BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kettger mam nadzieję że to była ironia bo większego drewniaka od Llorente to z lornetką szukać...
0
Wyceny transmarketu już dawno można między bajki wsadzić
1
@MarcinMistrz1000 wstawaj, zes**łeś się :D PS gdyby to się stało to ja też :D
3
@Kamil6 chłopie Pochettino powiedział że prędzej zostanie rolnikiem niż trenerem Barcy. To zagorzały kibic Espaniolu i w życiu nie będzie trenował naszych
0
@zenoowity zawodnicy są nijacy :DA tak ogólnie to masz rację w 101% niby są trofea ale gra jest kiepska a i rywale jakoś dziwnie słabi
21
Codziennie wchodzę na tą stronę po kilkanaście razy z nadzieją, że zobaczę nagłówek "Valverde podał się do dymisji"
0
@Dave2411 tu nie o wypalenie chodzi bo Pique i Alba zagrali przyzwoity sezon. Suarez się skończył już w drugiej połowie zeszłego sezonu - jest po prostu już za stary i nie można mieć do niego pretensji. Luis zawsze grał tak że marnował 3 "setki" a potem ładował dwa gole z niewyobrażalnie trudnej pozycji. Obecnie pozostała mu tylko umiejętność marnowania okazji. Urugwajczyk powinien od przyszłego sezonu grać pół na pół z nowym napastnikiem. Tylko problem w tym że Messi się nie zgodzi
1
@Dave2411 nie wróżę tylko gdybam ho widzę jak kończy się ten sezon. Gramy tak że aż oczy bolą - beznadziejna klepanina bez prostopadlych podań, szybkiej klipy i nieszablonowych zagrań do przodu. A najgorsze jest to że każda drużyna z lepszym pressingiem potrafi zdominować nas w środku boiska!
0
@LODOMIR tak jak koledzy napisali, nie koniecznie jego gra kończy się na 16 m. A poza tym chłopak ma 21 lat i może się baaardzo dużo nauczyć w Barcelonie
5
@ryba84 on doprowadzi do tego że młodzi albo przestaną się rozwijać, albo pójdą na wypożyczenie i już po nich, lub w ogóle zaczną szukać innego klubu. Dla mnie najlepszy przykład to Abel Ruiz który powinien grać na szpicy w zastępstwie za Luisa. W zamian lepiej stawiać było na "półrocznego" Boatenga, który grał mniej więcej tak jak każdy z nas by zagrał.
16
A swoją drogą to myślę że przyszły sezon będzie dla nas tragiczny pod wodzą Valverde. Suarez na wykończeniu, Messi w końcu zaliczy jakiś dołek formy, będą grały leśne dziady (Rakitic, Busi, Vidal) zamiast młodych Aleni, Puig, de Jong, Arthur. Dembele i Coutinho nie moga rozwiązać skrzydeł bo my nie kończymy akcji podaniami w pole karne tylko zatrzymanie piłki i cofnięcie jej. Koncepcja gry Valverde to g***o, które można serwować kibicom autobusów typu Atletico, Chelsea czy innych Getafe. Chociaż nawet nie bo oni grają z kontry czego nasi też nie potrafią
0
Zobaczycie że przyjdzie Luka Jovic
8
A Valverde siedzi w Ferrari i nawet silnika nie chce mu się odpalić tak zajefajne jest :D
0
Ja czuję że Luka Jovic zawita jednak do nas. Niby Real, niby inne kluby a tu w któryś piękny dzień będzie "Jovic fichado"
4
Ja sobie pomyślałem "za daleko"... A po chwili" GOOOOOOOOL!!!! " i ciche" ja pier***e co on wyprawia!!" :D
3
Skąd ty masz na jego kartę w FUT
:D
0
Oby była powtórka :)
0
Myślę że fizycznie są na równi ale Eto biłby go na głowę techniką, DNA Barcy, znajomością gry z Messim i ogólnymi umiejętnościami :D
0
Tak się składa kolego że pracuje w wymiarze sprawiedliwości więc się na tym znam. Do zastosowania tymczasowego aresztu potrzebne są solidne dowody. Wyjątkiem może być obawa mataczenia czy zacierania śladów ale nie trzymania kogoś dwa lata!
1
Czyli jeśli u Aleni nota o 0,5 pkt w dół za 4 straty to u Messiego obnizyliscie o 1,5 pkt za te 12 strat? Mam ru na myśli że nie sprawiedliwe jest obniżanie oceny u młodego Hiszpana
0
A faktycznie. To ciekawe czy go Chelsea puści jak im bana utrzymają
0
Decyzję o areszcie tymczasowym podejmuje sędzia na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego. Także prokuratura i śledczy owszem nie wykazali się z uwagi na kiepskie dowody ale Sąd dał ciała jeszcze bardziej bo bezpodstawnie ograniczył wolność człowieka
40
Z takiego źródła to mogą sobie równie dobrze napisać że Eto wraca do nas na szpice
0
A to Morata jest wypożyczony tylko?
2
Teraz Ernesto ma zagwozdkę przed meczem z Live... Zrobić rotacje i dać odpocząć filarom drużyny nawet kosztem przegrania z Levante, czy zostawić chłopaków w rytmie meczowym.
0
Wystarczy mi to co widzę w meczach piłkarskich. No chyba że ty uważasz że sędziowie piłkarski w Hiszpanii są na dobrym poziomie w takim razie gratulacje. Co do wymiaru sprawiedliwości to trzymanie kogoś za kratami przez prawie dwa lata a następnie stwierdzenie że jest niewinny to nie kpina?
10
W Hiszpanii sędziowie na boisku to kpina ale jak widać ci z wymiaru sprawiedliwości również
0
Co do Realu to wydaje mi się że Zidane nie dotrą do końca sezonu. Juz w tym pod jego wodzą nie pokazują niczego specjalnego. Efekt psychologiczny nie dział już, odszedł CR7, będzie krucho nawet jak przyjdzie do nich Hazard
0
Myślę że w przyszłym sezonie znowu Atletico będzie dla nas największym rywalem. Morata będzie już ograny, Lemar też pokazuje się z coraz lepszej strony. Wzmacnią się jakimiś dwoma transferami i będą ciułać po 3 pkt wygrywając minimalnie
0
Dobry ptognostyk dla nas, że Benzema zostaje w realu na przyszły sezon. Skoro ten miał dobry (a białym i tak to nic nie dalo) to przyszły będzie kiepski.