BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie tacy jak on powinni zostac zatrudnieni zeby od podstaw tworzyć polską piłkę!
0
Gadając ze hiszpanie nie maja juz szans na tym turnieju i ze graja slabo osmieszacie sie ludzie!widac ze większość z was nie oglądało poprzednich turniejów z udziałem hiszpanów:-/ tam większość meczy tez wygrywali po 1-0. To jest TURNIEJ-tu trzeba oszczędzać siły a nie jak nasi wirtuozi wypompowali sie w pierwszych 2 meczach a z Czechami stali w miejscu. Wygrywają? Wygrywają! Awans z pierwszego miejsca jest. Fajnie byloby patrzeć jak w każdym meczu leja po 4:0 ale tak sie nie da po prostu.
0
mecz piękny:)
Ale na litość boską dlaczego my gramy JEDNYM NAPASTNIKIEM?? Przecież ten Lewandowski to nie cudotwórca- co on ma zrobić jak po odebraniu piłki pod naszym polem karnym dostaje od razu piłkę na połowie boiska a przy nim 4 przeciwników?? Albo rozgrywają kontrę, pomocnik leci z piłą a jedyną opcją do kogo można podać to Lewy:/ no bez jaj!kto w dzisiejszych czasach gra w ogóle z jednym napastnikiem?? To samo tyczy się wykańczania akcji w polu karnym przeciwnika- widać że pomocnicy za bardzo kombinują, chcą odgrywać a przy strzałach są o ułamek sekundy spóźnieni. Dlaczego? Bo to są pomocnicy- napastnik z krwi i kości, nawet jakiś w nie tak wysokiej formie jak Lewy, ma we krwi instynktowne zachowania, które przekładają się na bramki.
Jeśli z Czechami zagramy jednym napastnikiem to znowu strzelimy maks jedną bramkę w meczu- a to z pewnością nie wystarczy do wygranej.
0
Po przeszczepie trzeba do końca życia brać leki immunosupresyjne żeby przeszepiona tkanka nie została odrzucona przez organizm (który cały czas "widzi" że jest to ciało obce i usiłuje je zwalczyć) a może zostać odrzucona nawet po kilku latach od przeszczepu. Branie tych leków, przestrzeganie diety itp wiąże się z ogromny rygorem życiowym w który wkomponowanie piłkarskich treningów i czasem nadludzkiego wysiłku jest bardzo trudne do pogodzenia. Eric już nam udowodnił że jest fighterem ale teraz rozsądniej byłoby żeby skupił się głównie na swoim zdrowiu
0
Lekarz stwierdził że jest taka możliwość jedynie. Jednak nie wydaje mi się (i nawet nie chce), żeby Abi ryzykował swoje zdrowie a nawet życie żeby sobie jeszcze porać jeden sezon. Kupimy Albę, na zastępstwo ktoś z młodzików i Abi może spokojnie dochodzić do zdrowia w odpowiednim tempie. Oby nie było dalszych powikłań mógł się cieszyć z piłkarskiej emerytury:)
0
na piłkarzach wyglądają jeszcze gorzej niż na manekinach:/ a zresztą najwazniejsze są zwycięstwa nieważne w jakich strojach:)
0
Trzeba kupić:) polecam "Messi: Historia chłopca, który stał się legendą", świetna książka przedstawiająca wcale nie łatwe początki naszego cracka;)
0
Co do Złotej Piłki:
Messi: Pichichi, Złoty But, Król strzelców Ligi Mistrzów, dużo więcej asyst niż CR7
Cristiano Ronaldo: wygranie Primera Division, nic więcej.
Prosty rachunek- 4>1 i wygrywa Messi:)
0
mam nadzieję że wprowadzi to repertuaru Barcy element kontrataku! Tego jednego mi w tej drużynie brakuje, że czasem trzeba polecieć 3 piłkarzami ekspresem na bramkę a nie zwalniać nagle w środku pola i cofać piłkę.
