BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tylko kontuzja Bale'a u białych i stali szpitalnicy La Liga w komplecie
0
Ma ktoś statystyki z tego meczu? Czy konkretnie chodzi mi o liczbę podań Rakitica
0
Bardzo dobrze to zauważyłeś kolego! W Valverde jest mentalnie w Bilbao - i jak widać w tego typu drużynie powinien realizować swoje trenerskie "wizje"
1
Co innego grać rewanż w dwumeczu gdzie ma się dobry wynik z pierwszego spotkania a co innego mecz ligowy
1
Jak by grał Eriksen i Dele Ali to byśmy takiego wyniku nie mieli. Kolega ma rację bo wyszedł jeden mecz a tak to nie da się ich oglądać
0
Tylko że nie miał z kim grać bo wszyscy stloczeni na lewym skrzydle
4
Odkąd kibicuje Barcelonie (od 2003 r.) jest to pierwszy mecz gdzie widać było że nasz "trener" gra na REMIS! Hańba i wstyd!
36
A Valverde zamiast zmienić Rakitica w 65 minucie na Dembele to on k***a gra na REMIS!
2
Oczy mi krwawią od tej ich "gry"...
0
Tak, jeszcze 1000 podań a strzeliłby Rakitic po swoim 31 kontakcie z piłką w całym meczu...
1
Bilbao też nie zdobyło na Camp Nou punktów od x lat- aż do obecnego sezonu... Nienawidzę tego typu artykułów
9
Najlepsze: Suarez daje drużynie najwięcej kiedy nie dotyka piłki :D żarcik bo dzisiaj dobrze grał
4
Ktoś wie jaka była przyczyna absencji Messiego na tej rozmowie?
5
Na obecną Barce wystarczy presing, siłowa gra i szybkie kontrataki a historyczny punkt albo i trzy są osiągalne
0
Owszem dramat. Gramy z ostatnią drużyna w tabeli i z nią PRZEGRYWAMY po meczu w którym większość zawodników stała w miejscu. Jeśli liczysz że drużyny lepsze od Leganes (czyli większość LL) będą grać gorzej to się grubo mylisz kolego. Można przegrać po walce i wrócić do domu z honorem. To co zrobili dzisiaj było obraza kibiców.
30
Do widzenia Panie Valverde. W zeszłym sezonie pokazał już jak gra się nudna piłkę ale wyniki chcesz były bo uspiali przeciwnika i strzelali. Obecnie barcelona sama siebie usypiam i gdyby nie Messi i Coutinho to bylibyśmy w końcówce tabeli
12
Tak się dzieje jak się ma na ławce trenera anemika, który kocha grać anemiczna grę. Przecież na boisku tylko jedna drużyna się przemieszcza!
11
Szachownica, potem kółeczka, trójkąty, a zwieńczenie w postaci gry kółko - krzyżyk. Nike (razem z naszym zarządem) już całkiem na łeb upadło. Ale koszulki nietypowe więc będą się sprzedawać jak te w poziome pasy- kasa się zgadza więc Barto zadowolony, ch*j z tradycją :/
0
Orientuje się ktoś czy mecz będzie na STS TV?
0
Pewne jest ze Perez już kupił bądź dograł transfer jakiejś gwiazdy w miejsce CR7. Nie zostawił by klubu bez lewego skrzydła i tym bardziej dźwigni marketingowej. Pytanie tylko kto zajmie miejsce Cristiano?
13
Razem będą nie do pokonania na następnej gali rozdania Oscarów
5
Chciałbym zauważyć że póki co to nasz Coutinho jest najlepszym pomocnikiem na tym mundialu :)
3
Też mnie to ubodło. Od początku powstania naszego państwa zawsze byli jednymi z największych wrogów a tu nazywanie ich braćmi...
31
Odważny jesteś kolego nazywając ruskich naszymi braćmi...
0
Mam nadzieję że Coutinho bo zagrał świetne zawody. Ney daremny- jak trzeba było podać to wydawał się w kiwke z trzema obrońcami, a jak wypadało strzelać to na siłę podawał
1
Uznany za MOTM, ale wg ciebie słabo...
0
Nie wiem z czego się tu cieszyć. Na taką odpowiedzialna posadę wzięli gościa który nigdy w życiu się tym nie zajmował. Powinien zaczynać jako czyjś asystent a nie od razu dyrektor. Teraz euforia bo to nasz Abi a potem płacz że negocjować nie potrafi
0
Masz rację tylko że Suarez obecnie jest największą gwiazdą Barcy po Messim a na plakacie go nie ma...
2
Mnie śmieszy "kutxabank" na koszulkach Bilbao
0
Brak Suareza na zdjęciu promocyjnym- czyżby jakiś prognostyk przed przyjściem Griezmana?