BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie- najważniejsze żeby utrzymali sie w segunda division. Myślę ze w drugiej połowie sezonu ich forma sie wyrówna i ostatecznie zakończą rywalizację w środku tabeli
1
A co ty chcesz od Denisa? Chlopak gra co trzeci bądź czwarty mecz. Jak miał dobra forme na poczatku sezonu to zostal posadzony na ławkę na kilka meczów. Chop ma dopiero 23 lata (w czerwcu 24)... Roberto tez każdy sprzedawał przez 5 okienek a teraz filar drużyny
2
Ja tam wolę żeby nie zawitał bo znając tych białych rzeczników specjalnie będą polować na niego
0
Czemu nie ma "zawodnika meczu użytkowników"?
0
W kominku na święta
0
Huraaaa
10
Podaj jeszcze nr lotto najbliższego losowania i bede w pelni zadowolony z twoich wrozbiarskich zdolności
2
Jak dla mnie to najważniejsze są minuty dla zamienników pierwszego składu, nie koniecznie dla Barcy B. Obowiązkowo 90 min dla Paco, D. Suareza, Digne i Dulefou. Względnie 70 min dla Vermy i Vidala. Reszte uzupełnić Barcą B
0
Chodzi o Oriola Busquetsa. Sergio nie zostal nawet powołany na mecz
0
A ja uwazam że musimy kupić Coutinho nawet za te 150mln. Po odejściu sprzedajnego brazylijskiego najemnika na lewej flance nie zostala dziura tylko kanion. Gdyby nie Alba to w ogole nie mielibyśmy lewego ataku. W pomocy tez kulawo bo Messi musi grać na PS i jeszcze rozgrywać. Myślicie ze in tak będzie ciągnąć Barce do końca sezonu? Potrzebny jest ktoś kto potrafi zagrać na lewej pomocy, gdzie kiwnie kogoś i dobrze dogra/rozegra jak i zejdzie na LS, którego obecnie nie posiadamy wcale. Ktos w wieku 24-26 lat, pewny siebie i swoich umiejętności, kto nie bedzie wdrażał sie półtorej sezonu (Goretezka-czy jak tam sie go pisze) i na pewno nie wypalonego Oezila, który skonczylby u nas jak Turan. JAKIE ALTERNATYWY WIDZICIE?
5
Przecież tu nie chodzi o te 4 mln tylko o dziesiątki jak nie setki milionów które uciekną przez brak możliwości robienia wałków!
1
Tutaj nie VAR jest potrzebny tylko jakieś zsyłki na Syberię czy do kamieniolomow na ciężkie prace dla tych osób uważając się za sędziów!
2
Co do Iniesty się zgodzę bo razem z Paulinho i Busim świetnie operowali piłka w środku pola- moja ocena to 8. Natomiast jeśli chodzi o Digne to już muszę oponować z oceną redakcji i Twoją. Gość całkowicie wyłączył z gry Cuadrado jak i całą prawa flanke Juve. Pokazywał się na pozycje, biegał od obrony do ataku. Zmarnował tą setkę ale takich setek to Suarez w tym sezonie zmarnował ze 30. Lucas spokojnie mógłby mieć 7.5
0
Podpisy na kontrakcie to kwestia godzin...
1
Hehe- pamiętam jak na jakiejś konferencji prasowej bodajże Ramos się wypowiadał że to zabije piękno footballu
55
Śmietankowi już zaczynają kampanie "wszyscy winni naszych niepowidzen". Niech ten VAR wchodzi, to może skończy się lament na sedziowanie
2
Brazylijczyk ma w sobie to czego czasami brakuje naszym zawodnikom czyli: zdecydowania. Kiedy trzeba uderzyć, uderza a nie szuka na siłę i dogrania do kogoś innego kto może jest na minimalnie lepszej pozycji. Do tego silny, nieustepliwy i z dobrym timingiem.
0
Nasz bramkarz bez wątpienia Men of the match!
1
Też mi się wydaje że zbytnio nie wysilal się z uwagi na najbliższe mecze
0
Dobra opcja jedynie jeśli wynik byłby bardzo niekorzystny z minimalnymi szansami na poprawę czego oczywiście nie przewiduję. Zmiana stoper to ogromne ryzyko że "nowy" nie wejdzie w mecz a na tej pozycji w kółka minut może to oznaczać stratę kilku bramek.
1
Prędzej dwie dostaną a mecz zakończy się 2-2
0
Pewnie pójdzie do Monachium. Tylko tam jest trener tymczasowy... Chociaż w Chelsea też zapowiada się na zmianę trenera
1
Ozil ... No pewnie... Do tego jeszcze Di Maria i do kompletu Khedira i będziemy mieć RM 2.0
2
Jakoś nie jestem przekonany czy on jest dla nad takim priorytetem... Co prawda w obecnej formie Suareza owszem ale jak ursus się obudzi to co wtedy? Atak na przyszły sezon w postaci Dembele, Suarez, Messi powinien kosić. Ale z drugiej strony odpuścić Griezmana za 100 baniek to byłoby szaleństwo. Gdyby to Antoś grał zamiast naszego gryzonia to myślę że miałby na koncie porównywalna ilość bramek z Messim. Tylko że my najbardziej potrzebujemy wzmocnień w środku pola- i to nie tak bardzo Coutinho tylko Eriksena!
0
Śmiało można powiedzieć że największej gwiazdy
0
Gość idealnie by wypełnił środek pola. Nie dość że świetnie rozgrywa to jeszcze ładuje bramkę za bramka, dokładają co jakiś czas asysty!
0
Dokładnie! Gość jest przereklamowany. 100 razy bardziej wolę Eriksena który od przynajmniej 3 lat gra naprawdę świetnie. Gość nie dość że jest świetnym rozgrywającym to dodatkowo strzela bramy i asystuje
2
Czyli wg ciebie jeśli piłkarz ma astronomiczny kontrakt to ma grać w podstawowym składzie niezależnie od wieku, dyspozycji i przydatności w zespole?
1
Thomasie wszyscy łączymy się z tobą w bólu i również żałujemy twojej decyzji
1
Hłe hłe :) dobre :)