0

jak myślicie jaka będzie transmisja? pewnie zrobią coś ala multiliga tak jak kiedyś :/ oby puścili Barce normalnie a Madryty na multi

0

swoją drogą to powinni utworzyć przynajmniej jeszcze jeden kanał aktywny tylko na takie właśnie okazje

1

dobrze ze tam byl Iniesta a nie Ney

0

impotent strzelecki

0

Dawno nie widziałem żeby piłkarz bał się strzelić tak jak Neymar. Powinien iść na ławkę jak wiekszość pisze tylko kto wejdzie w jego miejsce? Munir? kiepski żart. Nie mamy ani LS ani ŚN żeby zastąpić podstawę :/

1

idealnie to ująłeś! gadanie że to tylko mecz to jak bym słyszał swoją kobietę kiedy krew mnie zalewała podczas ostatnich meczy :/

0

CR7 spodziewa się dziecka? to jak to w końcu z nim jest? lata do chłopaka do Maroka a tutaj dziecko?
jeśli chodzi o powtórki to w końcu i nareszcie :)

1

kolejny rekord padł :)
Messiasz ma już 19 goli! jak dobrze pójdzie to wystarczy jeden jego bardzo dobry mecz i jeden słaby CR7 (23) i panowie zrównają się bramkami :) coś czuje że Messi w tym sezonie jeszcze Pichichi i złotego buta zgarnie! to dopiero byłby wyczyn- dwa miesiące kontuzji i taki powrót!

0

niestety nie mogłem odgadnąć meczu bo byłem w pracy. powiedzcie jak zagrał Roberto i Turan? super zgrania na pewno nie było Ale Hiszpan trzymał poziom?

0

zaczyna mnie niepokoić sytuacja Sergi Roberto... chłopak był w takim gazie a i tak powoli zaczyna wpaść w ławkę. skończy się brakiem formy i piłkarzem typu Bartra.

3

potwierdziło się to co pisało większość użytkowników po ocenach redakcji z meczu z Arsenalem. Masche zagrał dużo lepszy mecz niż Pique :)

2

tak czułem że Messiasz coś ustrzeli :) nigdy jeszcze nie pokonał Cecha a on jest stworzony do łamania wszelkich "nigdy"!

0

najmocniejsza by była gdyby z miejsce Racitica był Sergi Roberto

0

@ matijas
ja bym na remis nietoperzy z realem nie liczył. jakoś oni zawsze dostają od nich baty

0

Nie wydaje mi się żeby Pep odrzucił trenowanie City ze względu na brak odpowiedniego wyzwania. Przejmując stery w Bayernie dopiero miał gotowca-zdobywce potrójnej korony, zespół w pełni ukształtowany i kompletny. Więcej roboty będzie miał z obu Manchesterach. Wydaje mi się że jednak wybierze niebieską część tego miasta ze względu na znajomków w zarządzie i ciekawszy, bardziej ukształtowany skład.

8

A mnie się wydaje że Leo zagra od początku na Bernabeu. Utrzymują w tajemnicy jego szybki powrót do zdrowia żeby potem przed meczem było wielkie bum i morale piłkarzy Realu poszybują z dół :)

0

ja uważam że w środku powinni grać Masche i Busi a prawy i lewy pomocnik Sergio i Iniesta. W środku obrony Pique i Bartra (ewentualnie Rudy)

1

martwi mnie brak Grimaldo :/ powinien zagrać zwłaszcza ze Alba też wymaga odpoczynku

0

chyba ci się kolego znaczenie słów pomyliło bo sporadycznie = rzadko

0

mój komentarz to odpowiedź dla
katalonik97

0

Nie zgadzam się z Tobą kolego że w ManU będzie grzać ławę. Tylko Rooney jest nie do ruszenia z napadu. nie wiem jakim systemem i iloma napastnikami grają Diabły jedynie Hernandez byłby silna konkurencja dla Pedro. Z resztą napastników śmiało może konkurować o miejsce w pierwszym składzie.

0

to nie chodzi o hejty tylko o to że Pedro od kilku (!) lat gra piach. Szanuje i doceniam to że zdobył wiele ważnych bramek Ale to nie znaczy że trzeba go za to trzymać do 35 roku życia. Należy zwolnić miejsce dla młodych.
A swoją drogą to możliwe że Pedro się odbuduje w innym klubie-chociaż wybitnych umiejętności to on nigdy nie miał no ale myślę że taki Murinho przywrócił by mu blask z dawnych lat

0

bardzo dobry zawodnik niestety kontuzje go zniszczyły

0

karny to należał się nam a nie Juve! zagranie ręką w polu karnym gdzie zawodnik powiększył ręką obrys ciała a piłka zmierzala do gracza Barcelony!
a komentatorzy pierdziela że skoro nie było celowości to karny się nie należał:/ (sic)

2

bramka piękna :) mam nadzieję że podbił nią swoją cenę o kilka baniek :D

16

jak wg was zagrał Rafinha? ja uważam że pierwsza połowę miał bardzo dobra, w drugiej troszkę przygasł. Ale ogólnie bardzo solidnie-nie tracił głupio piłek, kilka razy ładnie przedryblował rywala. czytał grę i dużo dał zespołowi.

1

samokreacja MSN powiadasz? jak by pomóc działała tak jak powinna to Messi nie musiałby wracać się na środek boiska i piłki rozgrywać. prawda jest taka że obecnie Messi to nasz najlepszy pomocnik i napastnik w jednym. Chłop widzi że nie ma środka pola to musi zapieprzac na dwóch pozycjach

0

jak słyszałem jak WĄCENT Kompany był przy piłce to modlilem sie żeby go zdjeli albo żeby odebrało mowę komentatorom...

0

Mam pytanie do osób oglądających ligę angielską. Jak gra. Kyle Walker z kogutów? Przeglądałem ostatniO transmarket I jest jednym z droższyCh PO.wart swojej ceny i np przenosin do nas?

0

mecz całkiem przyjemny-nie rozumiem narzekań ze malo klarownych sytuacji itp... to nie był mecz z Granada tylko z mocnym PSG! najważniejsza jest wygrana chociaz znając losowania to pewnie dziwnym trafem znowu bedzie Man City :-/
a co do meczu: MVP: Masche- był świetny i w obronie i w pomocy
Busquets- jego obecność w pierwszym składzie to ponury zart
Bartra- bardzo dobre zawody- w jednej akcji trzykrotnie ratował przed strata gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?