0

A no to sorki;) i tak to tylko kwestia godzin :D

0

Spokojnie w UK jest inna strefa czasowa :D u nich jest dopiero po 19.

0

Liverpool nie dał wreszcie za wygraną, tylko wyciągnął od Barcy tyle ile się dało... To Barcelona dała za wygraną i dała tyle ile chcieli Anglicy - czyli o wiele za dużo... Ale on nam jest potrzebny jak rybie woda także o to w ogóle była prawda

1

Pewnie trzymajmy go z taką pensja, niech sobie zajmuje miejsce D. Suareza, Rafinhi, Samper (z braku miejsca w składzie na wypoyczeniu), Roberto... Cały sezon już rozegrał bardzo nieudany (delikatnie mowiac) a my dalej będziemy czekać aż się rozwinie. On ma 24 lata a nie 19-22, to ukształtowany piłkarz który po rozegranym sezonie powinien już dawno odpalić. Sprzedać definitywnie i jechac się rozwija następne 5 sezonów gdzieś indziej

0

Niech Koguty go biorą a w zamian Ericssen do nas i pierwszy skład kompletny

0

Idealne podsumowanie wypowiedzi Henry'ego. Sytuacja zgoła inna i francuz po prostu nie ma racji

3

No właśnie nie jak najwięcej bo się zajedzie... Valverde musi rozsądnie szafować jego siłami a będziemy mieli z Andrzeja pożytek przez cały sezon

0

Żartuję ale wiem o co ci chodzi kolego. Mam taką samą wizję jak ty. Busi jako łącznik pomocy z obroną, Roberto typowy ŚP i Coutinho jako taki ŚP/ŚPO. Myślę że pięknie by to hulało

1

Coutinho Seri Robert i Busquets to czterej pomocnicy... Do 4-3-3 średnio ;P

2

No i sam sobie odpowiedziałeś - sprzedać Rakitica. Chorwacja miał jeden dobry sezon u nas później nie prezentował już poziomu Barcy. Jak dla mnie to jego transfer był głównie odpowiedzią naszego zarządu na kupno Modrica przez Real. Jak by poszedł w tym okienku to wzielibysmy za niego dobre pieniądze, może nawet większe niż za ile go kupiliśmy

5

To wyłącz i nie ogladaj

0

Myślałem o takim samym składzie. Od dawna jestem za zmianą ustawienia z 4-3-3 na 4-2-3-1. Środek pola zageszczony dla naszych technicznych zawodników a skrzydła w każdej chwili można uruchomić Denisem albo Dulefou pomiędzy którymi krąży sobie Leo

5

Teraz można oddać Gomesa Juventusowi i będzie piękny koń trojanski :D

5

Takie ceny staną się normą, zobaczysz kolego. I powiedz mi co wtedy? Wszyscy dookoła będą kupować a my nie bo to szaleństwo? Niestety ale araby niszczą ten sport i nikt na to nic nie poradzi. Tak jak powiedział Raiola: "to nie kluby tylko państwa"...

0

Ciekawe losowanie. Dla nas fajna grupa w której będziemy być się o pierwsze miejsce jak równy z równym z Juve. Jeśli chodzi o Real to mają grupę śmierci ale nie czarujący się że z niej nie wyjdą z pierwszego miejsca... Mają obecnie najlepszy zespół na świecie. Pomoc miażdży, na skrzydłach Asensio i Isco w obwodzie Bale i CR7, obrona solidna. Żadna z drużyn nie ma tak dobrze obsadzonych wszystkich pozycji. Ale jestem pozytywnie nastawiony do tego sezonu :) czuje ze Dembele wypali i nie będziemy tęsknić za Neymarem. Oby tylko jeszcze Cou przyszedł i będzie dobrze!

