BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie przypominaj tym malkontentom bo dla niektórych z racji ceny gość ma od razu byc drugim Messim no albo chociaż Neymarem
0
W ostatnich latach kilka razy zrobili nam przykrą niespodziankę na ich stadionie
1
Mecz z Malagą bedzie ciężki. Ostatnie 5 meczy przegrywali różnicą zaledwie jednej bramki- tylko z Leganes 2-0. Z Atletico i Sevilla 0-1 a z Valencia 1-2. Na swoim stadionie nie tracą dużo bramek także trzeba się na nich spiąć!
2
A przy kolejnej okazji odejscia np do Anglii walilby fochy że mu źle i chce odejść. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.
0
Twz bym chcial bo lubię tą drużynę, ale nie mają szans na utrzymanie. Po tylu kolejkach maja tylko 13 (!) punktów.
0
I ty wierzysz ze agent nie zadzwonił chociażby do niego mówiąc "stary podpisuje umowę z Realem, ok? "
3
Z twojego postu wynika że veiga bez wiedzy figa zawarł umowę z Realem na mocy której mial on przejsc do bialych a jak nie to kara pieniężna. Tylko ze figo też musial sie pod tym podpisać i dobrze wiedział co podpisuje. Nie był ubezwlasnowolniony tylko pazerny- zresztą podobnie jak nasz były brazylijski gwiazdor
34
Za to porownanie Figo i Neymara to OWACJA NA STOJĄCO! W koncu ktos otwarcie powiedzial co wszyscy wiedzą - poszedł dla kasy!
2
Mało prawdopodobne. Jeśli odejdzie to tylko do Chin lub Arabów. W Europie nikt nie jest w stanie zaoferować mu takich pieniędzy jak wschód a jeśli chodzi o trofea to Barca.
1
Z jednej strony absolutnie nikt nie powinien gwizdać na swojego zawodnika a z drugiej ludzie maja juz go dość bo on sie po prostu do nas nie nadaje
8
Nie mam pojęcia o co chodzi w Twoim komentarzu...
0
Po pierwsze paskudne nazwisko
Po drugie rozegrał kilka meczów w pierwszym zespole Olympique'u Lyon i od razu go do Barcy
Po trzecie. A w Hiszpanii nie ma uzdolnionych szsnastolatków?
0
W ostatnich latach padają jak muchy te "nigdy"
2
Obys Ty był kolego
1
Suarez juz raz grał spotkanie gdzie musiał bardzo uważać na kartkę. Śmiało mozna powiedzieć ze przeszkadzał na boisku. Bal się zastawić nawet, nie mówiąc o grze ciałem. Dzisiaj będzie to samo
3
Następnym razem weź tylko połowę tych specyfików ci dzisiaj rano;)
16
No tak ale Pikej powinien być poza kadrą i odpoczywać. Z kim ten Mina ma się odgrywać jak nie z jedną z najsłabszych druzyn w LL
1
"Marca" zwraca również uwagę... I wszystko jasne- szmatławiec z Madrytu jedynie CHCE aby atmosfera u nas była zepsuta. Zresztą jak u białych.
0
Ogladalem kawałek meczu Sevilli z Atletico. Takiej nieudolności, ilości błędów i baboli dawno nie widziałem
0
Można mieć nadzieję że poprowadzi mecz uczciwie żeby Atletico nie odjechało Realowi
0
Po odejściu Costy to Hazard na ogół pełni rolę dziewiątki. Poza tym napastnikow masz trzech- właśnie Belg i skrzydłowi Pedro oraz Willian.
0
Wszystko fajnie tylko po pierwsze porównywanie go do Xaviego zasługuje na kryminał, a po drugie czemu nie szukają wśród hiszpańskiej młodzieży...
0
Mądrego to aż miło posłuchać. Zgadzam sie z toba kolego. Od siebie dodam że zawiódł mnie wczoraj Paulinho. Krzątał się między liniami ale nie notował ani odbiorów ani prostopadlych piłek. Do kontr za wolny a w dodatku przegrywał pojedynki "siłowe" z graczami Eibaru.
2
Iniesta - iniesta to iniesta
Ocena roku!!!!
6
Jesli Paulinho wyjdzie w pierwszym składzie na Chelsea to będziemy grali w "10"
3
Dokładnie - 10 meczy w podstawie na 3 lata. Drugi po Douglasie najgorszy trannsfer Zubiego.
0
Eibar to nie murarze. Oni lubią być przy piłce a my im to zabierzemy i spokojnie wygramy
2
Jak dla mnie to
Abidal < Alba
Eto > Suarez
Henry z Coutinho w ogole bym nie porównywał- zbyt krótki okres grania brazylijczyka
0
Chińczycy i araby sprawiają że gwiazdy z topu rzadko kiedy będą kończyć kariery w klubach z Europy. Większość pójdzie na wschód na 1-2 sezony zarobić niebotyczne pieniądze i dopiero zawiesi buty na kołku
2
Niech idzie - w dwa sezony zarobi tyle co u nas przez 6 lat. Xavi odszedł, Iniesta odejdzie - konczy sie pewna epoka w Barcelonie