Drugą ważną rzeczą godną wprowadzenia są strzały z dystansu oraz siła wykańczania akcji- nie oszukujmy się wiem że techniczne strzały są piękne (jesli wpadają) ale czasem trzeba załadować piłkę bez finezji tylko ile fabryka w nodze dała. Tą finezję było widać w dwumeczu z Chelsea- Cech wszystkie te farfocle potrafił obronić a w kilku sytuacjach gdyby strzał był mocniejszy piłka byłaby w siatce.
0
tak jak pisałem w innym poście- jesli odetnie pępowinę od Pepa to poprowadzi zespół:) no i w końcu zdecydował się wyjść z jego cienia i samemu zostać trenerem:)
Świetna decyzja i z jego strony i ze strony Barcy- człowiek, który będzie dalej prowadził mniej więcej tą samą filozofię gry a może wnieść do drużyny trochę świeżości.
0
Ja widzę tylko Bielse albo ewentualnie Tito Vilanove gdyby zdecydował się odciąć pempowinę od Pepa
0
bixmix
Siemka;) jest to książka pt. "Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata". Ukaże się dopiero 12 maja;)
http://wydawnictwosqn.pl/zapowiedzi/barca-za-kulisami-najlepszej-druzyny-swiata/
0
uprzedze tych ktorzy wyskocza zaraz ze za duzo napastników bedziemy miec. Patrzcie na pierwsza piatkę klasyfikacji strzelcow- 3 piłkarzy Realu:[
0
po tym meczu zmieniłem zdanie co do sprowadzenia van Persiego. Nasze ataki ataki wyglądały tak-jeden (najczęściej Messi) ciągnie do przodu a reszta stoi i sie patrzy:-/ brakowało klasycznego napastnika-dopiero Alexis zagrał na szpicy i bramę zdobył. Patrząc obiektywnie: forma Pedro tragiczna i jak dla mnie wątpliwe żeby ja kiedykolwiek odzyskal:-S To samo z Villa-przed kontuzja nie błyszczał forma a co bedzie po kontuzji to w ogóle wielka niewiadoma. Alexis po sezonie przygotowawczym bedzie gral jeszcze lepiej niz teraz ale chłopak jest kontuzjogenny-za niego mogą wchodzić nasze młodziki ktore wczoraj pokazaly za narazie do pierwszego składu na pełne 90 minut sie nie nadaja. MESSI, VAN PERSI i SANCHEZ/VILLA plus Pedro,Cuenca i Tello- napad idealny:-D
0
Trochę źle to ująłem- nie mówię że zagrał wyśmienity mecz tylko że grał dobrze na tle swoich kolegów z drużyny. Nic wielkiego nie wywalczył ale myślę że "7" za ten występ można mu przypisać:)
0
Gable
Bo nie miał do kogo zagrywać- tylko i wyłącznie on rwał się do przodu a reszta zostawała za jego plecami. Sam meczu niestety nie dał rady wygrać.
0
A co do straty Leo- to jest napastnik i on ma prawo podejmować ryzyko i tracić czasem piłkę a zadaniem OBROŃCÓW (Alvesa) jest stanie na obronie i zatrzymywanie piłek straconych przez napastników. Doszukiwanie się tu jakiejkolwiek winy Messiego jest po prostu niedorzeczne. Swoją drogą- Leo zagrał świetny mecz:P
0
taths1
złotym środkiem na autobusy są szybkie kontry- jak robi to Real i jak zrobiła to wczoraj Chelsea. Niestety Pep chyba nie uznaje w ogóle takiego czegoś w stylu gry Barcy- powinni czasem tak zagrać a nie spowalniać i kombinować.
Jak dla mnie to największym winowajcą wczorajszej straty gola był ALVES- widzieliście gdzie on był jak jak piłka wpadała do bramki?? Dobiegał do "16"!!!!! w takim meczu gdzie wiadome było że będą walić kontrami to niedopuszczalne żeby zostawała taka dziura na skrzydle!
