczycy lubią przepłacać cena za Arde nie powinna być niższa niż 55 melonow ojro
1
I każdym innym otworem
1
Po nagłówku zmartwilem się że Lucho za dużo pychy i pewności siebie nabrał. Ale na szczęście to tylko nagłówek a z tekstu wynika że chłop ma głowę na karku, wierzy w swoje i zespołu umiejętności aczkolwiek zdrowy rozsądek go nie opuścił. Tego brakowało mi u wiecznie grzecznego Guardioli - charyzmy w wypowiedziach o zespole, większej pewności siebie. Enrique mówi to co myśli i robi to w sposób dojrzały. Nie ściemnia że gramy poprawnie, rywale są bardzo groźni a faworytów do wygrania ligi jest kilku (jak miał w zwyczaju politycznie wypowiadać się Pep). Mówi wprost że grają bardzo dobrze i są na dobrej drodze do pucharów ale zaznacza że inni również nie śpią i chcą im pokrzyzowac plany.
Oby ta forma która przyszła pod koniec roku rozwijała się, wtedy nawet fart Realu im nie pomoże!
Visca El Barca!
0
Następny Vidal... Nie obrazajac Hiszpana oczywiscie