4

Nie przypominaj tym malkontentom bo dla niektórych z racji ceny gość ma od razu byc drugim Messim no albo chociaż Neymarem

0

W ostatnich latach kilka razy zrobili nam przykrą niespodziankę na ich stadionie

1

Mecz z Malagą bedzie ciężki. Ostatnie 5 meczy przegrywali różnicą zaledwie jednej bramki- tylko z Leganes 2-0. Z Atletico i Sevilla 0-1 a z Valencia 1-2. Na swoim stadionie nie tracą dużo bramek także trzeba się na nich spiąć!

2

A przy kolejnej okazji odejscia np do Anglii walilby fochy że mu źle i chce odejść. Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

0

Twz bym chcial bo lubię tą drużynę, ale nie mają szans na utrzymanie. Po tylu kolejkach maja tylko 13 (!) punktów.

0

I ty wierzysz ze agent nie zadzwonił chociażby do niego mówiąc "stary podpisuje umowę z Realem, ok? "

3

Z twojego postu wynika że veiga bez wiedzy figa zawarł umowę z Realem na mocy której mial on przejsc do bialych a jak nie to kara pieniężna. Tylko ze figo też musial sie pod tym podpisać i dobrze wiedział co podpisuje. Nie był ubezwlasnowolniony tylko pazerny- zresztą podobnie jak nasz były brazylijski gwiazdor

34

Za to porownanie Figo i Neymara to OWACJA NA STOJĄCO! W koncu ktos otwarcie powiedzial co wszyscy wiedzą - poszedł dla kasy!

2

Mało prawdopodobne. Jeśli odejdzie to tylko do Chin lub Arabów. W Europie nikt nie jest w stanie zaoferować mu takich pieniędzy jak wschód a jeśli chodzi o trofea to Barca.

1

Z jednej strony absolutnie nikt nie powinien gwizdać na swojego zawodnika a z drugiej ludzie maja juz go dość bo on sie po prostu do nas nie nadaje

8

Nie mam pojęcia o co chodzi w Twoim komentarzu...

0

Po pierwsze paskudne nazwisko
Po drugie rozegrał kilka meczów w pierwszym zespole Olympique'u Lyon i od razu go do Barcy
Po trzecie. A w Hiszpanii nie ma uzdolnionych szsnastolatków?

0

W ostatnich latach padają jak muchy te "nigdy"

2

Obys Ty był kolego

1

Suarez juz raz grał spotkanie gdzie musiał bardzo uważać na kartkę. Śmiało mozna powiedzieć ze przeszkadzał na boisku. Bal się zastawić nawet, nie mówiąc o grze ciałem. Dzisiaj będzie to samo

3

Następnym razem weź tylko połowę tych specyfików ci dzisiaj rano;)

16

No tak ale Pikej powinien być poza kadrą i odpoczywać. Z kim ten Mina ma się odgrywać jak nie z jedną z najsłabszych druzyn w LL

1

"Marca" zwraca również uwagę... I wszystko jasne- szmatławiec z Madrytu jedynie CHCE aby atmosfera u nas była zepsuta. Zresztą jak u białych.

0

Ogladalem kawałek meczu Sevilli z Atletico. Takiej nieudolności, ilości błędów i baboli dawno nie widziałem

0

Można mieć nadzieję że poprowadzi mecz uczciwie żeby Atletico nie odjechało Realowi

0

Po odejściu Costy to Hazard na ogół pełni rolę dziewiątki. Poza tym napastnikow masz trzech- właśnie Belg i skrzydłowi Pedro oraz Willian.

0

Wszystko fajnie tylko po pierwsze porównywanie go do Xaviego zasługuje na kryminał, a po drugie czemu nie szukają wśród hiszpańskiej młodzieży...

0

Mądrego to aż miło posłuchać. Zgadzam sie z toba kolego. Od siebie dodam że zawiódł mnie wczoraj Paulinho. Krzątał się między liniami ale nie notował ani odbiorów ani prostopadlych piłek. Do kontr za wolny a w dodatku przegrywał pojedynki "siłowe" z graczami Eibaru.

2

Iniesta - iniesta to iniesta

Ocena roku!!!!

6

Jesli Paulinho wyjdzie w pierwszym składzie na Chelsea to będziemy grali w "10"

3

Dokładnie - 10 meczy w podstawie na 3 lata. Drugi po Douglasie najgorszy trannsfer Zubiego.

0

Eibar to nie murarze. Oni lubią być przy piłce a my im to zabierzemy i spokojnie wygramy

2

Jak dla mnie to

Abidal < Alba
Eto > Suarez
Henry z Coutinho w ogole bym nie porównywał- zbyt krótki okres grania brazylijczyka

0

Chińczycy i araby sprawiają że gwiazdy z topu rzadko kiedy będą kończyć kariery w klubach z Europy. Większość pójdzie na wschód na 1-2 sezony zarobić niebotyczne pieniądze i dopiero zawiesi buty na kołku

2

Niech idzie - w dwa sezony zarobi tyle co u nas przez 6 lat. Xavi odszedł, Iniesta odejdzie - konczy sie pewna epoka w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?