0
oczywiście chodzi mi o Chelsea jakby ktoś się nie skapnął:P
0
jak można kibicować tak grającej drużynie?? chyba bym wyłączył mecz oglądając jak moja ukochana drużyna broni się przed inną i wygrywa jakimś farfoclem, nie przejawiając żadnej inicjatywy w meczu i broniąc się przez 80 minut w 10 osób na 25 metrze!!!!!
0
DO REDAKCJI:
Miło by było zobaczyć tego typu artykuł w formie porównania strzeleckiego dorobku Messiego i Cristiano Ronaldo. Chodzi mi o Dokładne liczby goli z karnych, wolnych, z gry; ile w LL, CdR, LM. Ile asyst mają? Mołaby znaleźć się informacja ile strzałów średnio oddają na mecz i jak to się przekłada na zdobyte bramki.
Pozdro
0
Jak dla mnie to Real na 80% straci punkty z Gijon. Ten zespół potrafi zamurować bramkę i mam nadzieję że tak zrobią i jakimś cudem uratują remis:D
0
Przyszłe GD będą jednymi z najwazniejszych w ostatnich latach:) mam nadzieję że nie będzie kopaniny ze strony Realu tylko piękne techniczne widowisko:)
0
ShawnC
Zgadzam się z Tobą co do niego:) świetny piłkarz, niezwykle uniwersalny, który idealnie pasuje do Barcy! Przez wielu niedoceniany- słyszałem już pogłoski na tym portalu, żeby go sprzedać O_o
0
jakiś czas temu pisaliście o Inieście jako talizmanie a wcześniej o Puyolu:P
0
natall11
Wczoraj włączyłem mecz w ok 3 minucie i nie widziałem składu. Słucham powoli kto przy piłce... Alexis, za chwilę Messi, Pedro i komentator dodaje: Cuenca- niezłe zdziwko miałem że aż tylu ich jest:)
0
Seba_89_
W pełni się z Tobą zgadzam- już to zresztą kiedyś pisałem. Na obronę kupić tylko Albę i wg mnie żadnych innych transferów już nie trzeba. Młode wilczki godnie zastępują naszych mistrzów i w ataku i w obronie i na środku pola:)
0
Gaspar
Co do Pedro- jak można czekać na formę kogoś kto od roku jej nie ma??!dajcie już spokój z Pedro- niech wchodzi na końcówki a formę nnie odbudowuje w sezonie przygotowawczym a nie teraz kiedy wazą się losy mistrzostwa...
Zagrał w 32 spotkaniach (LL,CdR,LM), wiadomo ze w niektórych ogony grał ale po zsumowaniu minut to wychodzi ok 22 pełnych meczy. Strzelił 8 Bramek z czego m. in. 3 BATE Borysów, 1 Viktori Plzn i 1 Hospitalet.
To jest FC BARCELONA, najlepszy klub na świecie i tu się formy w ciągu sezonu nie buduje- albo się ją ma albo nie! Ten piłkarz zawsze bazował w dużej mierze na piłkarskim szczęściu i minimalnie ponadprzeciętnych umiejętnościach. szczęście się skończyło a te umiejętności które posiada obecnie nie wystarczą na pierwszy skład.
Wie że zostanę zminusowany ale sami przyznajcie- jak długo można czekać na znalezienie formy? Cuenca i Tello już pokazali, że z pewnością nie cały sezon (dobra- pół, odliczając te jego kontuzje nieszczęsne)
Reasumując- formę niech odzyskuje w pre-sezonie a teraz niech grają lepsi.
0
Tak czuję że Pep na siłę upchnie Pedro do składu. Ostatniego meczu nie widziałem ale bramkę co strzelił nawet ja bym trafił:P Oby tylko Alexis zagrał- przyda się jego mega waleczność i te odbiory:)
0
Atletico nie wygrało z Realem od 11LAT! Masakra jakaś o_O ale każda passa musi się skończyć:P 3 lata temu (2009-03-07) był remis 1-1 i to jest jak dla mnie szczyt marzeń odnośnie tego spotkania. W każdym bądź razie my się musimy bardziej spiąć na Getafe żeby nie było jak w listopadzie...