1

100% racji! Gdyby to zrobił np Suarez to by dostał 12 meczów zawieszenia, karę pieniężną i nakaz ucalowania sygnetu przewodniczącego komisji sedziowskiej

5

A widziałeś co zrobił CR7 jak już upadł? Oczywiście zaczął machać łapami i drzeć paszcze w kierunku sędziego że był faul. I to było wymuszenie karnego za które został ukarany. Bo gdyby padł i wstał bez gadania kartki by nie było.

15

Powiedzmy sobie szczerze, Barca zagrała wczoraj dobre zawody. Przegraliśmy przez brak PO. wszystkie trzy bramki prawą flanką. No i takiego braku skuteczności dawno nie widziałem. Busi w pusta bramkę nie trafia, Suarez też multum sytuacji zmarnowanych a reszta drużyny zamiast coś uderzyć z dystansu to chce wejść z piłką do bramki. Denis więcej wiatru na lewym skrzydle zrobił przez 3 minuty niż Dulefou przez godzinę. PS w ogóle nie było bo Messi tradycyjnie w środku grał.

1

Myślę że i Dembele i Coutinho do nas trafia i obaj będą kosztować powyżej 100 mln. Live i BVB są już pogodzone z ich odejściem tylko teraz chcą od nas pociągnąć jak najwięcej kasy. Jeśli obaj przyjdą będę patrzył z optymizmem na też sezon.

2

Dobreee :D

0

Spokojnie, nie takie pieniążki już były w tym oknie transferowym- Cou miał być już prezentowany w piątek a skończyło się na oficjalnym oświadczeniu Liverpoolu że nie sprzedadzą go. Ja osobiście poczekam sobie na oficjalke bo szkoda nerwów tracić Panie i Panowie ;)

1

W nawiązaniu do nagłówka: nic nie trzeba wiedzieć bo takie coś nie istnieje.

13

Nie wyobrażam sobie żeby CR7 opuścił jakiś mecz bo siostra, mama, czy nawet kolega z Maroko miał urodziny

3

Komentarz usunięty

5

Nieeee... To wszystko przegrywa się np przez olanie meczu i udanie się na urodziny siostry. Na pewno nie przez brak szóstego stoper, średniej klasy.

4

Niedobrze mi się robi jak czytam te wasze opinie że Marlona się nie nadaje a Umtiti to nie poziom Barcy. Mamy obecnie w zespole 5 (!) stoperow. W zeszłym sezonie Umtiti wygryzl z pierwszego składu Masche i grał na poziomie Pique. Nie raz nam dupsko ratował. Marlona jeśli dostawał szansę to nie raz usowadnial że ma papiery na światowego obrońcę. Potrzeba mu jedynie ogrzania pod okiem piłkarzy jak Pique i Szefuncio. Ja nie jestem zwolennikiem transferu Martineza, nawet gdyby odszedł Verma uważam że 4 stoperow w zupełności wystarczy.

0

Nieskończoność ;)

4

Myślę podobnie do autora tekstu. Dotąd byliśmy uzależnieni od MSN, teraz zrobi się luźniej z przodu. Nie będzie już 1/3 ciśnienia, że trzeba podać do N€ymara bo będzie zły. Oby tylko do środka pomocy przyszedł Coutinho i myślę że damy radę w tym sezonie. Prawdę mówiąc to wolałbym Cou na lewe skrzydło a do środka Eriksena. Ale z opcji Cou SP a Dembele LS też będę zadowolony.

0

Bardzo realny scenariusz... Ale myślę że po dwóch latach gry w PSG nie będzie trzymał już takiego poziomu (sportowego i marketingowego) żeby biali go chcieli.

0

Po rozmowie z Bartkiem, Ney dowiedział się, że jeśli chce to niech się pakuje bo podwyżki nie dostanie. Tak na prawdę odchodzić nie chciał nigdy, więc żeby jakoś z twarzą wybrnąć z tej sytuacji puścił plote, że szatnia namowila go do pozostania w klubie.
Dno, wodorosty i 7 metrów mułu... Rzygać mi się chce już tą sprawą z Neymarem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?